Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Ma ko im j.be mater izgubih 2 sata oko Play Store i nista. Našao sam free :)

Hvala
 
Zbog cega u Google Translate aplikaciji nema srpskog jezika u offline paketu?
Radio je 2013. sad ga nema...
Kod:
http://www.eweek.com/android/googles-latest-android-language-translator-app-works-offline/

PS: A ima hrvatski...
 
Jesi li siguran da je bio. Ja se ne sećam.
Offline je bio valjda samo onaj paket za glasovne komande.
 
Mislim da je bila mogucnost i prevodjenja teksta. Za glasovnu funkciju znam 100%, ali mislim da je bila puna funkcija. Tad to nisam nesto ni koristio, ali sad me nekoliko ljudi pitalo koja je dobra offline aplikacija...i ja reko najosnovnija, Google Translate. Onda sam video da nema srpskog offline, sto je glupo.
 
Sta se desava zvanično u vezi onog error code-a (bm-pph-01)? Ne mogu da kupim ni jednu aplikaciju od onih popusta od crnog petka pa na ovamo???
 
Rekoše ljudi da se u podešavanjima kartice promeni zemlja na republic of serbia i onda radi
 
Ništa do sada nisam kupovao na Play store. Videh Elun ikonice na popustu pa reko da ih kupim. Kliknem na cenu, ali kada treba da izaberem kako ću da platim stoji mi samo belo. Moj email i ispod toga beli kvadratić. Probao sam sam clear data/cash ali nije pomoglo.

Da li se nekom isto desilo?
 
Ako nemas registrovan nijedan platni instrument otidji na wallet.google.com pa ga registruj.
 
Ništa do sada nisam kupovao na Play store. Videh Elun ikonice na popustu pa reko da ih kupim. Kliknem na cenu, ali kada treba da izaberem kako ću da platim stoji mi samo belo. Moj email i ispod toga beli kvadratić. Probao sam sam clear data/cash ali nije pomoglo.

Da li se nekom isto desilo?
Isto se i meni desilo, pa sam našao ovaj link http://mondo.rs/a572164/Mob-IT/Vesti/Google-Play-Store-omogucio-kupovinu-iz-Srbije.html U tekstu imaš link koji te vodi do registracije za google wallet, tu se registrujes, i nakon toga neces imati problema sa kupovinom. Bar ja nisam imao. [emoji6]
 
Hvala druže, sad ću da probam.

Edit: Napravio wallet ali sada dobijam grešku sa prethodne strane. Pročitao sam Djilkošev link, ali nigde video kako da sredim to.
 
Poslednja izmena:
Probaj da za zemlju staviš ovo što ti blastoise predlaže, ja umalo da stavim Srbija i Crna Gora, slučajno videh Republika Srbija. Ne bih znao šta je ta greska, ja je nisam imao. Isto bi možda trebao da obratis pažnju na pisanje latinicnih slova, ć umesto c, itd.. Ime, prezime i adresa verovatno trebaju biti isti kao što stoje u banci, na tvom online nalogu banke mozes proveriti kako piše.. Možda je do toga, ne znam..
 
Poz. Jel moze neko u sumi ovih postova da mi objasni u par stavki/teza kako da kupim bilo sta sa google play prodavnice [emoji6] .
Znaci gde , sta podesavam?
Gde sta upisujem?
I jel moze sa visa karticom da se kupuje?
Unapred hvala na pomoci [emoji4]
 
Na Google Wallet na webu dodaš karticu i kupuješ posle odakle hoćeš
 
Na Google Wallet na webu dodaš karticu i kupuješ posle odakle hoćeš
Znaci to je povezano sa G.P radnjom i mojim nalogom kad tu ukucam podatke moci cu da pazarim ? Jel mora u evrima ili se vrsi konverzija dina / evro / dolar automatski?
I jel ima Google Wallet za android app mozda?
 
Poslednja izmena:
1) da 2) ja koristim visa internet koja je u evrima ali verujem da se vrši konverzija jer na store traže razne valute a najčešće dolar 3) postoji ali ja je nisam koristio, mislim da su svi odavde preko sajta dodavali karticu. ne verujem da ima neke razlike. možeš i preko browsera na telefonu da odradiš ako nemaš komp pri ruci
 
Ima li neko problema da kupi nešto na store? Ni deus ex, ni room 2 ne mogu. Prvi put mi se to dešava.
Ni sa kompa, ni sa mobilnog.
VPN nije pomogao.
 
Ma ne, meni je nalog zaključan na USA. :)
Stoji neka picerija u Enkoridžu. :D

Vidim da je tako za svaku app koja se plaća. :/
ako se ne reši za koji dan, vidim da ću morati da se vratim na Srbiju.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sada prebacio nalog na US da kupim The Room 2 i ostavim ga otkljucanog :)
 
Ma ne, meni je nalog zaključan na USA. :)
Stoji neka picerija u Enkoridžu. :D

Vidim da je tako za svaku app koja se plaća. :/
ako se ne reši za koji dan, vidim da ću morati da se vratim na Srbiju.

Možda su zatvorili piceriju? Nisu platili porez :D
 
Nazad
Vrh Dno