Šta je novo?

HTC Sensation

@Dandy, jel to neka pouzdana informacija?
 
^naravno da nije

od silnih "pouzdanih" informacija koliko sam ovde (vec 2 i po godine) mozda su 2 bile tacne...
jednostavno, ne treba slusati te neproverene stvari.

mozda je dandy i upravu, ali po navici ga trpam u isti kosh svih onih misinformacija koje smo do sada dobili, a vadim ga iz kosa kad se potvrdi vest :)
 
Informacija je prilično pouzdana, a OTAC može da me izvadi iz koša za dva-tri dana, kada bude i zvanično saopštenje :)
 
E, jeb.. ti ove kilave Korejance, pa Tajvanci će ih prestići... da popizdiš...
 
U Telenoru mi rekose da ponudu telefona menjaju mesecno, ne znam koliko ljudi znaju za to, ako je opste poznata stvar, ja se izvinjavam. Tako da ce sigurno da osveze ponudu s obzirom da je izaslo dosta modela u proteklom periodu, mada mozda ne konkretno ovaj...
 
Opa. Zanimljivo. Ako dandy kaže da dolazi, zašto mu ne bi ste verovali? Sigurno on ima neke informacije iznutra, ipak je mobilni urednik benchmarka. ;-)

Ttalk.
 
Jupiii, svi cemo da ga kupimo :)
 
Ja sam 2-3 puta dobio insajderske informacije od drugara iz telenora i bile su tacne (dhd i nesto sa prenesi plus paketima). OTAC, bolje bi ti bilo da ga izvadis iz kosa :p
Mislio sam da ovo nikad necu recii: moj favorit je ipak samsung...
 
Dandy, eto izvini, ako bude kako velis,imas pivo/sokic i mali signal,tj dodir ispod stola <3
 
pa s obzirom da ovaj mora biti jeftiniji od evo 3D-a za nekih 100eura najvise, ovaj ne sme biti vise od 600, jer ko ce placati evo 3D onolike pare...
(pricam u samom pocetku otprilike)
ako izadje u junu, do jeseni ce vec biti 400-450 kod nas u srbiji, sto ce biti fino za shoping :)
cena poput desireHD sada, a 50% bolji telefon u svim segmentima. od baterije,ekrana, do procesora itd...
Druze moj pa ti poznajes prave ljude....to vec sada moze da se nadje ispod 500e:eyebrows:
 
kad bude tolko kesa bice i kupovine... :)
 
ZVANICNO ima vec u ponudi Htc Sensation


omg, jednom i mi nesto da dobijemo vrhunski brzo :D

eto i reci hvale malo, ne samo reci kritike
 
Vodafon ima tu privilegiju da dobije ovaj telefon pre drugih, pa posto je Vip u nekim burazerskim odnosima sa njima, onda eto ga i kod njega.

Inace cene u dva najskuplja paketa su :d (ispadne skuplje ako se uzme nizi paket).
 
Preskup (u poređenju sa konkurencijom)! U Nemačkoj u predprodaji 600 € :bottle:.

Ima li neko ideju koliko će da košta? Koliko vidim, cene Androida slabo idu dole, samo se pojavljuju novi i bolji, koji su sve skuplji.
Ovo uopšte nije tačno. Cene u Nemačkoj od predprodaje do aktuelne prodaje padaju ko lude, da ne pričam po izlazku. Mogao bih do sutra da kucam kako brzo padaju. Sad što smo mi u Srbiji...
 
@ dandy: oh da, izvini sto sam te strpao u kos sa ljudima koji daju nepouzdane informacije ;D

;*
 
Jel moze Sensation da se rootuje? To je jako bitno. Kada je izlazio bila je informacija da nece moci, a onda je dosla vest od HTC da ce svi njihovi telefoni moci da se rootuju. Zna li neko sta j sa ovim modelom?
 
Za sada ne moze. Da li ce moci ne znam, ja mislim da hoce, ako ti znaci nesto.
 
i na kraju nije unibody... ode i jedina prednost....
 
^ ne znam kako su oni to nazvali UNIBODY...zaista ne znam :/
 
Nisam baš lud za ovim unibody dizajnom, prvenstveno jer onda nema gde da se ugura veća baterija.

i na kraju nije unibody... ode i jedina prednost....


Dakle upravo sam ovo hteo da priupitam?!
GDE ONI TU VIDE UNIBODY?
Svaki klip, do jednoga, koji sam pogledao na YT prikazuje kako mu se skidaju cela leđa, a evo i slike sa zvaničnog HTC sajta
ksp1.jpg


Nikako mi nije jasno!?
 
tako je trebao da bude, izgleda su odustali od toga, kako bi ljudi lakse vadili bateriju i ostale stvari sto idu ispod baterije
 
^Boring...

EDIT: I šta to sve ide ispod baterije? Ja imam iPhone4 i nemam potrebu da vadim bateriju, i baš mi je drago zbog toga! Baš sam se nadao da će ovde biti odrađen dizajn kao na DHD gde će samo jedan mali deo moći da se remove-uje...
Baš su ga usrali :(
 
Poslednja izmena:
pa na iPhone 4 i nemozes da izvadis bateriju i da hoces. ma to sam ja lupio ko zna koji je razliog izbacivanja unibody
 
^Pa i ne treba da je vadiš!!!

Ali meni (subjektivno) je bolje kada je tel. unibody (ako ne može da bude u potpunosti zatvoren kao iP4, onda je barem delimično trebalo da bude, kao na slici koju sam postavio... tu bi se samo donji deo izvlačio!) jer je telefon mnogo solidniji - čvršći. Galaxy S sam batalio upravo iz tog razloga. Nepuna dva meseca i telefon već krcka. DHD i iP4 u ruci su sasvim druga priča. Ovo bi trebalo probati, pa onda izneti stav... mada ne vidim neku promenu mišljenja u odnosu na ovakve telefone!
 
zasto ne treba da vadis svoju bateriju koju si ti kupio?
 
O kakvom krckanju SGS-a se priča? I meni je glupo da ne može baterija da se vadi, šta, crkne i moraš ceo telefon da rasklopiš da bi zamenio bateriju. Vrlo praktično.
 
Nazad
Vrh Dno