Šta je novo?

ZTE Skate

Moze li neko ko ima ZTE Skate da proba da li mu u Go Weather aplikaciji srednji hardverski taster poziva podesavanja aplikacije ili ne?
 
Nakon par dana koriscenja Skate-a sam apsolutno odusevljen kako radi. Ako se iko dvoumi da li da ga kupi neka ga uzme sto pre.
 
imao blejd,sada imam skejt i mogu vam reci da je skejt doooosta brzi,oseti se u svakodnevnom koriscenju,a i neke malo zahtevnije igrice tera bez problema,ja sam instalirao igrice gameloft hd i to asphalt 3.1.8 radi savrseno,ne koci uopste , assassinscreed 3.4.6 uvodna animacija koci i ne vidi se nakon toga igrica klizi , ne koci uopste i sandstorm 3.4.2 i uvod i igrica teku glatko bez kocenja , ja prosto odusevljen sta njegovih 800mhz mogu da rade. Jos jedna bitna stavka, koristio na blejdu i na skejtu sada IGO i sa blejdom iz kuce nisam mogao da uhvatim signal gps dok me skejt i tu odusevio,bez problema za 15 do 30 sekundi se konektuje na satelit, i da platio sam ga celih 200e preko oglasa od lika koji ga je uzeo u telenoru ,imam 2 godine garancije i nisam morao da ga dekodiram ( koristim 064) dolazi otkljucan za sve mreze , pozz
 
Ja sam isto iznenadjen Skateom! Sve klizi, nijednom nije stucnuo, gps odlicno radi, brz je net cak i na edge mrezi, iznenadilo me da dobro radi net cak i ma manjim brzinama, na xperiji je kocio do zla boga... kamera mu je slabija i to je to, sve ostalo cista desetka.
 
Koliko vidim lagano se klokuje na oko 1 GHz, ali za sada ne vidim neku potrebu za tim. Kamera jeste malo losija, ali ni kameru na Omnii HD, koja je dosta bolja nisam preterano koristio. Bilo koji fotoaparat ih ostavlja u prasini.
 
Juce sam imao prilike da uporedim skate sa sensationom xl. Skate uopste nije spor, toliko su zanemarljive razlike u brzini, mislio sam da ce htc biti brzi ali ne pimeti se. Htc ima bolju kameru i video zapis, malo veci i kontrasniji ekran i lepse materijale kucista, i kameru s prednje strane. Ostalo - ama bas nikakve razlike u radu. Zte ima bolji zvuk prilkom razgovora i stabilniji prijem.
 
imnogi me pitaju kad vide telefon jel to sensation,ja kazem jeste al kad bi se zezali,ovo je masina zte a ne htc , salu na stranu podseca vizuelno na htc s tim da je plastika mnogo jeftinija al koliko para toliko muzike,ja sam u svakom slucaju odusevljen:d
 
Moze li neko ko ima ZTE Skate da proba da li mu u Go Weather aplikaciji srednji hardverski taster poziva podesavanja aplikacije ili ne?

Radi sve kako treba...

Nakon par dana koriscenja Skate-a sam apsolutno odusevljen kako radi. Ako se iko dvoumi da li da ga kupi neka ga uzme sto pre.

Uzeo i mogu ti reci da prebija mnoge skuplje!!!

imnogi me pitaju kad vide telefon jel to sensation,ja kazem jeste al kad bi se zezali,ovo je masina zte a ne htc , salu na stranu podseca vizuelno na htc s tim da je plastika mnogo jeftinija al koliko para toliko muzike,ja sam u svakom slucaju odusevljen:d

Isti slucaj i kod mene, osobito sto nema nikakve oznake tako da ih svrbi ali tajnu ne odajem;)

Inace hardcase za ovaj tel sam narucio preko ebay-a i cekam da stigne....

Samo pozitivni utisci o ovom uredjaju i u poredjenju sa Telenor ONetuch (Alkatel koji ima moja supruga) ovo je avion... Neko rece nesto za rezoluciju i seckanje, mogu samo da odgovorim da ko nije drzao ovaj uredjaj ne moze da sudi o njemu. Ekraj je fenomenalan i ne manjka mu rezolucije. Jeste plastican ali zavrsna obrada je na vrhunskom nivou! Jednostavno KINEZI ce zavladati svetom jer imate telefon ranga mnogo skupljih za pristupacnu cenu (koja da napomenem je u SAD oko 300$) koji pritom radi za svaki "dinar".
 
Poslednja izmena:
Meni Go Weather nikako ne radi kako treba. Kad kratko pritisnem srednji hardverski taster nista se ne desava, a kad duze pritisnem iskoci tastatura. Da bar nije po defaultu podeseno na farenhajte, aplikacija je stvarno prelepa.
 
Isto je i kod mene.
 
Ja koristim jos od blejda Beautiful Widgets i izuzetno sam zadovoljan sa aplikacijom
 
Mozda ja porucim, jeste povoljno, ali kvalitet?
Da ne bude ovako :S:

[YOUTUBE]10IxM7nr6dQ[/YOUTUBE]

Da porucimo ovo?
Kod:
http://casesss.com/product.aspx?model=48&pid=290
 
Poslednja izmena:
Ovo deluje dosta dobro !

Meni je , u principu, svejedno. Ali moram da nabavim neku zastitu za tel. Bila bi steta da se ovako dobra spravica osteti.

Ako imas mogucnosti, naruci i za mene.
 
ja poručio ovo link samo treba čekam do mesec dana da stigne i ako stigne.........
 
Poslednja izmena:
I ovo je ok ponuda, ima i zastitu za ekran. Kvalitet svakako nije na nekom nivou, za te pare. A i boja je siva.
Ko je zainteresovan, nek nadje neku ok ponudu, pa da me kontaktira, nisam 100% da ce mi proci paypal, ali videcemo.
 
Evo, ko hoce da narucimo sa
http://casesss.com/product.aspx?model=48&pid=290
ove silikonske obloge i screen protektore (ove sto idu po 3 kom, da li antiglare ili ultra clear), recimo 3 komada i u kojoj boji, crna?
Ali pozurite, dok je ova akcija 50%!
 
Poslednja ponuda!
sutra narucujem, uzeo bih ove softiz na akciji, osim ako nema predloga za nesto bolje.
 
Ево и ја моја искуства да поделим пошто сам пре недељу дана купио ZTE Skate . Телефон сам купио преко огласа,а сам телефон је донешен из Мађарске у оргиналном паковању за 130е.У паковању је била оргинална кутија,пуњач,усб,упутство на мађарском,слушалице.Сам телефон је очигледно скинут са мреже пошто је био Orange,прва ствар која ми није радила је био бежични интернет али је то последица откључавања телефона па је уместо мек адресе писало 11:22:33:44:55:66,али то сам врло лако решио јер телефон има екстра подршку заједнице на једном форуму...Друга ствар коју сам променио је био ром и ставио сам Atomic v7.Сам телефон је пластичан али је квалитетна пластика,мада привлачи отиске прстију,екран је екстра и величина је бар мени одговарајућа (пре овога сам имао i5700,X8,X10 mini,galaxy ace,motorolu xt530),16 милиона боја и одлична резолуција.Једина замерка можда је јер има три хардверска тастера који ми делују веома нежно,мада нисам имао никаквих проблема,звук је такође одличан.Батерија ми траје 2 дана максимално јер га држим непрестано укљученог на бежични и доста разговарам (око сат-два дневно) а и идем на форуме (tapatalk) по сат времена дневно као и читање RSS можда пола сата дневно.Све у свему одличан телефон за веома повољну цену...Једино сада да сачекам силиконску облогу и фолију за екран које сам морао да наручим са интернета јер код нас у Србији нисам нашао,мада сам видео да телефон може да уђе у силиконску облогу од Galaxy S II.
 
Telefon laguje što se tiče ekranskog prikaza (eto pojašnjenja pojma sa prethodnih postova da sve klizi), plastikaner je ali sve ostalo je extra OK za te novce. Kod mog drugara u radnji je 145€ ali je baš Skate, nije Monte Carlo (Orange).
Uzima ga čiča pa javlje utiske
 
Može li mi neko tačno reći šta se sve dobija u ZTE pakovanju???
Odnosno, interesuje me da li se u originalnom ZTE package-u dobija neka mSD kartica i kog kapaciteta ili to zavisi od pakovanja do pakovanja?!

thx
 
U pakovanju dobijaš telefon :) punjač, usb kabel, slušalice, uputstvo. Memorijiske kartice nema, barem u pakovanju koje je iz Mađarske, iz Telenora ne znam da li ima kartica u pakovanju.
 
Ok.
Ja gledao kod ovog drugara u radnji i sve (WiFi i BT) MAC adrese su uredne tj. normalne a ne 11:22:33:44:55:66 što znači da je fon uredan, i ne piše niđe MonteCarlo...
Značiii, uziiiimaaaaam....
 
Ja sam dobio direktno od ZTE-a i dobio sam karticu od 2Gb...
 
Uz Telenor ide 2GB kartica. Inace meni ne laguje ekran, ne znam sta podrazumevate pod tim? Eventualno secka kad pootvaram par aplikacija ali ovako je sve tecno.
 
Da li je neko od vas root-ovao Skate (konkretno ovaj iz Telenora), i koje tutorijale ste koristili?
 
Nazad
Vrh Dno