Šta je novo?

HTC Sensation

Haha tek sam ti sad provalio nick. Pristrasan si,tvoj glas se ne računa ;p šalim se. Ali s druge strane,mrzi me da argumentujem to sve,šta sam imao napisao sam u prethodnom poštu. To su bugovi jer je rom za sensation s čega god bio. Sat nije bug,nego prognoza na njemu...itd
A i sam si rekao da je nezavrsen,tako da je to to
 
Poslednja izmena:
Revelation je preslikani One S, sve radi bez greške, jedino nekako nisam bio zadovoljan trošenjem baterije, a nisam se ni upuštao u detalje - zbog čega. Hteo sam da probam ViperS 3.1.2, probao i ostao, oduševio me, kod mene radi(o) bez greške.
 
Ja koristim Viper 5 od početka, isto leti kao i revelation i Viper 3.1. 4, e sad ko sta vise voli.. Viper 5 će samo napredovati odavde, ali za prvo izdanje je odličan.. Sto se tiče baterije, tu je bar kod mene revelation neprevazidjen, pa posle ova dva.. Sad ko sta vise voli, ja sam najviše bio na revelation-u.. Dugmići na sense 5 reče neko, zato što ostali imaju 3 dugmeta, plus ima već kod da options dugme radi lepo.. Kamera je jedini minus jer je na viperu i revelation-u u poslednjem apdejtu ispeglana do maksimuma, a s obzirom da možemo samo onom momku sebastianu da se zahvalimo što uopšte imamo JB 4.1 i kameru koja uopšte radi, nemam sta da zamerim ni za jedan rom..
 
Drugari, gde u Srbiji mogu da pazarim original bateriju?
Uz pomoc Googla sam naleteo samo na ovo. Ne znam da li je zaista original.
 
Imam Sensation XE verziju telefona, i u poslednjih mesec dana počeo nasumično da se gasi telefon, i to uglavnom kad surfujem (ili kad je u upotrebi) 3G internet koji uglavnom isključujem i češće se dešava kad je baterija na ispod 30% (žuta ikonica).
Telefon se samo ugasi, pritisnem dugme da ga upalim i kad dođe do dela gde prikaže home screen ponovo se ugasi i taka par puta ili dok ne izvadim i vratim bateruju.

U početku se ovo dešavalo uglavnom kad je 3G net u upotrebi a desilo se i kad hoću da pogledam pristiglu poruku ili čak kad me neko zove a je na punjaču i ja ga skinem sa punjača tada.

Imam još mesec dana garancije i hoću da ga reklamiram, ali me nervira što se jako nasumično gasi ponekad radi dugo bez gašenja.
 
Moguce da ti je baterija oslabila. Ovaj deo sa skidanja sa punjaca mirise na pregrevanje. Ne znam,mozda lupam ali meni se to desavalo na One X, punjac,muzika,surf i tel se gasio dok se bukvlano nije ohladio.
 
Zvao sam prodavca i on mi je rekao da vrlo verovatno baterija oslabila, ali kao da mu dam factory reset i da vidim da li ce i dalje isto.
Jer sam ga bas njakao i kako % baterije opada tako se cesce gasi.
 
Izlgeda da ipak je baterija, 2 nedelje sam ga korisito kao da imam non-smartphone i gasio se par puta i par puta se gasio uzastopno.

Kupujem novu bateriju.
 
Ako neko nije pratio, izasao ViperS 5.1.0. probajte, vrhunski je..
 
Rešio sam problem gašenja telefona novom baterijom, uzeo sam neku jaču bateriju i od tada nije se gasio ni jednom (već preko 6 meseci).

Mada gazi vreme već ovaj telefon, aplikacije su mnogo nabudžene i bez obzira što držim samo preko potrebne 4-5 aplikacije i dalje koči.

Ne znam da li bi pomoglo instaliranje nekog custom ROM-a ?
 
Da li je pametno na ovom fonu pošto je ekran uredu menjati samo digitajzer?
 
ne naravno,pitaj na bakutaner temi sigurno neko ima po ladici čak i ispravan.
 
Tu smo [emoji23]
e388540164ab82cb9f05b4527c2b6519.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Orchard@ znači ne isplati se, rekoh da ga osposobim, mada i pulnjenje me zeza, hvala.
Imotep95@ de smo? Pošto?
 
Poslednja izmena:
pa ono,kapiram da i da nađeš bio bi jeftin,ali ne vidim poentu kad bi ili ti ga neko dao džabe,ili jako jeftino,to danas nema vrednost...

ja sam tražio par jačih winfona jer mi iskreno nedostaju ali i kad bi našao par puta likovi su bili u fazonu gde ću prodajem,to je u bescenju,bolje mi stoji u fioci...kamoli android,winphone je skoro sekta. :)
 
Orchard@ znači ne isplati se, rekoh da ga osposobim, mada i pulnjenje me zeza, hvala.
Imotep95@ de smo? Pošto?
Nema cenu, prvi droid koji sam brikovao, menjao 2x displej i 3x bateriju. I dalje zeza punjenje, nema selfi kameru itd. [emoji3]

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Orchard@ ma jasano, njegova vrednost je emotivna, tu nema govora o nekoj novčanoj vrednosti što bi Imotep95@ rekao ...prvi poljubac, prvo prstenac... to stvarno nema cenu, slažem se apsolutno a kako izgleda prava ljubav je bila, pa stvarno nema zaborava, fioka i miran san, kada se setiš otvoriš je poigraš se i vratiš ga nazad, da li je dildo ili šta li je već;).
Stvarno se izvinjavam ali bilo je jače od mene, apsolutno ste upravu obojica i ja imam stare telefone počev od mog prvog motorole international 8700 pa nadalje... sensation xe mi je dugo sedeo van upotrebe te rekoh možda ga osposobim iz tog razloga sami pitao.
U svakom slučaju hvala.
 
31898b0f4b02c6c627bc5a960c00baa6.jpg

d0cd5441b90384f84245ecc88146fd3c.jpg

ac5138efa3ae62020bc35c8978caf11a.jpg

92f0f45c461ccc3684600e6cdf56111e.jpg

340a4206846f3aa113f6b46611ac6f80.jpg


Evo i mog sensationa XE, koji je leteo o pločice, pocetkom godine sam nabavio donora ( obican sensation i prepakovao ploču i spasao ga. Na njemu je viper rom i S-off je ( kad se setim koje je drndanje bilo sa žičicama i računarom ).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno