Šta je novo?

Aplikacije - iPad

Da li je neko koristio sa iPad-om stvarčice tipa ChromeCast i ostale na tu temu?
 
Kakav je kvalitet prikaza i da li ima seckanja?Ja se razmišljam da ga uzmem pa se dvoumim oko njega ili onih klonova koji imaju još par opcija...
 
Hvala!
 
Pomoc za DL?

Da li ima i ako ima koja je app za skidanje *.mp3 fajla sa sajta na Ipad mini (nije krekan)?
Recimo sa RTS-a ima neka emisija koju sam propustio i zelio bih da je kasnije preslusam ?
poz
 
Ne znam koja je najbolja opcija za mp3, možda će neko drugi moći da ti pomogne.
Ja obično kad mi se sluša neka pesma skinem kompletan video sa youtube-a pomoću McTube aplikacije koja ima opciju skidanja youtube videa u kvalitetu koji izabereš na uređaj.
Ako je u pitanju tv i korisnik si SBB-a, razmotri D3 GO aplikaciju. Usluga se plaća 200 din mesečno, i za te pare imaš sve kanale iz osnovne ponude SBB-a na iPadu (kao sekundarni tv), a osim uživo program možeš da gledaš 72h unazad.
Za radio, imaj u vidu da najpopularnije aplikacije za slušanje radio stanica, kao TuneIn Radio, imaju i mogućnost snimanja programa.
 
Microsoft definitivno sve bolje kapira situaciju u kojoj se nalazi i napravio je nekoliko velikih promena danas:
- omogućio je editovanje i kreiranje dokumenata bez Office 365 pretplate, samo napredne opcije je ostavio za premium korisnike
- pored iPad verzije, Word, Excel i Powerpoint su se pojavili u verziji za iPhone!
- iako im predstavljaju dierktnu konkurenciju, integrisao je Dropbox sa svojim Office aplikacijama:
[YOUTUBE]S0N77Kkkc28[/YOUTUBE]
Šta reći, mislim da su im ovi potezi pun pogodak:
[YOUTUBE]hLiqgsQo9Yg[/YOUTUBE]
Verge komentar: http://www.theverge.com/2014/11/6/7163789/microsoft-office-free-for-ipad-iphone-android
 
Prezadovoljan sa ms office paketom ;-)
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    416.7 KB · Pregleda: 211
Where's my geek? - iOS ekskluziva, fantastično urađena igra u pixel art fazonu
 
Moram da priznam da sam poprilično razočaran izborom aplikacija za iPad. Iako većina koje mi trebaju, tj. koje sam koristio na Android tabletu postoji za iPhone, na iPadu izgledaju nakaradno.
 
Nazad
Vrh Dno