Šta je novo?

C.A.R.S - Community Assisted Race Sim

Skini pa se uveri sam, ne mogu ti docarati recima...
Cak i uvodne spice su im zapanjujuce iste...pomislh da sam greskom
startovao AC.
Ubrzo pao uninstall, jedan AC mi je dosta...
 
Nemam se sta uvjeravati. AC igram na dnevnoj bazi dok sam pCARS probao nekoliko buildova tako da sada cekam samo izlazak. Igre su nebo i zemlja u svakom pogledu a najmanji je bitna "uvodna špica".
 
Naravno da nije bitna, mogli su slobodno i bez nje...
Igra je pravljena da se sto bolje proda, treba da se svidi velikom broju ljudi..
Kao simulacije voznje nisu me privukle ni jedna ni druga.
Tako da je za mene izasla...
 
Poslednja izmena:
iRacing, GTR2 od novijih moze da prodje..
Posle modova za rfactor Historic GT & Touring Car i F1 1937, F1 67 slabo se zanimam..
Logitech G25 je otisao u ruke mladjih..:D
 
Igra je izašla zato sto se tebi ne svidja.. svaka cast. Ne znam kako si te dvije stvari uspio sastaviti. Mislim da je logicnije da je potvrdjen HL3 zato sto ti ce ne svidja pCARS.

Da ne kazem da osudjujes igru po demo buildovima koja još nije ni izašla. To da je igra za široke narodne mase je odavno poznata stvar no ne znaci da je ujedno i loša. Jasnno je da nece biti slijedeci rfactor ili LFS ali treba pustiti da igra izadje.

Opet kazem, nepotrebno širiš dezinformacije.
 
Poslednja izmena:
Pa jesam malo prenaglio..ali sta da radim kad igra postoji?
Tamo je jos uvek, evo vidim je...
 
Zasto mi klipovi na yt 1080p kad su 60fps pocnu uzasno seckati , moram staviti na 720p da bih mogao pogledati?
 
Zasto mi klipovi na yt 1080p kad su 60fps pocnu uzasno seckati , moram staviti na 720p da bih mogao pogledati?
Ne bi trbalo da secka na tvojoj masini, ukljuci msi afterburner pa vidi zauzece GPU i CPU.
Probaj da stavis na always off.

Screenshot (119).png
 
Poslednja izmena:
Nije pomoglo. GPU i CPU usage normalan... Ladno je do Mozille, na Chromu je sve u redu.
 
Poslednja izmena:
Nije pomoglo. GPU i CPU usage normalan... Ladno je do Mozille, na Chromu je sve u redu.
Ja koristim mozillu nema laga, vidi na desni klik na klip settings i enable hardware acceleration odstikliraj.
Zauzece gpu kod mene je 60% ...trebalo bi i kd tebe da graficka pomaze.
Odosmo u off...
 
Izgleda da su developeri trenutno u stanu 'we cant fuck up at launch'. Da su makar otvorili svima da mogu da pristupe beti ranije, al ovako samo mala kolicina inicijelnih backera ima non stop pristup igri vec godinama.

Docekac svi izlazak igre [valjda]. Na svu srecu, odlicna je pa vredi cekati. :D
 
Realno, kupio sam grafiku samo zbog ovoga i GTA V, nadam se da neću zapaliti...
 
A ja cekam da uzmem sto bolju graficku da bi mogao nastaviti igrati pCARS u VR-u. :)
 
Evo pogleda na Xbone verziju [stariji build]
 
Poslednja izmena:
Ja sam zamenio G27 iz nekoliko razloga a jedan je i što ne radi na PS4 pa sam uzeo Thrustmaster T300 i spremno dočekujem P. Cars [emoji1]
Ima jedan converter za PS4 - logitech ali dosta loše radi ima laga , ffb ne postoji skoro itd a i skup je.
https://youtu.be/1Opfg6vqIR8
 
Poslednja izmena:
[youtube]eELEFIQKsk0[/youtube]

Dug je april :)

Koji volan uzeti za ovo čudo?
 
Dug je april :)

Koji volan uzeti za ovo čudo?

Ovaj

gm_xboxc_blk_large.jpg

:d
 
Nazad
Vrh Dno