Šta je novo?

LG Optimus 2x P990

oko 13 funti košta što je dooosta skuplje od one jače debele 3 funte...Javiću naravno kako je sve prošlo ali tek za 3-4 nedelje...
 
Malo obaveštenje za one koji nisu u toku, video telefoniranje u skype-u konačno radi!
Radi samo na zvaničnom softveru (ne radi na CM i MIUI), i na Froyo romovima radi samo zadnja kamera. Na gingeru v20e (Topogigi ili koji god) radi i prednja i zadnja bez problema, pa kome je skype video bitan...
 
Kakva je situacija sa restartovanjem i freezovanjem telefona na poslednjim verzijama softvera? Kakva je situacija sa Topogigijem?
Zaista dobar telefon na papiru, ali me brinu ti problemi sa pozivima, porukama i punjenjem baterije. Cekam taj zvanicni Gingerbread update i nadam se da ce tada svi problemi nestati.
 
Kakva je situacija sa restartovanjem i freezovanjem telefona na poslednjim verzijama softvera? Kakva je situacija sa Topogigijem?
Zaista dobar telefon na papiru, ali me brinu ti problemi sa pozivima, porukama i punjenjem baterije. Cekam taj zvanicni Gingerbread update i nadam se da ce tada svi problemi nestati.

Ja nemam pojima o čemu govoriš...moj radi perfektno i bez bug-ova....do duše ja ga nisam čačkao i menjao rom...
 
I moj isto radi odlično sa fabričkim V10d softverom. Ne restartuje se, ne zamrzava... zaista nemam zamerki.
 
Moj je 10c i worka... :)
 
Evo mog iskustva, pošto sam se igrao sa romovima:
- originalni v10d - bez problema
- Topogigi v1.6 jedan BSOD tokom punjenja
- CM7 #127 - bez problema
- Topogigi v1.7 - bez problema, i najduže trajanje baterije od kad posedujem telefon :)
 
Odlicno, drago mi je da vam svima radi bez problema. Pitao sam zato sto sam video i ovde i na xda forumu zalbe gomile ljudi, pa me je to zabrinulo. Hvala na odgovorima, verovatno cu i ja uskoro postati vlasnik ove dvoglave azdaje.
 
Veruj mi, to je i mene brinulo, ali telefoni iz novijih serija, i oni sa v10d i novijim softverom nemaju problema koliko sam ja mogao da vidim. Tu uvek može da bude nekih problema zavisno od kombinacije ROM-a i BB-a, ali ja sam ih izmenjao gomilu tokom ove dve, tri nedelje i samo jedan BSOD sam imao, znači ništa strašno :)
 
Evo da se pohvalim malo...upravo mi je stigao case za Optimus-a :)

Nadam se da će do kraja sledeće nedelje stići sve naručeno pa će biti i info o ostalim stvarima :)
 

Prilozi

  • IMG_0001.jpg
    IMG_0001.jpg
    463.8 KB · Pregleda: 96
  • IMG_0003.jpg
    IMG_0003.jpg
    495.2 KB · Pregleda: 92
  • IMG_0007.jpg
    IMG_0007.jpg
    523.2 KB · Pregleda: 95
  • IMG_0012.jpg
    IMG_0012.jpg
    393.8 KB · Pregleda: 99
  • IMG_0014.jpg
    IMG_0014.jpg
    361.6 KB · Pregleda: 94
Baš fino izgleda, ovo je hardcase koliko vidim? Koliko je ispalo na kraju?
 
Jeste hard case i maaalo je skuplji u odnosu na druge ali je ok...plaćeno oko 4.50 funte sa svim troškovima...
 
izgleda vrhunski kuciste!!kazi mi z koliko ti stiglo,pozz Ivane svaka cast na kupovini,sad sam video,ajj pa nek te sluzi dugo!!Nego da pitam sta mislite koj rom da stavljam?Tipogigi 1,7 ili cyanogen nightly?Ovaj fabricki 10c je shit zezsci!!ja sam bio stavo 2,3 komada nightly koji sam bio stavio je bagovao puno,i jos jedan koji sam stavio je bio los,a zastitu za 2x sam nasao u srbiji samo preko jednog sajta,ustvari dva,imaju samo one teraccel silikonske obloge sive..a ovo kuciste koje ti stiglo je extra..
 
ovaj case je stigao za 7 dana....
 
Hvala Saxon :) Za ROM sačekaj još dan-dva za Topogigi v1.8, 1.7 ima za neke ljude problematično trajanje baterije što bi 1.8 trebao da ispravi. Ja kao što rekoh imam super trajanje baterije i sa 1.7 :)

Imao sam i CM i bio sam prilično zadovoljan, stabilan je, brzo se butuje, ali me nerviraju romovi koji ne rade hardverski kako treba (ne radi HDMI, mračnije su slike sa kamere, ne radi FM radio, ne radi A2DP - sve poznato za CM), zato furam Topogigi ROM-ove i zadovoljan sam. Imaš sad i GR3 na modacu, još je svežiji od Topogigija (v20i je u pitanju), pa ko je spreman da eksperimentiše :D
 
Stavio tipogigi radi perfektno,ima wifi ad hoc ,sve extra ,ali batery drain uzas...ispravice sa 1,8 nadamo se.
 
Šta da se radi, sa 1.7 je prava lutrija što se tiče baterije :(
 
Stvarno katastrofa sto se tice modovanja sa ovim telefonom ,evo izasao je tipogigi 1,8 al i dalje nekih problema....Mislim da cu prodati telefon samo da skupim jedno 150 e ,i uzecu galaxy s2..
Baterija mu je uzas iznervirao sam se,samo sto ga skinem sa punjaca pustim youtube malo internet i ode 10-15 posto,punim ga po 3,4 puta na dan
 
Umesto što skupljaš 150e za drugi fon skupi 10e za jaču bateriju i reši problem ;) ...mada meni bat traje sa normalnim korišćenjem više od 3 dana..
 
normalno korišćenje i 3 dana sa jakim android fonom...odmah da ti kažem, to je nemoguće.
 
I ja se slazem da je to nemoguce... Iskreno jos nisam ni video neki Android koji i sa slabijim koriscenjem izgura 3 dana
 
fabrički rom...i da,traje baterija 3 dana....nema potrebe da lupam i lažem to je slučaj kod mene...
 
Naravno ;) a uključuje se po potrebi....
 
Moj je isto srkao bateriju, ali kada se vratio sa servisa desilo se par puta da je izgurao skoro 3 dana, 2G, malo interneta i igranja i dosta telefoniranja. Fabricki ROM.
Poz.
 
normalno korišćenje android fona podrazumeva konstantnu vezu sa internetom, uostalom i da nema neta sam ekran posrče bateriju za ~4 sata tako da je stvarno ~4 sata za tri dana laka upotreba.
 
Slažem se u potpunosti, kada ga koristim samo za komunikaciju, malo interneta (wifi/3g samo po potrebi), malo gaminga, 3 dana izdrži baterija. Ali ako se baš potrudim mogu da mu bateriju ispraznim i za 5 sati :D
 
Znači moguće je 3 dana....hehehe
 
Nazad
Vrh Dno