Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Nek uzme onda Omegu kopiju, imace zajednicko ime i logo pored te dve pomenute slicnosti :) Win win.
 
@markoni_slo, Koji je to model?
 
Poslednja izmena:
dobro onda mi nadji pandan yatchmastera ili ap-a :d
Kaži mi šta dobijaš nošenjem kopije? Ti znaš da nosiš kopiju, znalci znaju da nosiš kopiju i oni koji znaju da nemaš para za original takođe. Možeš samo da impresioniraš neuke, ako ti je to cilj.
Čovek ti je lepo rekao.
Ako si zapeo da plaćaš stotine evra za kopije, a ti pazari, niko ti ne brani.
 
 
Koliko se ja palim na te mehanizme znaci nije normalno...
 
Ovo je vrhunac spretnosti majstora i proizvodnje sa suprotne strane. Sta reci, prelepo.
 
mako_usa.still023_-_copy.jpg

Kad dodje vreme za zamenu ovog trenutnog kvarca, ovaj iznad mi je najveci favorit
 
f4460d0e7f8f7418cbb4ec2faea813e0.jpg


I ja da se pohvalim. :)
 
IMAG0193.jpg
 
ne znam, ja sam ga skoro provalio, kao i taj dizajn satova (bauhaus).
 
Hteo bih da uzmem casio sgw-500 (metalna narukvica), dajte predloge gde je najpovoljnije?

Ili neki slican analogno digitalni, slicne cene...
 
Jel imao neko prilike da vidi uzivo Seiko Monster MK3 ?
 
Da, za 1000 din bez garancije se ne isplati, plus što ti u Sensu rade nulti servis i šteluju narukvicu za dž.

ja moram ovo da napisem po 20 put .... neki ljudi na KP prodaju to iz svojih radnji ... ja sam dobio ... fiskalni i urednu garanciju .... toliko o tome sto se ne dobija ....

stelovanje narukvice je 200din ..... kad sam radio u Delti u nekoj radnji ne secam se kojoj
 
Evo jos jedna interesantna marka, Triwa. Nekoliko fotki njihovih modela pa pogledajte :

original_triwa-watch-nevil.jpg

attachment.php

538_5d7d05332d-full.jpg

triwa_NEAC109_blue%20face%20nevil2.jpg

Duke_Niben_2_large.jpg
 
Lepi satovi ali skupi, za te pare da biraš automatik Japanca.
 
Nazad
Vrh Dno