Šta je novo?

Samsung Galaxy Note N7000

Huuh, taman sam mislio da sam miran do decembra...I note i 7.7 su mi na vrhu spiska...
 
zar je potrebno i jedno i drugo (note i 7.7)..

pretpostavljam da će kod nas isforsirati S2, a onda oko novogodišnjih praznika bi trebalo da puste note..
 
Čini se i meni da je 4'' zaista neka prava mera, što se tiče mobilnog telefona....
 
Uuuuuuh... S II bukvalno moze da ga obavije :d

eeeee i ovo moze da obavije SII :)

Trendovi se vracaju
2007Computex_e21Forum-MartinCooper.jpg
 
Poslednja izmena:
To je bre telefon (bio)... pravi minimalac! :D

A ne k'o ovaj batin... fiksni :d
 
Poslednja izmena:
Isti ko ovaj Note, samo sa antenom ;) mada malo skuplji nego note :d LINK
 
Po meni, preveliko. Imam Wave sa 3.3" ekranom i to mi je onako, mozda malo manje nego sto bi odgovaralo. Imao sam i SGS u ruci i on mi je vec malo velik (mada verujem da bi se navikao). SGS 2 je jos veci od prvog, a ovo je jos citav inc veci od SGS 2. Jednostavno, previse. Mada, SAMOLED HD izgleda fenomenalno!
 
Mislis full hd tv u dzepu ? :d
 
Mislis, imacemo full HD na 4" i 40"? :d
Zanimljiva masina skroz i prokleto ogromna, ne znam kako bih Note nosio u dzepu.
 
Једва чекам ово чудо па да HD2 шаљем у пензију.
 
Po meni, preveliko. Imam Wave sa 3.3" ekranom i to mi je onako, mozda malo manje nego sto bi odgovaralo. Imao sam i SGS u ruci i on mi je vec malo velik (mada verujem da bi se navikao). SGS 2 je jos veci od prvog, a ovo je jos citav inc veci od SGS 2. Jednostavno, previse. Mada, SAMOLED HD izgleda fenomenalno!

Ja sam tih istih Wave-ovskih 3.3" predjoh na 4.3"... i bogami, zeznuto. Ume da bude preveliko, tesko dohvacam coskove kada radim jednom rukom, umem i da pogresim kada kucam poruke, mada se sad vec nekako i svikoh - kako, tako.
Sto se mene tice - 3.7 do 4" je merak. Neka bude da je 4" sweetspot. Sve ovo sto je vece od toga (ukljucujuci i ovih 4.3") je vec poveliko i/ili preveliko. Bar za nas sa normal sized sakama... dok ovima sa lopatama - poput Kutije - savrseno pase i Note sa 5.3" :D


P.S. SAMOLED HD... hmmm, ja bih ipak SAMOLED Plus HD ;)
Ne sto imam neku posebnu potrebu za klasicnom RGB postavkom pixela umesto PenTile, vec sto je, jednostavno, to vec predstavljeno i pusteno medj' narod... te stoga sto bi se vracali nazad :)
 
:smoke:

[YOUTUBE]4O7YIM3hbr0&feature[/YOUTUBE]
 
Nazad
Vrh Dno