Šta je novo?

Dragon Age 3

Poslednja izmena:
Kakva ce biti MP komponenta ove igre ?? Razmisljam da je kupim/pre-orderujem (od MP-a zavisi dal kupujem ili cu naruciti narodnu :d). Inace ja volim to sarenilo, kic, I naravno Frostbite 3, igrica je prelepa, a I svidja mi se fajt ala Kingdom of Amalur, jedna od najboljih igrica koje sam presao (ne znam dal je RPG, ali za mene jeste, jer su je tako klasifikovali), fajt za mene ne prevazidjen, pogotova sa onim krugovima sto su kao surikeni, jos kad ih nabudzis :D
 
 
Poslednja izmena:
Hoce li biti nekog boljeg trejlera ili je ovo to? Ne secam se kada sam poslednji put video ovako bezvezan trejler za neku AAA igru.
 
Bice vrv Launch trejler :trust:
 
DAO trejler = manson
DAI trejler = neka generika

Trejleri su na slican fazon a opet je ovaj za DAO kudikamo bolji. Ne sumnjam da ce isti odnos biti izmedju igara.
 
Ja ladno nisam video taj DAO trejler sa Mensonom :D
 
[video]http://www.twitch.tv/bioware/b/580107736[/video]
 
[YOUTUBE]26DQyT4ezTA[/YOUTUBE]

Pazite kad sam ubedjen da bi ovo u trenutnoj formi daleko bolje proslo kao Korejski grindfest MMO, nego kao pokusaj western, story-driven RPG-a. :p
 
lol, od troje likova jedan je biseksualac, druga je lezbo, treći je homoseksualac.
 
Potpuno nebitna stvar, ne znam što se opterećujete toliko pederima... neće niko da vas siluje u igri pretpostavljam :)
 
Potpuno nebitna stvar, ne znam što se opterećujete toliko pederima... neće niko da vas siluje u igri pretpostavljam :)

Pa, s obzirom da je u pitanju Bioware, i njihova legija virgin gay/bi fanova, ne bi me cudilo da dobijemo neki 15 na 15 grupnjak gde ce celokupno drustvance iz Inkvizicije moci zajedno da proslavlja STRNDZANJE! :d :d :p
 
Ja samo molim Boga da moderi odmah posle izlaska igre naprave nove modele za party saputnike jer poneki stvarno izgledaju odvratno.
Narocito onaj sa brkovima, fali mu samo pendrek i pandurska kapa i evo ga George Michael...
 
Dragon Age Inquisition ESRB Rating

"The game includes some sexual material: a female character briefly depicted in front of a man's torso (fellatio is implied);
characters depicted topless or with exposed buttocks while lying in bed or after sex."



- “'I will bring myself sexual pleasure later, while thinking about this with great respect'”
- “The way your t*ts bounce when I pin your arms and take you on the side of the bed…”


:D :D :D :D :D :D :D :D
 
Poslednja izmena:
Pa da, samo hetero odnosi potpadaju pod cenzuru. Gej, trans, bestialiti i nekrofilija obicno prolaze sa PG-13 oznakom, jer je to normalno i deca treba to da vide da bi u buducnosti znali sta treba da rade...
 
Hahaha, ovo je najgluplji trjler koji sam ikad video! :D
Kolicina p****a je neveorvatna :d

"There is no aplasue?!":d
 
Pa da, samo hetero odnosi potpadaju pod cenzuru. Gej, trans, bestialiti i nekrofilija obicno prolaze sa PG-13 oznakom, jer je to normalno i deca treba to da vide da bi u buducnosti znali sta treba da rade...

Hoćeš da kažeš da neko može da postane gej zbog izloženosti gej opciji u rpg igri :)
Ili slično nekrofil?

Kada bi se seksualna orijentacija menjala igranjem igre odavno bi bilo igara koje bi „lečile“ homoseksualce :)
 
Klasicna propaganda i gej lobi u punom sjaju. Kenja mi se od ovakvih bljuvotina... :wc:
 
Pusti psa da ti se penje na krevet, pa ce brzo da ti se penje i na glavu. :)
 
Hoćeš da kažeš da neko može da postane gej zbog izloženosti gej opciji u rpg igri :)
Ili slično nekrofil?

Kada bi se seksualna orijentacija menjala igranjem igre odavno bi bilo igara koje bi „lečile“ homoseksualce :)


Niko to ne prica, samo nam je svima vise pun qrac gay lobija i fanaticnog natrljavanja izvitoperene ideologije "ljudskih prava" svima na nos.
 
Mislim da se malo preteruje sa tim gay/loby statijznam, to se provlaci kroz Bioware igre od vajkada jer ako ces role playing igru onda treba da bude i nesto za njih.
Ja nemam problem sa tim, ali cisto da budem on the safe side ima da cepam sa female character od pocetka. ;)

Meni licno smetaju ovi retardirani dijalozi i ko zna sta nas jos ceka...
Stvar je u tome sto mislim da cemo mnogo morati da igramo DA3 da bi skontali dal je igra uopste dobra i koliko.
A to je nesto cemu se uopste ne radujem jer lose igre namirisem na kilometar a ova mi na to mirise....
 
Poslednja izmena:
Na Kickstarteru je bilo par projekata koji su bili direktno usmereni ka gej zajednici. Krajnje bezvezne igre, ali su sve od reda skupile pet puta vise novca nego sto su trazili. Ne mogu reci da nije postojao slican entuzijazam nekih drugih interesnih grupa (jedna od takvih je veliki broj ljudi koji je podrzao razvoj klasicnih cRPG igara) ali je to sada stvar proslosti (inXile i Obsidian u ovom momentu ne bi skupili ni 500000 dolara a kamoli milione kao prosle godine). Igre namenjene gej populaciji jos uvek imaju prodju.

Bioware to zna i svesno ubacuje LGBT likove i daje im na vecem znacaju nego sto bi trebalo s obzirom na procenat zastupljenosti LGBT igraca medju ukupnom populacijom igraca. Jer ako njih postavi lestvicu vise, oni kupuju ful paket ma kakav shit igra bila. Isto ne vazi u suprotnom slucaju.

Zbog svega toga su iz Obsidian tabora odlucili da ne bude romantike u njihovim nadolazecim igrama i na svaki pomen te ideje jako burno reaguju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno