Šta je novo?

Dobre radne stolice

Pa to je bar 2,5 puta skuplje od ovog gore akrejsinga :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zar on nije 450€?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
http://jysk.rs/dnevna-soba/fotelje/fotelja-tabure-hundslund-crna-0 Znam da nije klasična stolica ali sam se sticajem okolnosti našao u prodavnici i seo u istu, moram priznati da sam prilično zadovoljan i osećajem, a i cenom. Ozbiljno razmatram da je uzmem, jedino moram da smislim kako da napravim neku dasku na točkiće na kojoj će stajati miš i tastatura i koju ću lako moći da gurnem u stranu prilikom ustajanja.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
A gde ces monitor da stavis - na plafon?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A gde ces monitor da stavis - na plafon?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma jok tu gde i sada stoji na radnom stolu samo cu malo da ga približim ivici stola. A imam i 50 4k tv, pa mi ta fotelja savršeno odgovara, samo se zarotiram za 90 i super.


Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Mislim zbog polozaja glqve koji bi trebao biti pod 90 stepeni na monitor inace se spremi na ukocen vrat [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja na kraju uzeo Steelcase Gesture, ne kupujem svaki dan stolicu :D

vgL0vau.png
 
stolice od oko 350 eur sa meshom vec rese taj problem, a da ne pricamo o skupljima... I, verovao ili ne, cak i kolege od 100+ koje ne treniraju uopste mogu u npr. Aeron i da ih nista ne boli od sedenja.





Sent from my iPhone using Tapatalk
Da ne čitam sve, jel može neki dobar primer mesh stolice za tu cifru ili malo veću (a da je dobra)?

Nemam love za one mnogo skuplje...

Ili recimo do oko 500e, čisto da vidim.

Thanx
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko koje se stolice koriste u kancelarijama Facebook-a pored Herman Miller Aeron stolica? Evo kao ova stolica na slici:

facebook-office01.jpg
 
Haworth


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji tacno model? Na zvanicnom sajtu Haworth nisam uspeo da nadjem ovakav model.
 
Ja sam bio do Nitea-e danas i isprobao Aeron (veličina B) i Mirra 2 stolice. Trenutno više naginjem ka Mirra 2 stolici. Rekoše mi da će sledećeg meseca na sajmu biti pristojni popusti, plus ako imate mogućnost da uzmete preko firme da vratite PDV Mirra 2 u fulu izađe malo više od 500 EUR-a. Ja sam inače 188cm/100kg reference radi.
 
od kad do kad je taj sajam?
 
Da li je neko probao Wagner stolice u Astri?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel budu ok snizenja i kod drugih - tipa antares?
Da li se neko seca koliko su kod ostalih bila proslogodisnja snizenja (ja mislim da ja imam za Niteu negde zapisano, za ostale nisam doznao)?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bila su sniženja i kod drugih, ali ne za sve stolice jednako. Mislim da je Ergohuman bio 10%, a i kod Astre je bila neka akcija ali zaboravih detalje. Kod nekih je popust važio i podosta nakon sajma.
Ja sam se prošle godine namerio da izaberem stolicu na sajmu i samo sam se iznervirao. Prvo, gužva je, mora da se čeka red za probu stolice. Kad dođem na red, već je troje drugih tu i čeka da mi vidi leđa. Neki od promotera pojma nemaju o mehanizmima i ne umeju da pokažu kako se šta podešava. Promotera nema dovoljno, pa i njih moraš da čekaš. Najgore, ne donesu sve modele - recimo Astra nije donela dva modela koje sam video na netu i hteo da probam. Za jedan mi je rečeno „to je najprodavaniji model pa ga nismo doneli, svi ga znaju...“. Ne sećam se da sam uopšte video Steelcase negde.
Preporučujem da stolicu izaberete ranije i samo je platite na sajmu sa popustom (obratite pažnju da vam ne zvale primerak koji je isproban od hiljadu dupeta na sajmu). Eventualno smanjite izbor na dva-tri modela, pa prelomite na sajmu.
 
Da li je neko probao Wagner stolice u Astri?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam probao, ali ne u Astri - Alumedic 5 i 10 - ako searchujes temu naci ces sveze utiske. Po meni su dobre stolice - bolje od wau chairs i ostalih sto su oko 350 ali kada vec placas oko 550-650 to je vec teritorija mirra 2 modela, a ja bih ipak pre mirru 2 u tom slucaju pazario [emoji6]

Vidim sada ima i neke W7 koje pre nije bilo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod Mirre je za mene problem dubina sedišta odnosno nepodesivost istog, od svih do sada probanih stolica najudobnija mi je Embody ali...Steelcase Leap je ok ali u ful varijanti a onda je to opet nedostižno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima negde kod nas (Beograd) da se kupe one cudne stolice bez naslona, na kojima zapravo klecis.
Ko ih je video znace o cemu pricam. Navodno su dobre za kicmu.
 
Mozes verovatno naruciti preko prodavaca Ikea namestaja. Ali ako su i dobre za kicmu, za kolena zasigurno nisu. Ja bih to u sirokom luku zaobisao.
 
Istraživanja kažu da je za kičmu najbolje često pomeranje jer se tako povećava prokrvljenost diskusa, kao i dobra podrška za leđa radi opuštanja mišića.
Inače klečanje je nekada davno bila kazna za neposlušnu decu
 
Imate li preporuku za ne preskupu radnu stolicu za srednjoškolce (160-180cm), da se kupuje u radnji kod nas, ne online?
 
Moj srednjoškolac je izabrao ovu Q3, samo custom sa tapacirungom svuda, naslonom za glavu, točkićima za parket itd. Prilično je podesiva.
 
Nazad
Vrh Dno