Šta je novo?

Poskupele poruke

Ma gde se nije promenila o cemu pricate? Pa meni je sada start razgovora skoro 15 din na prepaid VIP-u? Ima li to ikakvog smisla uopste?
 
I u cemu je problem? Ako ti je skupo predji na postpaid ili idi kod drugog provajdera.
 
Postpaid je mnogo, ali MNOGO isplativiji od prepaid-a.
Pogotovu sto su sada kod vipa duplirani i minuti u svim tarifama.
Ja sam osudjen na Telekom, zao mi da menjam broj koji imam vec 10 godina :)

Ali bice uskoro i prebacivanje brojeva, videcemo sta ce onda biti... Onda ce stvarno morati da se bore za korisnike!
 
@Markulja, pa ja sam jedan 064 broj imao 8 godina i kad mi je dozlogrdilo da me kradu i prave majmuna od mebe,lepo sam tisao u telenor i promenio 064 u 069, oni svom mojim kontaktima poslali sms i kraj price :)
 
Znam, par puta sam i ja ozbiljno razmisljao da se prebacim, al sam svaki put i odustao.
Navika cini cuda :)
 
Navike umeju da budu lose! :) meni je dugo trebalo da se okanem telekoma...
Stalno odlazu taj MNP. Vec se pominje da nece biti do leta.
 
Ako moze neko ubaci neku tabelu da vidimo koliko kostaju minuti/sms poruke kod provajdera..pa to neverovatno, 200din ne traje mi 4-5 dana...
 
2.24din na TIPI MTS i 2.24 na PORUKE TELENOR.
U svim ostalim tarifama na prepaidu 4.01din, izuzev MTS PARTI gde je 1.06din u intervalu vikendom i praznicima...

Resenje za SMS je kod
MTS SMSmanija
VIP 250din za 1500SMS-a 7 dana
TELENOR SMS+MMS promocija ili tarifni dodaci.
 
Nema nista bez cake...pa zasto nam ne daju 100 poruka besplatno svakog meseca .... :((
 
Zbog zastarelosti usluge sms bi trebao biti dzabe. Ja bi istu uslugu ukinuo na globalnom nivou i zabranio bi proizvodjacima mobilnih telefona da podrzavaju tu uslugu.
 
Pa kod evropskih/svetskih cesto postoji unlimited texts stavka, dakle bezbroj smsova. Za tarife od 20-30e mesecno u evropi se dobijaju besplatno mocniji smartphoneovi ... desire i kompanija ...
 
Nije bas tako. Pogledaj malo cene. Recimo u okruzenju su bar duplo vece - recimo u Hrvatskoj.
 
Poslednja izmena:
Da dignem temu iz mrtvih ako jos neko korisiti cist prepaid?

Nekako mi se cini da su ponovo poskupele poruke, makar u mom slucaju u MTS-u je rekao bih ~5.90 din poruka a u Telenoru ~6.02 din poruka (nisam bas siguran) ali preko dinar poskupljenja svakako?!

U cemu je fora, majku li im?
 
Realno, verovatno "teraju" ljude da uplacuju pakete gde dobijaju "bezbroj" poruka. Ja licno, za mesec dana, za dopunu od 500 dinara, dobijam 5000 poruka i mnogo minuta za moju mrezu, kao i 150 minuta ka svim mrezama...tako da zaista ne verujem da neko samo uplati kredit da bi poslao 10ak poruka
 
sms je generacijski ekvivalentan telefonskom pozivu, bar sto se tice mobilnih telefona

ako se ukine sms,treba da se ukinu i pozivi, a onda se gubi svrha virtualne masine kao sto je mobilni telefon

tako da i ako imas pravo na misljenje, pogotovo tako neosnovano i radikalno, ne znaci da je dobro i da treba da se bunis kada se nekome ne svidja
 
Nadam se da se ne odnosi na moju repliku nesto?
 
ne

izgleda da mi se izgubio quote na poruku na koju sam odgovorio
 
Auuu, nisam bio ni svestan koliko su cene skocile u proteklih 4-5 godina... :S:
 
Nazad
Vrh Dno