Šta je novo?

Path of Exile

Ne znam odakle izvukose $39 cenu za ta krila, postali i oni alavi izgleda. :)

Kada bi bar engine podrzavao cloth animacije, pa da to i lici na nesto dok se karakter krece... ovako ko da ima sper plocu nakacenu na ledja :D
 
Meni sva ova krila izgledaju dosta loše, ne priliči badass karakteru koji treba da ide i melje sve pred sobom. Jedino što izgleda još gore je kad neko stavi Widowsilk Robe na maraudera/templara :D

Anyway, ja sam dogurao do 95 na essence pre nego što sam obrisao karakter. Trenutni plan je da se zezam na standardu, i da idem na shapera tamo.
 
jesi odradio shapera u ligi?

ja sam dogurao sa EA pathfinderom do 88 ipo :) sad igram opet pathfindera :) ali onaj dreamfeathers ST build mnogo je brzo :) tu sam dosao do 87 ipo :)
 
ne, samo se potrefilo :D to znaci da ne ginem nonstop :p nisam na <1% :D
 
jesi odradio shapera u ligi?

ja sam dogurao sa EA pathfinderom do 88 ipo :) sad igram opet pathfindera :) ali onaj dreamfeathers ST build mnogo je brzo :) tu sam dosao do 87 ipo :)

Nisam, plan u ligi je bio da igram bez nekog cilja i da spaljujem sve orbove na random gluposti. Po tom kriterijumu liga je bila potpuni uspeh. :D Igrao sam flameblast i kasnije animate weapon, a nisam hteo da se cimam i da pravim novi build baš za shapera, pa ću da izmajmunišem nešto na standardu kad već imam free respec tamo. Sledeću ligu možda budem probao ozbiljnije da igram, ako budem motivisan. Imam jednog guildija koji se leveluje brže od mene i završi sve challenge pre svih i onda mi kenja. :D

A to je onaj mathil-ov build, video sam da je igrao to i izgledalo je dobro. Mathil zna šta radi :)
 
evo i sad je build of the week :)

ode queen of the forest cena u nebo :)
 
Nije lako, trebalo mi je 5 portala da ga s****m. Guardiani su neuporedivo teži od T15 bossova, a Shaper je tek pomalo nebulozan.

7DZ8vGZ.jpg
 
Dali imate guild gde ste svi?Ostao mi je jos zadnji bos da predjem na Merciless.Krenuo sam essence drain build,cini mi se da je ok.
 
Lol, ovaj lik sa ovakvim gearom treba tripple Shapera da radi. =)

Ja sam ovu ligu igrao do Guardiana tj Tier 16 mapa, pa napravio pauzu. Nikako Shapera da probam, a eno stoji set spreman. :)
 
Sweet jesus, kraftovao sam Hubris sa 500ES! Ovo je bez konkurencije najbolji rng koji mi se ikad desio u igri :D
Šteta što su suffixi usrani i ne mogu da ih očistim, ali ipak!

_000hubris.jpg
 
E ako ja razumem ovu igru,cene i nacin trgovanja ubio me dragi bog.Malopre mi padnu neke rukavice Snakebite Assassin's Mitts!Na prvi pogled nista posebno,3 soketa,dva povezana.Razmisljam dali da ih salvagujem ili ostavim!Proverim na poe trade,cena se krece oko 1 chaos.Stavim i ja na prodaju pa ako prodje,prodje.Bukvalno u roku od 5 sekundi njih 20 i kusur se javi na pp,a ja sav sretan prodam prvom.Posle 2 minuta jos njih 10-ak me mole da im prodam.Osecam da sam se zeznuo,ali ljudi prodaju cak i sa boljim stats-ima od mojih po istoj ceni.Malo mi je to nejasno!Jos mi je jedan napisao da sam ih jeftino prodao i da gledam cene na poe trade...a ja bas gledao i to je ta cena.
 
Poslednja izmena:
jesi stavio u poe.trade da prikazuje samo one koji su online?

zna recimo da bude neko stavio smesnu cenu pre mesec dana, a sad taj item provaljen za neki dobar build i postane trazen :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam veoma blizu da pocnem ponovo ovo..Diablo 3 je dead za mene, ili PoE ili nesto tipa Grim Dawn ili onaj Deviant..
 
@Bro82 uzimaju ljudi te gloves da bi vaalovali pa dobili neki curse, ali nisi se mnogo zeznuo sa cenom pa da ne brines. BiS su za neke buildove, ali nisu preterano skupe.

Poceo sam malo da igram Grim Dawn, dobra je igra ali je PoE ipak tata za nju. =)
 
Ja sam veoma blizu da pocnem ponovo ovo..Diablo 3 je dead za mene, ili PoE ili nesto tipa Grim Dawn ili onaj Deviant..

PoE ako mene pitas. Grim Dawn ti je kao Titan Quest samo drugacije okruzenje, sta znam, odlicna igra ali me nije drzala, nekako presao i to je to, sa druge strane PoE igram vec 3 godine i svaki novi veci patch donosi vrh stvari. Ovaj novi Atlas je odlicna stvar za end game koji je pre bio malo monoton.
Ne znam nekako mi je Titan Quest cak i bio zanimljiviji od Grim Dawn-a, ipak neka istorijska(mitoloska) podloga itd... Mada stize uskoro free ekspanzija za Grim pa cemo videti. Ali sa sigurnoscu mogu reci da mi je PoE jedina igra koja me vec godinama drzi(uz Hearthstone), sve ostalo je prolazno kod mene.
 
Poslednja izmena:
jesi stavio u poe.trade da prikazuje samo one koji su online?

zna recimo da bude neko stavio smesnu cenu pre mesec dana, a sad taj item provaljen za neki dobar build i postane trazen
Jesam,to je valjda i po default-u!To sam odmah pomislio kada sam prodao item.
@Spirit
Razresio si misteriju,sve te rukavice su bile koruptovane,a na to nisam obratio paznju.Tek na samom kraju liste,lik je prodavao za 4 chaos-a,ali obicne.Upravu si,nisam bas puno izgubio!
Nego da pitam,dali je bolje igrati mape ili farmati Labyrinth?
 
Challenges, patch notes.

bro82 je napisao(la):
Nego da pitam,dali je bolje igrati mape ili farmati Labyrinth?

Mape za xp, za lab kažu da može dosta da se zaradi na helm enchantima itd. Plus ima leaderboard za lab i daju nagrade za najbrži lab run, ali to bukvalno uzima isti lik svaki dan ..
 
blade flurry assassin new meta :)
 
Za razliku od Blade Vortexa koji je laganica za igranje mislim da Blade Flurry nece biti tako lagan kada su t16 i Shaper u pitanju, barem ne za top tier igrace. Mislim da ce onaj novi Ngamahu's Flame u kombinaciji sa Cyclone-om biti prejak jer Molten burst on melee hit ne zahteva 6l vec samo 6 soketa u weaponu, pa prakticno build moze da ima 2x6l. Verujem da cu probati to cim sakupim currency i to u kombinaciji sa Chieftainom i Avatar of fire.
 
shopkeeper :)

PDwdQXh.jpg
 
Bilo bi super da ovako nesto naprave, da ne moras da izlazis iz mape i trosis portal da bi prodao item od par chaosa
 
Shopkeeper ideja deluje odlično, stvarno bi trebali ovako nešto da urade.

Boyan je napisao(la):
Mislim da ce onaj novi Ngamahu's Flame u kombinaciji sa Cyclone-om biti prejak jer Molten burst on melee hit ne zahteva 6l vec samo 6 soketa u weaponu, pa prakticno build moze da ima 2x6l. Verujem da cu probati to cim sakupim currency i to u kombinaciji sa Chieftainom i Avatar of fire.

Zajebao si sistem, provalio si ovo oružje pre Mathila! :D
 
Poslednja izmena:
Hvala na obavestenju. Uzeh efekat naelektrisanih cizmica.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk
 
Hvala ilke!

BTW, izvinjavam se svima kojima nisam odgovorio na PM pre neki dan (kad sam se ulogovao na 10 min posle 100 godina) :)
 
mogao bi nekad da napravis SC chara pa da igramo nesto zajedno :)
 
Ja sam pre igrao PoE al me ubijao dysinc al sam cuo da su to popravili al sad sam na linuxu pa krastavac i da hocu nemogu xD inace po meni sasvim kull igrica
 
Jel može neko da me zovne nazad u Guild, upravo sam izašao tako što sam hteo da izađem i Party-a? :d
Zaribao sam skroz. :D
 
Nazad
Vrh Dno