Šta je novo?

Limundo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
7000 RSD ??????
 

Makar da je napisao "nova, neotpakovana"... :d





Ne mora da znaci da je prevarant. Jednostavno, covek ima ili nabavlja mnogo istih kartica a ne slika posebno (za oglas) svaki primerak.
Isto kao sto par proverenih ljudi rade.
 
Poslednja izmena:
Ima li provizije kad se u posti uplacuje limundo kredit putem korisnickog broja (ne uplatnice)?
 
45, standard postine naplate usluga. zato ja vec duze vreme uplacujem iskljucivo preko e-bank naloga gde je nula provizija
 
Danas je trebalo da bude deaktivacija predmeta na kupindu koji stoje ne prodati više od 2 meseca ali se to nije dogodilo iz nekog razloga. Da li su odustali od te loše ideje?
 
Da, kineski alat prodaju, nema greske.
Ali napisao je prvi da ne zna poreklo :d
 
I kad se zavrsi naplata ce biti ravna 0.
 
Zasto se opterecujes? Da li ti znas u kojoj drzavi zivimo? Ja sam uzeo 2000 evra na prevaru pa nikada nisam bio osudjivan zbog toga niti sam bio u zatvoru.
 
Prestani da se hvalis tim delima. Shvati da ovaj forum i teme na njemu ne sluze za to.
 
Poslednja izmena:
Треба теби батина дават'... Да си их први пут добио, не би ти сад требала помоћ...
 
nek neko ovoj dvojici objasni kako se koristi vajber ..
 
Ja sam pre 5,6 godina prevaren za 150e. Niko nista povodom toga nije uradio, niti mi je bilo ko izasao u susret. Osecao sam se veoma bedno, sa jedno strane sto sam ja ispao naivan, a sa druge strane sto zivim u takvom drustvu. Tacno je i zalosno ovo sto lordacha kaze. On je tako naucio, verovatno mu i ne smeta niti ima bilo kakvu grizu savesti. Takvih je dosta na limundu. I tako posle mnogo kupovina i prodaja zakljucio sam da ljudi koji maksimalno ljubazno i posteno pristupe saradnji uvek bolje prodju. Mozda ne na krace, ali na duze staze definitivno.
Sto se tice batina tu ne znam sta da kazem. Cuvam i dan danas podatke clana, znam gde radi, cime se bavi, gde zivi. Najradije bih odradio "kupovinu uz licno preuzimanje" sa nekog drugog naloga i tako najlakse zavrsio posao ali je pitanje da li bih se posle toga osecao bolje. Stvarno ne znam.
 
djordjesl:

dobio bi instant zadovoljstvo,koje moze da se meri bukvalno u nanosekundima.dakle slabije od pojedene cokoladice,a o orgazmu da ne pricam. :) definitivno nije vredno grize savesti posle.pravu satisfakciju bi dobio kad bi pocinilac bio procesuiran i javno osudjen,onda bi dobio i bust covekoljublja,samopouzdanje u socijalizaciji itd,dakle mnogo kompleksnije zadovoljstvo na vise frontova.posto to nisi uspeo niti si u mogucnosti savetujem da potisnutu frustraciju i energiju potrosis na nesto dobro,pa bilo to pesma,dnevnik,trening itd,sta god je u tvom fazonu,a stvar pokusas da zaboravis.super sto si prozborio o tome,ne treba potiskivati.
 
Da vas *ebu sto vajbera, valjda se kaže viber, nije vas englez pravio, da ne govorite i bi em dabl ju (bmw)?
 
pa nije ni viber, a nismo mi mi hrvati da citamo rec kao u originalu.
 
Видиш, то што ти пишеш није тачно.

Тачно је да у српском језику на пишемо енглеску реч на енглеском као у Хрватској, али зато ми речи транскрибујемо и то онако како се чита, значи John пишемо Џон, а viber пишемо вајбер.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno