Šta je novo?

Samsung Galaxy Note N7000

a to je onaj galaxy S od 5'' mislim da sam to video negde... nisam znao da ima to kod nas? ili nema?
 
Sweden will get it for 6,000 Swedish krona ($929, €655) , ovo je vec ok :)

Ne znam,, pre na primer godinu dana mislio sam da je 4.3 neprihvatljivo veliko za telefon, a sada mi je Galaxy S2 bas odgovarajuce velicine, ne bih mogao nazad na manje. Tako dok ne vidim ovo uzivo ogradjujem se od komentara. Za sada deluje preveliko, ali, hm..
 
Ne brinite, nece biti nista skuplji od cene SGS2 sada, preko operatera. Dakle, 300-400eur na ugovor...a za kes, malo preko toga...

Nimalo se ne brinem da nece doci kod nas, u zadnje vreme, svi noviteti medju prvima stizu u Srbiju, dal zbog velicine trzista, transportnih puteva, ili sto kandze zle jabuke ne mogu dopreti ovde, ali sam siguran da ce notes ce ubrzo biti deo ponude operatera kod nas...
 
Mene ona olovcica mami vise nego bilo sta drugo. Nikako da izbacim iz glave fix ideju da se sa danasnjom tehnikom mogu zapisivati beleske, na sastancima, ili slicno. Imao sam genius gnote tablu na baterije, pa sam pokusavao i na ipad2 sa kapacitativnim stylusom, jedino jos nisam provao flyer...ali ce i on doci na red, kao i note :D

SGS II powered by Lite'ning 6.1
 
@ bymax

Sto pise Galaxy S? :)
 
Maxa, tjora (i neznalica :p) ne zna ni sta ima u rukama :d:d:d

Bitno je da si ti car. Ono je Note, u starom kućištu. Testira se. Valjda zaposleni ovde, iz Mobile-a, znaju šta pričaju ako ja ne znam... Isto tako smo imali Galaxy Plus u običnom SGS kućištu, kao i SGS2 sa Tegrom. Još uvek ih ima ovde...
 
Poslednja izmena:
Bitno je da si ti car. Ono je Note, u starom kućištu. Testira se. Valjda zaposleni ovde, iz Mobile-a, znaju šta pričaju ako ja ne znam... Isto tako smo imali Galaxy Plus u običnom SGS kućištu, kao i SGS2 sa Tegrom. Još uvek ih ima ovde...

Auh, ako si dobavio makinu sa exynos 1.4GHz i 5,3 incha 1280x800 super amoledom, nebitno u kakvom je kucistu, ti imas bolje veze od Murtazina :D

Ima li olovku taj beli?

SGS II powered by Lite'ning 6.1
 
Bitno je da si ti car. Ono je Note, u starom kućištu. Testira se. Valjda zaposleni ovde, iz Mobile-a, znaju šta pričaju ako ja ne znam... Isto tako smo imali Galaxy Plus u običnom SGS kućištu, kao i SGS2 sa Tegrom. Još uvek ih ima ovde...

Ako ti tako kazes. Samo razmisli malo, nisam ja jedini koji je primetio neke stvari... pa vidi da li je to Note ili pak Galaxy S WiFi.
Staro kuciste ili novo... valjda bi video (ti licno) razliku izmedju WVGA i HD rezolucije. Valjda. Osim toga, kao sto rece djurkash - ima li olovku?

Mada, ako ti je i dalje pri ruci... http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3838&idPhone2=4135, pa utvrdi tacno o kom uredjaju je rec. Nista te ne podjebavam ili sta vec, ozbiljno kazem.


P.S. Galaxy S Plus i ide u plasticnom kucistu, bas kao i (stari) Galaxy S... to za alu kuciste je bila samo najava, koja se nije obistinila. Tako da si, sto se toga tice, pogresio.
A Galaxy S II sa Tegrom - model I9103. Nista cudno niti "pogresno".
 
Touchwiz 3 i izgled Androida kao na 2.2, plus toga još staro kućište, nemam pojma možda i jeste Note.
 
Moja logika je ako je već test model kako će provaliti bugove ako koriste stari softver, sumnjam da su se pomučili da temuju 2.3 kao 2.2.
 
Cekamo Maxu da se javi... valjda zna sta prica :p :d
 
Kao da je tesko napisati da li ima dialer ili ne. Takodje lcd ekran a ne amoled.
 
pa dialer nema sigurno , vidis kako je galaxy wifi uradjen isto ko iPhone>iPod Touch .... ima ikonice samo za zabavu :D bez Dialer-a ;) ..... jaoooo kad izadje Note, auuuu sreci nikad kraja.....

"Tablet with no support for GSM voice communication, SMS, and MMS."
 
Da bas kad, i ja ga cekam ko ozeblo sunce, a po netu je datum izlaska veoma rastegljiv (nov.2011-q1.2012) :(
 
pa dialer nema sigurno , vidis kako je galaxy wifi uradjen isto ko iPhone>iPod Touch .... ima ikonice samo za zabavu :D bez Dialer-a ;) ..... jaoooo kad izadje Note, auuuu sreci nikad kraja.....

"Tablet with no support for GSM voice communication, SMS, and MMS."
Pa Note ima dialer, jerbo je, jel'te, i telefon ;)

Na to je ciljao ;)


P.S. A ima i SAMOLED, kao sto rece, za razliku od ovog cuda :D
 
Nesto se utihnulo oko NOTEa, dal je zatisije pred buru (release) ili ne.Ima li neko neke inside info?
 
Poslednja izmena:
Izgleda da ih je Apple banovao ca celom linijom :(
 
Nazad
Vrh Dno