Šta je novo?

Dragon Age 3

Sarkazam do bola haha :D Sta da ti kazem, sto pre kupis pre ces da uzivas :d

Ako 1996 stoji za godiste, onda mozda moze i da ti se oprosti izbor igara :).

Salu na stranu, nemam neku zelju da probam ovo pa ne mogu ni da sudim... mozda na nekom debelom popustu u buducnosti.
Trenutno jedine 2 igra koje cekam su Witcher 3 i Pillars of Eternity (koji me mozda cak i vise interesuje, BG2 nostalgija).
 
Ako 1996 stoji za godiste, onda mozda moze i da ti se oprosti izbor igara :).

Salu na stranu, nemam neku zelju da probam ovo pa ne mogu ni da sudim... mozda na nekom debelom popustu u buducnosti.
Trenutno jedine 2 igra koje cekam su Witcher 3 i Pillars of Eternity (koji me mozda cak i vise interesuje, BG2 nostalgija).

Pa da za godiste :D Ne znam, kad sam se dvoumio sta da kupim, ovo ili Far Cry 4, ipak sam se odlucio za DA:I, zato sto me dobar trejler (ona likusa sto svira violinu, mnogo dobra stvar) i mnogo dobar combat privukao ovoj igri, i naravno neko novo iskustvo, ipak kad se ovde ne pljuje neka igrica to znaci da vredi svaki evric i tako se i ispostavi :D A popust vec mozda sledeci petak, na Origin-u najavljuju black friday popuste, a ja imam samo 1,5 evric na racunu, hahaha :p
 
Nisi pogresio u izboru.
 
@nex999 @2SaiNt4U

A kakve su vam performanse u igri? FPS drop? Cut scene stutter?
Nema walk opcije za ljude koji igraju tastaturom i misem. Probao sam xbox gamepadom i vidi se da je igra pravljena za gamepad, dosta se lakse manevrise tacitcal kamerom ali ne mozes da udaljis pogled kao sa mouse wheelom. No iako je lakse gamepadom ja sam nekako navikao na kb\m. Mozda ce tim narednim patchem popraviti kontrole i stutter.

Sto se performansi tice, meni radi na ultra bez msaa u 1440p sasvim dobro uz iznenadjujuce stabilan fps, osim u cutscenama koje bas stucaju...

Inace ja ovo igram na hard, i ima delova mape koji su neosvojivi...prva velika mapa u fereldenu ima jedan rift desno na mapi koji nema sile da zatvorim na ovom 5. levelu ... a na sredini mape sam samo jednom pokusao da sidjem u onu idilicnu dolinu gde su me instant pokidali dragonlinzi dok im mama letucka naokolo i opali po koji fireball lol
 
Pa... izmedju FC4 i ovoga,.. nisi pogresio u izboru, da...

@G@W
oplakah na potpis :) neverica


@nex999
I ja sam batalio zmajceke jos uvek, nema sanse da predjem velikog zmaja... (dragonlinge sam sredio, ali samo jedan po jedan) kasandra tenkuje, a svi ostali ranged.

A sto se tice ovoga> "prva velika mapa u fereldenu ima jedan rift desno na mapi koji nema sile da zatvorim na ovom 5. levelu ..."

Mucio se i ja.. nego, stani na dovoljnu razdaljinu od rifta, tek kad se aktivira... stavi party na HOLD i onda sa ranged napadni jednog po jednog.. kad prodje prvi wave, i drugi na isti nacin, lurujes jednoga iz grupe,i kad krene prema vama, dok dodje na 10m bice gotov..
 
Poslednja izmena:
Probao sam tako, bez problema resim prvi talas, ali drugi nema sile. Igram sa dva ranged-a pa sam tu slabiji.
 
Pa... izmedju FC4 i ovoga,.. nisi pogresio u izboru, da...

@G@W
oplakah na potpis :) neverica
Tek posle tvog komentara sam obratio paznju.
Voleo bih da nisam, svet mi je samo malcice gore mesto posle ovoga.
 
Sto jes jes, nisam pogresio, dosta sam se uziveo u igru, mada igram je na normal, da igram na hard mislim da bi me I oni djavoli ubili :d Igram sa human rogue klasom, brzina I bodezi, bas po mom ukusu :) A evo I spota za DA:I koji mi se dosta svideo, I mislim da vredi pogledati...

 
Mene i dalje kontrole ubijaju. Igram na Hard DW Rouge i nervira me što lik ne prati lockovanog protivnika već moraš sam da dođeš do njega pa mi se često dešava da "šamaram" mačeve na prazno. Izgleda da je najlakše igrati sa mage-om. Zavališ se pozadi i šalješ projektile.
 
I ima li negde ovo da se uzme ispod 36,37 evra ili ne?
Posto zelim da prodam nalog sa igrom, mozda je najbolje da napravim novi Origin nalog?
Jer na ovom drugom imam dosta igara.
Nisam nikad do sad prodavao igre sa nalogom.
 
Sto se performansi tice, meni radi na ultra bez msaa u 1440p sasvim dobro uz iznenadjujuce stabilan fps, osim u cutscenama koje bas stucaju...

Inace ja ovo igram na hard, i ima delova mape koji su neosvojivi...prva velika mapa u fereldenu ima jedan rift desno na mapi koji nema sile da zatvorim na ovom 5. levelu ... a na sredini mape sam samo jednom pokusao da sidjem u onu idilicnu dolinu gde su me instant pokidali dragonlinzi dok im mama letucka naokolo i opali po koji fireball lol

Isto i kod mene. Steta je sto toliko stuca u cut scenama a ovako radio odlicno.
 
Pa da za godiste :D Ne znam, kad sam se dvoumio sta da kupim, ovo ili Far Cry 4, ipak sam se odlucio za DA:I, zato sto me dobar trejler (ona likusa sto svira violinu, mnogo dobra stvar) i mnogo dobar combat privukao ovoj igri, i naravno neko novo iskustvo, ipak kad se ovde ne pljuje neka igrica to znaci da vredi svaki evric i tako se i ispostavi :D A popust vec mozda sledeci petak, na Origin-u najavljuju black friday popuste, a ja imam samo 1,5 evric na racunu, hahaha :p

Ovo je za quadruple facepalm!

Btw, puno bolje bilo da si stedio kes za 2-3 kopije Witchera 3.
Da, bolje da kupis par kopija W3 - ako ta igra bude onakva kakvom se najavljuje. Ako ne bude, opet imas kes za DA:I i mogucnost da je nabavis jeftinije. Nista ne gubis.
 
Ovo još nisam video, neki igrači izgleda nikako ne mogu da podnesu to što se drugim igračima ova igra sviđa.:D
 
Ovo je za quadruple facepalm!

Btw, puno bolje bilo da si stedio kes za 2-3 kopije Witchera 3.
Da, bolje da kupis par kopija W3 - ako ta igra bude onakva kakvom se najavljuje. Ako ne bude, opet imas kes za DA:I i mogucnost da je nabavis jeftinije. Nista ne gubis.

Ko ce da ceka mart mesec za Witchera, do tada svasta moze da se desi, a i sto se tice kupovine igrica kupujem iskljucivo EA, Ubisoft i Activison (pogotovo EA preferiram) igrice, eventualno GTA ili neki HB za 1$, sve ostalo preko svedjana... :p
 
I ima li negde ovo da se uzme ispod 36,37 evra ili ne?
Posto zelim da prodam nalog sa igrom, mozda je najbolje da napravim novi Origin nalog?
Jer na ovom drugom imam dosta igara.
Nisam nikad do sad prodavao igre sa nalogom.

Ne kapiram zasto bi neko kupio origin sa DA:I umesto da jednostavno kupi samo DA:I ?
Ili mislis da kupis igru pa kada ti dosadi ili je predjes probas da prodas za recimo 10 20 evra ne bi li vratio neki kes koji si ulozio u igru?
 
Starac usamljen u hejtovanju igre :laugh:
Nema ostalih što su hvatali zalet za pljuvanje, zeznula ih ova nova zaštita a ne ide da pljuju bez da su probali igru :d

Nego dal će moći neki mod da ispravi te kontrole i kameru? DAO je imao gomilu modova koji su bitno popravljali igru, valjda će i ovo...

Marko 1996: druže ako neki developeri/izdavači zaslužuju naš novac onda je to CDProjectRed/GOG ;)
 
Marko 1996: druže ako neki developeri/izdavači zaslužuju naš novac onda je to CDProjectRed/GOG ;)

Mozda, ali sto se mene tice EA ce videti moje novce, sve sto imam u svom katalogu na Origin-u radi bez problema, a I ove godine sve sto su izbacivali radilo je fino bez bagova(ne ulazim u mane koje nekima smetaju kada igraju igru), tako da mislim da se popravljaju koliko toliko, a sto se tice CDPR I njihovog Witcher-a nisam nikada probao pa ne mogu da sudim kakva je igra, I ne sumnjam da je odlicna, al ono ko zna, mozda I uzmem Witcher 3 ako mi se svidi, za sada moram da predvodim Inkviziciju, haha :D Nisam EA fanboy, ali njihove igre su mi gotivne, a I naravno marketing utice :d

Ko hoce nekad co-op, mp ili tako nesto neka me doda DonMarko96...
 
Starac usamljen u hejtovanju igre :laugh:
Nema ostalih što su hvatali zalet za pljuvanje, zeznula ih ova nova zaštita a ne ide da pljuju bez da su probali igru :d

Nego dal će moći neki mod da ispravi te kontrole i kameru? DAO je imao gomilu modova koji su bitno popravljali igru, valjda će i ovo...

Marko 1996: druže ako neki developeri/izdavači zaslužuju naš novac onda je to CDProjectRed/GOG ;)

Igra ima vise losijih strana nego dobrih.
Modovanje u novim EA naslovima? no-no
 
Ko ce da ceka mart mesec za Witchera, do tada svasta moze da se desi, a i sto se tice kupovine igrica kupujem iskljucivo EA, Ubisoft i Activison (pogotovo EA preferiram) igrice, eventualno GTA ili neki HB za 1$, sve ostalo preko svedjana... :p

To sam mogao da pogodim i da mi nisi rekao.
 
Starac usamljen u hejtovanju igre :laugh:
Nema ostalih što su hvatali zalet za pljuvanje, zeznula ih ova nova zaštita a ne ide da pljuju bez da su probali igru :d

Nego dal će moći neki mod da ispravi te kontrole i kameru? DAO je imao gomilu modova koji su bitno popravljali igru, valjda će i ovo...

Marko 1996: druže ako neki developeri/izdavači zaslužuju naš novac onda je to CDProjectRed/GOG ;)

Pa retko ko bi "ovima" dao pare za "ovo", a i ti si otkrio toplu vodu - ljudi kojima se ne svidja igra nisu kupili igru, ma ajde??
 
Noob pitanje, kad disejblujem origin overlay jer dobijam te achivmente i dalje? Primetio sam da kada je origin overlay ukljucen, fps na momente pada sa 60 na 40 i uvek freezuje na momenat kad se to desi a kad ga iskljucim overlay toga nema.
 
Poslednja izmena:
Dobijaju se achievement-i kad se isključi Orgin in game.

Inače što se pljuvanja igre tiče da postoji narodna verzija ova tema bi bila puna uglavnom opravdanog hejta.
 
Ne znam, meni trenutno najveca mana je sto kamera ne moze da se kontrolise misem (tj moze, ali ko ce svo vreme da drzi desni klik), I to me malo vise zeza kada je vise protivnika, ne znam gde bijem :d Sto se ostalog tice ja sam zadovoljan, mozda se vidi da je napravljeno malo vise za konzole, ali moze lepo da se igra I sto je najbitnije zabavi... Uglavnom cekam update za kameru, to ce mi biti must have na mnogo tezim misijama...
 
Ja nekako odigram do prve lokacije,
kad se budim u nekoj kucici u Heavenu
, valjda je to prolog. Upalim igru kasno i izgubim sat-dva na kreaciji lika a svaki put to radim ovih dana, novi lik i prolog i onda je vec kasno a mozda i to podsvesno tako nadajuci se da ce patch uskoro.

@Alex
Jel to hejt-a zbog kontrola i kamere ili neceg drugog?
 
Ja nekako odigram do prve lokacije,
kad se budim u nekoj kucici u Heavenu
, valjda je to prolog. Upalim igru kasno i izgubim sat-dva na kreaciji lika a svaki put to radim ovih dana, novi lik i prolog i onda je vec kasno a mozda i to podsvesno tako nadajuci se da ce patch uskoro.

Sta konkretno cekas da srede, kameru ili...??
 
@Alex
Jel to hejt-a zbog kontrola i kamere ili neceg drugog?

Ma ima svega po malo. Igram veće deset sati i trenutno sam u grind modu kako bi opšte mogao da nastavim dalje. Igram na hard. Npr. u DA:O sam igrao nightmare ali zahvaljujući taktičkoj kameri i pravilnom pozicioniranju likova. Ovde to nije moguće. Izgleda da je default gamplay mode ovde normal težina, džojstik u ruke i udri.
 
Pa retko ko bi "ovima" dao pare za "ovo", a i ti si otkrio toplu vodu - ljudi kojima se ne svidja igra nisu kupili igru, ma ajde??
Zato će isti ti kad stigne pirat igru prelaziti dva tri puta u cugu i u detalje pisati o lore-u, statistikama, najboljoj opremi itd.:-devil-: Naravno, sve vreme će naglašavati da je igra smor i da im se ni malo ne sviđa.:D
 
Ako ti kazes... Mada mislim da cu kupiti Pillars of Eternity i odvaliti se jedno 100-150h.
 
Poslednja izmena:
Odlicno znanje engleskog jezika, Kellhuse. Sedi pet :)
 
Nazad
Vrh Dno