Šta je novo?

HTC EVO 3D

Nije jos izasla Evropska verzija ovog telefona.
 
Jel ima futrola za taj telefon u Srbiji :D.
Da ne kupujem za dzabe.
 
Da...ako nema futrola, dzaba si i kupovao... ;D
Dzaba se i rodio...haha
 
Danas sam se igrao sa ovim telefonom, nisam se nesto odusevio. Necu preterano da komentarisem izgled, jer nisam ljubitelj HTC telefona. Mozda najvece razocaranje je bas taj 3D i displej, koji je losiji nego na Lg, posebno prilikom 3D snimanje i pustanje istog.
 
neki prvi utisci...nisam fan htc ali moram priznati da je izuzetno dobra izrada...poklopac je extra izrade kao gumirana plastika,nema grebanja i jako je elastican....dizajn dosta dobar....jako brz u sufru netom,bez lagova..sto se tice samog displeja dosta je dobar,snimci su dobri..za bateriju i ostalo cu naknadno pisati...sve u svemu zanimljiv aparat...
 
Narode, kakva je situacija sa SIM otključavanjem ovog fona...videh neke 3-4 varijante sa XDA, pa me interesuje da li je neko pokušavao to da učini sa telenorovim aparatom?
 
Nasao sam ovaj telefon u CT-u za relativno male pare (380 evra odprilike i jos moze na rate da se uzme). Da li vredi ili da trazim nesto drugo ?
 
Na koju foru je ovaj telefon 39000 din u CT-u? Jel los telefon? Nije mi jasno?!
 
Ne znam, zato i ja pitam, u telenoru je 67000.
 
Vredi oko 300e, toliko bih ja mozda dao za njega. Za toliko moze i da se nadje.
 
Samo da nije "fora" kao u tehnomaniji, za htc mozart, koji je bio na akciji za ~ 28.000 din, a u pitanju su reklamni/ izlozeni modeli, sa sitnim ogrebotinama i tragovima koriscenja,a fora kao "novi".
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo prekjuce u CT-u izasao me 350 evra zbog kursa i 5% popusta online kupovine.Telefon je nov(kutija, nalepnica sve je fulu) ali je vec danas zavrsio na reklamaciji jer ima jedan zaglavnjen piksel po sred ekrana, maskica mu ne leze lepo na levoj ivici i krcka uzasno kad se tel uzme u ruke i plus ima malo probijanje svetlosti ispod 4 tastera duz ivice telefona(mozda je tako fabricki).Videcemo sta ce da kazu iz servisa jer kad su me pitali u radnji da li opravka dolazi u obzir rekao sam da ne dolazi jer je telefon nov i da zelim nov da mi daju bez ikavih mana sto je i zabelezeno na raklamnom listu.
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo prekjuce u CT-u izasao me 350 evra zbog kursa i 5% popusta online kupovine.Telefon je nov(kutija, nalepnica sve je fulu) ali je vec danas zavrsio na reklamaciji jer ima jedan zaglavnjen piksel po sred ekrana, maskica mu ne leze lepo na levoj ivici i krcka uzasno kad se tel uzme u ruke i plus ima malo probijanje svetlosti ispod 4 tastera duz ivice telefona(mozda je tako fabricki).Videcemo sta ce da kazu iz servisa jer kad su me pitali u radnji da li opravka dolazi u obzir rekao sam da ne dolazi jer je telefon nov i da zelim nov da mi daju bez ikavih mana sto je i zabelezeno na raklamnom listu.

Ako ti nije frka javi sta si uradio, bas je dobra cena pa bih i ja uzeo ovaj telefon.
 
Naravno cim dobijem neku informaciju javljam inace telefon deluje ekstra materjali deluju odlicno i prijatno na dodir.Koliko sam stigo da procackam telefon u odnosu na sgs 1 je dosta brzi, displej je meni odlican i bolji, boje su mi nekako prijatnije.Jedina prednost sgs1 su uglovi i vidljivost pod suncem tu je evo3d losiji.
 
Danas sam se igrao sa ovim telefonom, nisam se nesto odusevio. Necu preterano da komentarisem izgled, jer nisam ljubitelj HTC telefona. Mozda najvece razocaranje je bas taj 3D i displej, koji je losiji nego na Lg, posebno prilikom 3D snimanje i pustanje istog.

nema sanse da je LG bolji po pitanju 3D-a.. Znaci, svaki sajt koji testira telefone je dao ocenu da je HTC bolji a takav utisak sam i ja stekao.. Na HTC-u se moze dvoje namestiti i gledati 3d sadrzaj dok na lg-ju samo jedan.. ja licno, nisam nasao nijedan aspekt u kom je LG bolji...
 
Jel uzeo jos neko sad iz CT-a na ovoj akciji ? Da potvrdim da nisu neki falicni telefoni, posto sam se bas zagrejao da uzmem, a i jos hocu na rate da ga kupim.
 
Ovde u nemackoj u saturnu kosta celih 269 evra sa 8gb karticom i 24 meseca garancije .

Ja razmisljam da ga kupim, mislim da se za te pare isplati, sta vi drustvo mislite?
 
Pardon, sad vidim da su digli cenu na 275 i sad nema 8gb kartice, ali i dalje mislim da je povoljno.
 
Očekuje se ics u martu za njega, sa sve novom sense-om...fon je malo deblji, ali je za te pare odličan...
 
Znam da je odlican, nego da comtrade nije uvaljao neke falicne telefone, to se ja brinem i zato pitam i smaram :D
 
nema sanse da je LG bolji po pitanju 3D-a.. Znaci, svaki sajt koji testira telefone je dao ocenu da je HTC bolji a takav utisak sam i ja stekao.. Na HTC-u se moze dvoje namestiti i gledati 3d sadrzaj dok na lg-ju samo jedan.. ja licno, nisam nasao nijedan aspekt u kom je LG bolji...

Moze neki link za te sajtove?
 
Sad me zvali iz CT-a.Kazu culi su se sa servisom i oni tvrde da je sve to ok po htc-ovim standardima.E sad oni hoce da mi izadju u susret i da mi daju drugi telefon ali samo jos ovaj put.Sto znaci ako bude imao iste falinke to je to nema menjanja ili da mi vrate novac.Sad sam u velikoj dilemi sta da radim, moracu dobro da razmislim.
 
Ovo je zvucalo kao da oni ocekuju da ce i taj imati te neke falinke... Nadam se da gresim.

O2X via TT
 
Uzeo sam ipak pare nazad, nisam hteo da rizikujem i da se nerviram.CT je ispao sasvim korektan i brz pa moram da ih pohvalim.
 
Da li je neko pazario ovaj telefon kod nas (u radnji, ne kod operatera)?

Razmisljam da li da menjam svoj HD2 za njega ali mi i dalje nije jasno zasto mu je cena toliko pala, do pre mesec dana bio je skuplji od Sensation, sto je i normalno a sada je jeftiniji skoro 200e.

Vidim da je @kursula ^ imao problem cim ga je kupio pa mi je palo na pamet da nije uvezena neka "leva" serija sa "falinkama". Sa druge strane u inostranstvu je takodje cena pala kao i kod nas, pa i nize (280e na Amazon.de)


Ako neko ima neku korisnu informaciju bio bih mu zahvalan. :)
 
Nazad
Vrh Dno