Šta je novo?

Logitech Z-906 (naslednik Z-5500)...

eltax ti je danska niža srednja klasa i imaš na sto mesta na kp. ne moraju da budu baš discovery, sve je to uglavnom isto (i veoma pristojno).

možeš da ukombinuješ svašta nešto u sličnom fazonu (doduše za ~200e , predrag je odlično prošo za 100 jura)
 
Poslednja izmena:
najgora svih vremena, igde.
 
ako misliš da je radila neko vreme, tu se slažem. moguće je.
kako, to je već drugo pitanje.

inače ovu kartu ( sb0790 ) izbegavati u najširem luku.
 
Music, Gamer, Fatality Pro.

Sent from my SM-G930F
 
Extreme Music je za svaku preporuku i SBZ ako naletis na polovnu za pristojan novac.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Koliko para?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
predraže, čestitam!
 
Por qué? Od umora mi mozda nesto promice...
 
Poslednja izmena:
na izboru bre
 
Pepsi kupi a "on" cestita predragu... sta je bilo, pregrijao se po ovoj vrucini pa obnevideo... :d
 
Poslednja izmena:
ma dal ti ne kapiraš ili se praviš naivan, zeko peko ?
 
jedno pitanje za one koji imaju z906:

da li ste uzimali još nešto u razmatranje pri kupovini ovih zvučnika, na primer da li su bolji (video sam na kp da su malo jeftiniji) harman kardon hkts 9?

neki jeftin avr se doda koji u sebi ima dac tako da je to zamena za neintegrisanu zvučnu kartu koju ubacujete u komp.

da li su takvi sistemi poput hkts 9 pružaju bolju zvučnu sliku ili su ipak tu bolji z906?

vidim da je hkts 5 još jeftiniji, dok je hkts 16 malo skuplji...
 
jedno pitanje za one koji imaju z906:

da li ste uzimali još nešto u razmatranje pri kupovini ovih zvučnika, na primer da li su bolji (video sam na kp da su malo jeftiniji) harman kardon hkts 9?

neki jeftin avr se doda koji u sebi ima dac tako da je to zamena za neintegrisanu zvučnu kartu koju ubacujete u komp.

da li su takvi sistemi poput hkts 9 pružaju bolju zvučnu sliku ili su ipak tu bolji z906?

vidim da je hkts 5 još jeftiniji, dok je hkts 16 malo skuplji...

Ovako,nisam neki veliki strucnjak za zvucnike,volim 5.1 sistem i surround zvuk,ne znam sta ti je sve to sto si nabrojao ali ok.Sad sam kupio ovo,jos moram i zvucnu kupiti,to cu jos videti sta cu,ali verovatno sto mi je @lepi kokan preporucio Asus Xonar DG i povezati optickim kablom pa cu da vidim sta time dobijam.E da imao sam i pre 5.1 neki Altec,pa sam imao 7.1 Creative,pa Logitech z506 e njima sam se posebno razocarao i na kraju pre ovih sam imao G51 i na kraju sam hteo nesto mnogo jace pa sam se pocastio z906.Jos uvek dilema oko zvucne,ali valjda cu ubosti nesto da valja. :)
 
Hkts9 je sigurno bolji od Logitech-a. Imao Z5500, slusao Harman-a
 
Meni su ovi z906 za sad ok,samo jos da potrefim zvucnu i povezem sa optickim kablom i malo da uzivam dok gledam filmove....
 
Nazad
Vrh Dno