Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Ja isiti error imam i na USA i na kada vratim na Serbia.
 
Meni prebacilo na SCG i nakon vraćanja na RS proradilo odmah. Mora preko računara.
P.S. Slučajno sam otkazao kupovinu Moon Reader-a Pro Koja je procedura? Čekam da mi vrate pare pa kupim ponovo ili...?
 
Poslednja izmena:
Da
 
Aj da javim da sam sredio problem.
Obrisao sve kartice i adrese, sačekao dan i upisao srpsku adresu.
Sada sam na našem store i ne mogu da se načudim koliko su cene različite u odnosu na usa. :/
 
Pa nije mnogo, ali je skuplje. Ili ne postoje popusti kod nas.
Doduše, naleteo sam na neke koje su jeftinije, ali verujem da je to do konverzije, jer razlika nije bila veća od 10c.
 
Pokušavam da obavim prvu kupovinu na google play-u i imam određene probleme. Pošto sam i ranije koristio google wallet i za isti mi je vezana kreditna kartica koja provereno radi (korišćena za plaćanje preko GW i ima para na njoj), poslušao sam savet iz ovog tread-a i promenio zemlju u adresi na RS (sa SCG) ali i dalje mi izbacuje grešku pri pokušaju kupovine.
Na PC-u mi izbacuje: An unexpected error has occurred. Please try again later.
A na mobilnom: Error retrieving information from server. [BM-PPH-01].
Jel ima neko ideju kako da rešim ovaj problem? Hvala unapred.
 
Nije dovoljno da promeniš samo u adresama, već moraš i u settings za Google wallet.
 
Kako se mogu kupovati aplikacije koje nisu dostupne za nasu zemlju? Vidim da NFS Most Wanted kosta 70 centi, ali ne mogu ga kupiti.
I zbog cega neke aplikacije kod nas nemaju popust? Npr. Spiderman kosta 1$, a kod nas je i dalje puna cena od 7$.
 
DSCN5543.jpg

Levo je naš PS a desno američki. Ja vala ne menjam američki PS. :type:
 
A što kod nas cene nisu u dinarima?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419353510193.jpg
    uploadfromtaptalk1419353510193.jpg
    213.3 KB · Pregleda: 175
Poslednja izmena:
Meni Tunnel Bear prebaci na SAD ali play store i posle brisanja data i cashe-a nece da prebaci.
 
Da li mogu bez problema da kupujem aplikacije sa USA store kad aktiviram TB, a da mi ne blokiraju nalog kao sto se pre desavalo nekima? Inace adresa i kartica su iz Srbije.
Vidim da je Spiderman na popustu za 1$, a na nasem store-u kosta i dalje 7$.
 
Izgleda da su neke stvari jeftinije kod nas. AppDeals mi prijavljuje da je Goat Simulator snižen na 0.95 dolara. Kad otvorim PS piše 0.77 dolara.
 
Je l imao neko ovakvu grešku? Do pre par dana je radilo normalno.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419462144002.jpg
    uploadfromtaptalk1419462144002.jpg
    42.9 KB · Pregleda: 179
A sta ti stoji na adresi za karticu i sta ti stoji u primarnoj adresi kada udjes u podesavanja...imas 3 mesta za unos adrese, vidi jel se sva tri poklapaju
 
A sta ti stoji na adresi za karticu i sta ti stoji u primarnoj adresi kada udjes u podesavanja...imas 3 mesta za unos adrese, vidi jel se sva tri poklapaju
Aha, uspeo sam sad. Na jednom mestu mi je bilo CS, ta podešavanja nikako nisam uočio. Sad radi ok. Hvala. ;)
 
Stajala je adresa moje sestre u SAD. Najnormalnije je radilo do pre par dana.
Danas odem i uzmem trial period za google play music. Trazi mi da ubacim sredstvo placanja, ja ubacim i skinu mi oko 0.85€ za proveru kartice. Kad hocu bilo sta da kupim, izbacuje mi gresku.
Ako nece moje pare bas me briga. Sto sam kupio, kupio sam...
 
Ljudi pitance jedno, mogu li da koristin ortakovu intesa internet karticu za kupovinu na ps?
 
Nazad
Vrh Dno