Šta je novo?

Slusalice za galaxy s2

ceftriaxone

Slavan
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruke
2,784
Poena
275
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen Threadripper 3970X & Noctua NH-U14S
Matična ploča
ASRock TRX40 Creator
RAM
256 GB DDR4-RAM, 2666 MHz, 8 x 32 GB
GPU
NVIDIA Quadro P2200, 5 GB GDDR5
Storage
2 TB Corsair M.2 SSD
PSU
850 Watt Seasonic / BeQuiet Netzteil, Gold
Kućište
Corsair 750D
Monitor
3x24''
Laptop
MBP 14
Tablet
iPad Air
Mobilni telefon
S23u
Pametni uređaji
Polar Vantage v2
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Sizim od ovih fabrickih, stalno mi ispadaju iz usiju. Ne znam da li sam ja retardiran pa to ne umem da namestim ili su one problem.

Bubice bih izbegao jer ihlicno ne volim,imao sam neke koje su dosle uz htc,i bile su ok, nisu mi ispadale, mada su bile drugacije.
Moj prvi pik su one velike koje idu preko celog uha. E sad,posto se bas i ne razumem u to, molim za pomoc. Budzet? Hm, video sam da se cene znatno razlikuju ako gledam npr 4audio i npr. ebay. Da li su na ebay neke lazne,nemam pojma. Al ajde da budzet bude recimo 50e. Da li za te pare mogu da se nadju neke kvalitetne sluske, al da nisu bubice?
Hvala :)
 
Imas raznih bubica, ja ih ipak toplo preporucujem iako ti se ne svidjaju. Imas lep budzet. Ja vec dugo vremena imam Senheisser CX-300, ima tri velicine one gumice za usi koje dobijes uz njih, sigurno ces naci kombinaciju koja ti odgovara.
 
Probao sam sve velicine tih ulozaka i ne mogu se navici na to. Ipak su mi one velike prvi pik, ako se mogu naci neke kvalitetne. Nisam previse zahtevan korisnik.
 
Probaj možda neke lagane što se kače iza glave, na vrat. Bubice su zgodne za ljude koji putuju avionom ili se nalaze u nekim drugim bučnim sredinama, jer je za pristojne novce moguće kupiti jako dobru slušalicu koja izoluje fino buku iz okoline. One malo veće slušalice ipak to moraju aktivno da rade, pa su stoga i skuplje.
 
Ali ako kupi senn 201, čini mi se, neće se usrećiti, jer je njima potrebno pojačalo. Isto sam probao i AKG K77 koje drug ima, i na desire su bile tihe. Znači i za njih ti treba pojačalo. A to ne dolazi u obzir da nosim, koliko god ono malo bilo.
Ja sam hteo da kupim urban ears plattan, ali ih nigde nisam našao kod nas. 60€.
 
Hvala! Pogledacu navedene modele,pa mozda nadjem nesto preko grane da mi doteraju.
 
Hvala samo da znam da budem siguran jer slusalice mogu da rade odnosno da funkcionisu i na potpuno petnaestoj marki telefona, jedino sto mozda Samsungov softver i slusalice mogu uticati malo na kvalitet bass-a.
 
Ne razumem koji je smisao pitanja "koje slusalice za galaxy s2 ili Galaxy Trend Plus ili sta god."
Slusalice nemaju nikakve veze sa telefonom, koji god model telefona da je.
Samsung S3 ima daleko lošiji zvuk od HTC Desire X-a, recimo. Iako je dosta skuplji telefon. Prema tome, i te kako ima razlike u reprodukciji zvuka a samim tim i odabiru slušalica.
 
Nazad
Vrh Dno