Šta je novo?

Dragon Age 3

Veliki patch je konačno pred namaaaa, izgleda su uslišene neke molbe sa zvaničnog foruma.,)
http://www.eurogamer.net/articles/2015-01-20-dragon-age-inquisition-patch-3-details

-Added key binding that allows players to walk.

-Added mouse cursor scaling.

-Fixed issue that could result in the mouse getting stuck in mouse-look mode when players alt-tabbed out of the game in full-screen mode.

-Fixed display bars to correctly reflect items that alter maximum health.

Ma da bre, pokidali su :lupko:
 
General

Added key binding that allows players to walk.
Added mouse cursor scaling.
Fixed issue that could result in the mouse getting stuck in mouse-look mode when players alt-tabbed out of the game in full-screen mode.
Fixed display bars to correctly reflect items that alter maximum health.
Single-Player

Changed party banter system to be less random to prevent extra-long periods where no conversations would occur.
Fixed issue that could result in one of Dorian's conversations not being available for some players.
Fixed issue that could result in a cutscene not firing for Dorian's plot when players enter the Gull and Lantern.
Fixed issue that could result in Sera's Verchiel plot being broken.
Fixed issue with the demon that could spawn during Solas's personal quest.
Changed Tactical Camera so that it no longer re-centers when the player changes party members.
Fixed exploit that allowed for infinite influence.
Fixed issue that allowed players to exploit their gold value in single-player mode.
Fixed allied mage AI so they did not dispel targets that the player had frozen.
Fixed issue that caused the bar displaying armor rating to not update correctly for crafted gear.
Fixed issue that caused extra potions granted by items to be lost when players return to Skyhold.
Fixed issue that caused Mind Blast's upgrade, Fortifying Blast, to not provide additional barrier.
Fixed issue that could result in the opt-in conversation UI continuing to be displayed if players opted out very quickly as the UI was starting to be displayed.
Fixed issue that could result in the world map being permanently displayed in the Storm Coast.
Fixed issue that could result in being unable to switch party members after looting.
Fixed issue that could result in party members not following orders to revive a party member in Tactical Camera mode.
Fixed issue that could result in people being unable to discover all the regions in the Exalted Plains.
Fixed issue that could cause dragons to become unresponsive.
Fixed issue that would cause dragons to freeze during their roar.
Fixed issue that could cause some conversations to be “hitchy.”
Fixed issue that could cause Varric's legs to do odd things in some opt-in conversations.
Fixed Masterwork Prowler Armor so it no longer distorts on certain characters.
Fixed issue that could cause Harmon to disappear in certain circumstances.
Fixed a few non-herb crafting materials that were showing up in the Herbs section of the inventory. They are now correctly in the Other section.
Popular now
Club Nintendo to close later this year
Stars struck.
65
Steam Broadcasting has arrived
Something voyeur to try.
32
See what Jak 2 would look like if remade again
Fan video recreates Pumping Station level.
19
Multiplayer

Enabled push-to-talk functionality in the multiplayer end of match screen.
Enabled push-to-talk in the multiplayer armor upgrade menu.
Fixed issue where changing multiplayer match settings would take effect without confirming changes.
Fixed issue that could result in players entering multiplayer matches without any mapped abilities in certain circumstances.
Fixed case that could cause keys to not drop in multiplayer mode.
Fixed issue that would cause the potion mapped to the first slot to also be used when pushing the 9 key in multiplayer mode.
Fixed issue that would cause the camera to spin at the end of a multiplayer match and not display the end of match screen.
Fixed issue in multiplayer mode that would result in the healing portion of Rampage to stop working in certain circumstances.
Tuned Strength of Spirits to be more useful in multiplayer mode.
Tweaked the balance of the Demon Commander in multiplayer mode.
Fixed issue that could result in items not displaying their cards when chests are opened in multiplayer mode.
Fixed issue that could cause pots to respawn in certain circumstances in multiplayer mode.
 
Što je u in game cut scenes FPS samo 30 i javlja mi se screen tearing?
Ovako igra radi normalno, update 2
 
Zato sto su cut scene ogranicene na 30fps zbog lip synca, bar su tako izjavili ovi iz Bioware-a. Sto se tice tearinga, valjda vsync resava to.
 
Posle neviđeno dosadnog početka igre, negde oko 15h igra zapravo postaje zanimljiva. Čim se pojavi zmaj i glavni negativac priča dobija neki smisao.
Mnogo čudno radi ovaj narodnjak, samo sam 2.5 uspeo da pokrenem, ne znam zašto neće ove druge verzije da rade.
Dešava se da dropuje FPS, zakuca igra, ne rade interakcije itd.
 
Jel neko imao FPS i GPU usage dropove u igri?
Dal je do igre ili do kompa.

Uzeo sam original verziju, isto baguje kao i narodnjak.

Inace odlicna je igra, mozda nije neki HC i tactical camera je uzas, ali ono lep svet, avantura, zanimljiva prica, zmajevi.
Ne kontam sto ste je toliko napljuvali, sa Xbox gamepadom je laganica za igranje.
Ima gomilu glupih stvari, ali realno koja igra danas nema.
 
Ne znam, ja na konfi iz potpisa na high-ultra podesavanjima imam oko 40-60fps, I nemam dropove koji su ocigledni, vise one standardne kada su neke zahtevne scene... Odlicna je igra, ja sam im rekao u feedback-u za preporucivanje igre, da cu im dati 10 kad srede da se kamera kontrolise misem, za sada ostaje 9-ka, haha :D
 
Ako je igra zabavna, onda je zabavna. Inquisition je (mene) super zabavio. Ne pada mi na pamet da se pretvaram da nije tako samo da bih impresionirao nekoga na nekom forumu.
 
Dobra je igra, samo mi se desilo da me posle nekih 70-80 sati smorila. Mislim da su malo preterali sa sadrzajem. Tj. mogli su da stave malo manje nekog generickog sadrzaja, a malo vise misija vezanih dirketno za pricu. A i sakupljanje crafting resursa je dosadno do bola. Mislim, mozes pokrenuti operaciju za sakupljanje resursa, ali ti donesu lupam 6 elfrootova. Toliko za 5 minuta mozes sam naci. U svakom slucaju, malo pauze, pa cu nastaviti.
 
Dobra je igra, samo mi se desilo da me posle nekih 70-80 sati smorila. Mislim da su malo preterali sa sadrzajem. Tj. mogli su da stave malo manje nekog generickog sadrzaja, a malo vise misija vezanih dirketno za pricu. A i sakupljanje crafting resursa je dosadno do bola. Mislim, mozes pokrenuti operaciju za sakupljanje resursa, ali ti donesu lupam 6 elfrootova. Toliko za 5 minuta mozes sam naci. U svakom slucaju, malo pauze, pa cu nastaviti.

+1
 
Obavezno birajte mage ove kao pomoć pri početku igre, mnogo je bolji taj deo, ja sam se oduševio kako su to odradili.
Sa Templarima nije loše, malo te tripuje.
Ona misija kad braniš Heaven je isto super, počinjem da kontam zašto je igra bila GOTY.
Šteta za ove sitnice koje kvare utisak. Šta im je problem malo da srede tu kameru? Kontam da bi PC igrači drastično promenili mišljenje samo zbog toga.
Inače imam random desktop crash ove, GPU usage dropove, ne kontam šta je problem.
Skoro sam prešao Shadow of Mordor i nikakvih problema nisam imao.
 
Crash to desktop imam i ja. Dobar je taj deo sa magovima. Mada kad se nakanim da ponovo krenem, uzecu templare. Nisam jos ni prvi put zavrsio :)
 
Ti mracni delovi igre su mi sjajni, asociraju me na neke Diablo momente.
Zmajevi su perverzija, sad mi je krivo sto sam batalio DAO posle 10-15h, moracu da se nateram da predjem igru. Valjda kad je covek previse umoran mozak uopste nece da razmislja oko fighting skills-a, craftinga itd.
Jel si uspeo ti ili neko drugi da iskopa na netu informacije zasto igra crash-uje?
Jel si imao FPS dropove?
Meni se sve cini da sa zadnjim nVidia driverima imam taj problem, cini mi se da dok sam igrao narodnjak nije bilo tih problema sa prosolom verzijom drivera.

Inace igram na hard, Xbox gamepad na PC-u naravno.
Za Nightmare se ne bi odlucio sa ovakvom tactical kamerom, ginuo bi 1000x, plus me mrzi da toliko fino podesavam party & skills.
Odlicno je sto igra ima onaj item za resetovanje skillova, pa mogu da se probaju razni build-ovi.
Ja sam uzeo Human/Two handed warrior, ali vidim da je Rouge mnogo jaca klasa, pogotovo sa daggerima.
 
Ja spucah 75 sati u DAI. Šta znam suma sumarum nije loša zabava. Pogotovo što u tom periodu nije imalo ništa drugo da se igra. Igrao sam na hard pa je i tu otišlo malo više vremena. Mučio se sa taktičkom kamerom, kansnije kad sam nabudžio Tempest Rouge igra postala dosta lakša. Znam samo da nikad ne bih igrao ponovo što nije bio slučaj sa DAO.
 
Pitanje za ove što su već prešli igru.
Jel moguće obilaziti sve regije i raditi side quest ove kad se završi main quest?
Smaraju me malo već, a zanima me baš priča do kraja.
Obično nikad ne radim te side quest ove ali ovde su mi baš zanimljivi, valjda zbog odlično dočaranog sveta i atmosfere.
 
Opet nista za kameru. :(
 
Fokusirali su se na kozmetiku. Nista spektakularno, ali videcemo kad izadje.
 
Jel' se još nekom dogodilo da ga prate prijateljski nastrojeni vukovi? Čak su mi pomogli i da razbucam neku bandu u toj zoni. :)
 

Prilozi

  • Vukovimeprate.jpg
    Vukovimeprate.jpg
    390.7 KB · Pregleda: 195
Lep detalj :)
 
Jel zna neko gde je trenutno najpovoljnije da se kupi igra ?
 
@Pike
Kod nezvanicnih distributera :)

Imas na G2A za 33e,sad dal je najjeftinije nzm,verovatno nije,ali eto,tu nekako uvek gledam.
 
Nema nigde povoljno, igra je svuda oko 35 evra, ali veruj mi da vredi.
Evenutalno napravi novi nalog pa kad predjes prodaj je.
Ja sam spucao vec preko 40h i nije mi dosadila.
Predlazem svima da ne svrljaju previse side questove jer je prica sasvim ok ako se prati.
Cisto se odradi side zbog power da se moze napredovati.
U sustini pozatvaras riftove i to je to, to je ionako najzabavnije.
 
Ja sam na 90+ sati, i čistim mapu kako se koji quest pojavi :)

Pretražujem svaki ćošak, palim svaki veilfire...
 
Jel si prešao main story?
Ja sam se zezao sa tim side quest ovima pa sam skoro zaboravio šta treba stvarno da radim.
Onaj deo na balu me je iznervirao, fegeti s maske, bože me sačuvaj.
 
Jok. Tek čistim Hissing Wastes :)

Ali zato nemam nijedan quest sem glavnih da odradim.
 
Nazad
Vrh Dno