Šta je novo?

Path of Exile

sta fali Maleziji :D
 
ne znam, smor mi od pocetka :( a dugo nisam igrao, malo da se uhodam na standard imam skill poena, videcu jos.
 
uvek moze jos jedan char da se smandrlja na brzinu.
danas mi padne GAVEL i kazem - to je to sudbina je htela mjolner kad ono KITANA... popizdeo sam.. onaj drugi gavel za rarity... FML

igra i dalje nervira kao prvog dana hahaha
 
Previše popuštaju kuknjavi. Da se razumemo, slažem se da su zeznuli sa Malachaijem, ali sad je sređeno. Poenta je da je release doneo hrpu novih igrača kojima ARPG nije primarni žanr...isto se desilo kada je igra izašla na Steamu...pa sad sa expanzijom...i svi oni imaju neku svoju viziju kakva bi igra trebala da bude a svodi se na casual/***** friendly. To nije ono šta je GGG imao na umu sa PoE i primećuje se u nastojanjima da ugode "masi" i istovremeno ostanu verni svojoj inicijalnoj viziji...

U pretprošlom State Of Exile podcastu je gostovao jedan od streamera (Cha Siu Bao) koji je rekao da baš voli što je expanzija tako teška i da je super što se gine na sve strane...i slažem se s njim. Šta će biti sa uzbuđenjem, adrenalinom, onim osećajem kad na HC igraš ne znajući da li ćeš zaginuti na sledećem ćošku, ako nerfuju sve živo i od PoE naprave drugi D3? Da sam hteo mindless ARPG, ostao bih na D3, ne bih igrao PoE...

U svakom slučaju, GGG-u nije lako...moraju da izbalansiraju kuknjavu i (često) glupave zahteve igrača sa onim šta su zamislili od igre...
 
Sve je to cool i razumemo se ali zasto onda imam utisak uzimala davala kada je srs spectre radio do jaja do momenta kada streameri nisu poceli da govore kako je OP kako kida bla bla .. i sada srs spectre radi 40% losije u odnosu recimo na prethodnu sredu?

kazem po 100 put, nije problem sto umires prosto jasno je da je igra teza i da zahteva vise paznje i koncentracije, ali zasto mi dajes izbor pa ga posle ukidas? znas kao igraci su se zalili sto revenanti kidaju pa smo ih nerfovali, da brate nerfovali ste jedan od najboljih build-ova u igri od kako postoji - i to vrlo dobro znate..

sto se hc-a tice, skidam kapu svakom hc igracu jer ako je bilo koja igra zaista HC onda je to ova. zamisljam samo kako bi bilo da u hc ligi krenu da nerfuju one "safe/secure" build-ove, bilo bi interesantno gledati..

nego kako kometarisete to sto nema vise eternal orb-a :D kao to nije bitno :D
 
"U svakom slučaju, GGG-u nije lako...moraju da izbalansiraju kuknjavu i (često) GLUPAVE ZAHTEVE IGRAČA sa onim šta su zamislili od igre... "
+1

Da se IPAK ukljucim,ne vidim u cemu je problem sto su nerfovali nesto sto je svaki drugi ili svaki igrac koristio(gemovi) ili sto je neki build nerfan.Prosto buildovi se menjaju od ekspanzije do ekspanzije zbog passive tree-a,nekad naravno najvise utice i nerf (redje buff)samog skilla.ALi opet ja ne vidim sta je tu problem,da je sve kako treba ili bar onako kako su oni zamislili do tih nerfova ne bi ni doslo.Mnogo se nesto koristi,ajde red je da menjamo,takve stvari mene i najvise privlace kod PoE,jer ionako igram samo 4 month challenge lige,standard me ne zanima,apsolutno...Meni je licno zanimljivo sto su sad aure nekako u drugom planu,posto reduced mana vise nema efekta na aure,odnosno ne smanjuje rezervaciju,99% buildova je jurila taj setupa(aura+reduced mana)i cao...Ovako ako hoces aure,moras vise da ulozis u mana clustere i reduced mana clustere u passive tree-u,ili da se ogranicis na jednu auru,eventulno uz nju Herald.Molim lepo_Ova promena je donela dosta novih ideja,ja sa recimo spremam da pocnem Scion (Blood Magic) Explosive Arrow build,bez aura uz dobar gear preko 6k hp-a uz dobar clear speed.Recimo oni veliki HP clusteri iz Blood Magica (2x 10% increased maximum Life i onaj najveci 15% increased maximum Life)skoro niko (osim nekih summonera)nije ni uzimao u obzir,isto vazi za blood magic...Sada je recimo to interesantna opcija.

Sto se eternal orba tice,sve je tu lepo rekao Chris Wilson u podcastu pred Awakening: "Eternal orb nije(postao) ono sto smo mi zeleli ili bar zamislili da bude...".Tu prica pocinje i tu se prica zavrsava,kome se svidja svidja mu se,kome ne,pa njegov problem :d:d

Sve u svemu momci iz GGG-a objasnjavaju vec trecu godinu(od open bete)neke stvari "velikim" igracima u gaming industriji.
 
Poslednja izmena:
steta samo sto nisu uklonili onaj mirror orb... to je po meni gore od eternala
 
Šta će biti sa uzbuđenjem, adrenalinom, onim osećajem kad na HC igraš ne znajući da li ćeš zaginuti na sledećem ćošku, ako nerfuju sve živo i od PoE naprave drugi D3? Da sam hteo mindless ARPG, ostao bih na D3, ne bih igrao PoE...

Nemam ja uopste problem sa HC-om, ko voli HC, igra HC, ko ne voli, igra standard lige. Problem je sto oni i od SC liga prave HC. I sta je ovo ako ne mindless ARPG? Ubijes Malachai-a (ranije Domius-a) i sta dalje? Igras 70-75 mape dva dana i na dalje imas beskrajan (mindless) grind par malo vecih mapa koje uz sve to padaju sve redje i redje jer se gospodi ne svidja brzo napredovanje. PoE nema endgame.

kazem po 100 put, nije problem sto umires prosto jasno je da je igra teza i da zahteva vise paznje i koncentracije, ali zasto mi dajes izbor pa ga posle ukidas? znas kao igraci su se zalili sto revenanti kidaju pa smo ih nerfovali, da brate nerfovali ste jedan od najboljih build-ova u igri od kako postoji - i to vrlo dobro znate..

Ovo.
To sto je 0,1% igraca sa top opremom, mahom kupljenom za dolare/evre, mogao da zmureci igra uber Atziri ne znaci da taj build funkcionise ni blizu dobro kod ostalih (99% igraca). Ali ajde da nerfujemo i napravimo skroz HC zbog par streamer-a. Pri tom, nerfuje se do besvesti, znaci build koji je mogao uber sad gine od belih mobova. Jbo sam ga u balans. Imas 3-4 build-a koja mozes sada da igras. Aj nek proba neko 2H build (bilo koji) ili neki ES (i CI i Low-life) sa direktnim dmg-om da igra.

Reduced mana je tek glupost, Enlighten u stvari smanjuje zauzece mane isto kao i Reduced mana, samo sto ti treba vecnost da se izleveluje, a izgovor je bio da se pomogne novim igracima...

Eternal i celu pricu oko (nepostojeceg) krafta u igri nema smisla ni komentarisati. Meni su za ovih para godina pala sve zajedno, mislim, 3. Mirror su trebali da ukinu, ali njega naravno nece.
 
LOL...ok, odgovori onda na večito pitanje: šta raditi u endgame-u bilo koje online igre? :) Znaš i sam šta sam hteo da kažem kad sam D3 nazvao mindless igrom, za razliku od PoE.

PoE je i nastao kao igra za "okorele" ARPG-ovce...šta ima loše u tome da to i ostane? Pominjanje SC-a u ovom slučaju je bezvezno - SC još manje trpi zbog neizbalansirane igre. Kao što rekoh, slažem se da je Act IV neizbalansiran ali početak SVAKE lige je patio od toga, ništa čudno...

Zato se ne slažem da su buildovi "ubijeni" i da je samo par relevantno. Trenutno je više njih dominantno, stoji, ali opet - tako je bilo bukvalno svake sezone. Prošle su to bili Flameblast i Cyclone...pa Incinerate, pa Arc...pa smo imali Spectral Throw ligu pa Cleave ligu, etc. 2H Cyclone je i da5e najbo5i melee build, 2H Ice Crash se dosta igra, čak i 2H Wild Strike, video sam dobar 2H stun build koji ću da probam...CI retko ko igra ovako rano u ligi, sem ponekog summonera ili aurabota, viđaćeš ih sve više kako liga odmiče. Prošle sezone niko nije forsirao armor jer je evasion bio efikasniji, ove je armor bo5i...pratiš me?

Zaborav5a se da je 2.0 praktično revamp igre, da neke mehanike više nisu jake, da su ih zamenile druge, da se meta menja i da je to dobro, da su lige još sveže...kad se uzme sve to u obzir, većina galame se svodi na kukanje da neko više ne može da stompuje igru svojim omi5enim buildom i da sad mora da napravi novi i juri opremu za njega...pa jbt, zar to nije poenta igre?!

Ne volim podelu igrača na SC i HC, i jedan i drugi imaju svoje prednosti, ali zaista ne bi bilo loše usvojiti taj HC mentalitet, ne vezivati se previše za svoje likove, naučiti da se uživa u novim likovima, novim počecima...kad sa tim mentalitetom počneš da igraš igru, daleko je lakše uživati u njoj.
 
Poslednja izmena:
Sve te build-ove koje si spomenuo imam u standard ligi i vecina, osim bloka je nerfovana previse. Ja ne pricam samo za Act4, vec celu igru. 2H cyclone (kao i svi ostali 2H) je neigriv jer prakticno da nema odbranu i gine se stalno. 2H je isao na veliki dps koji je omugucavao veliki leech, sada toga nema pa te i beli mobovi ubijajaju. CI/Low life u standardu sa 90+ levelom i odlicnom opremom, ne u novim ligama, totalno neigrivo. Ghost Reaver kao da je dodatno nerfovan, a tesko se moze do normalnog regena. Pritom nemas mogucnost armor-a. Sta ima da probam u novoj ligi kad imam gotovog u standardu. Evasion jeste bio malo bolji, mada i to samo zbog pozicije u drvetu i boja gemova (koja je jos jedna glupost), ali sada je mnogo, mnogo gori. Sada su digli dmg mobova pa i beli mogu da ti skinu 1000+ HP-a jednim ako nemas armor. Balans! Kad top boss-a mogu 2-3 build-a da ubiju o kakvom balansu moze da se prica. I o kakvom revamp igre pricas? Smanjili su leech, dodali par novih mapa uz Act4 (nisu se nesto pretrgli) i povecali dmg mobova. Naravno, nerfovali sve sto je moglo uber da ubije. Ja ovde vidim samo guranje sve vise u HC. I naravno da cu pomenuti razliku izmedju SC-a i HC-a, ako postoje vec, neka ima razlike izmedju njih pa igraj sta volis.

Sto se tice end game-a, mogli su da naprave upotrebljiv pvp npr. Mogli su da ubace neka takmicenja sa primamljivim nagradama, ne beskorisni race sa beskorisnom nagradom. Mogli su xyz stvari da izmisle koje vec postoje u drugim igrama. Njihov moto je fenomenalan, ,,ajd da usporimo i otezamo napredovanje pa da niko i ne trazi endgame jer ne moze ni da stigne do njega", genijalno.

@Ed
To je lj. ( :
 
Poslednja izmena:
Pa nije problem menjati build-ove ako imash u shteku jedno 200-300 regreta pa menjaj ti brale svaki dan po 5 puta ako hoces ali ako vec krenes i vec si krenuo da se izuvas za odredjenu opremu 6L staff sa 2 fire gem i ostale magije, cekaj brate.. pa nije ok da ono sto si do pre nedelju dana igrao sada pada u vodu i kao ajmo da probamo nesto novo? sta bre da probamo nesto novo? ko hoce/voli zna ima betu i cao.. ako ne mozes da igras- gledaj.. i sto nisu sve te stvari jos u beti izmenili nego sada se prave pametni kada su videli da build izuva, seci... glupo ako mene pitate... srecom pa ne :d


jedini build koji za sve ove godine nisam igrao a koji bih zaista voleo da probam je discharge.. to hocju da vidim barem jednom kako prshti ceo ekran :D
 
pa mogu da menjaju, samo nek onda odrade refund currency igracima koji su bacili na nerfovan build i svi mirni :)
 
@Jurodivi
Ne pokusavaj druze,ne pokusavaj....
 
naravno, ako ti se ne svidja, ne igras. so simple. a jos je i free to play
 
^Stoji to, ali trenutno nema niceg boljeg. Igram, ali nije to to, za mesec dana (a i manje) opet ce gildovi biti bez aktivnih igraca. Bice tu mazohista poput ovog partizanovca, ali dosadno. Bem ti igru koju igras od patch-a do patch-a. ( :
 
pa kad si pokupovao sve najbolje iteme od pre :)
jbga ja igram sta mi padne, neko me sad malo nagovorio da preprodajem currency, pao mi i prvi exalted i kupio jos 4.
eno uzeo sam sceptre za 1ex, ova 4 stoje tako u stashu, lepa ikonica :)

mada kupovao sam neke iteme cisto zbog skina :)
 
Ma igram Warbands, na standardu samo levelujem Leo mastera. Probao sam samo par starih char-ova i totalno se razocarao. ES sa direktnim dmg-om je urnisan, ni Shavs mi nije pomogao. 2H mogu komotno da preradim na Cast on death. Caster-i nemaju leech uopste, u beti ih izgleda nisu ni probali. Igram sad Kinetic blast/Power siphon, nije lose, ali je ebeno sto mora da bude evasion, a ne moze puno life. Jedina dobra stvar je da je bloker buff-ovan pa sada osim sto je immortal ima i solidan dps. RF je takodje buff-ovan, verujem, neplanirano.

I da, sad je najbolje vreme za preprodaju. ( :
 
@Jurodivi
Ne pokusavaj druze,ne pokusavaj....

Vidim...'zalud pričam...kad 5udi koji igraju na Standard gde smrt ima lakše posledice, gde imaju akumulisanu valutu i opremu, gde mogu da biraju šta će da nabave i probaju, kad oni kukaju što ne mogu da roflstompuju sve i da su im buildovi "mrtvi, RIP, gone with the wind", šta da kaže ubogi noob poput ja koji nema ni prebiveni exalt i igra skoro exkluzivno na HC gde često gine...da ne govorim o onim "jadnicima" koji igraju uvrnute stvari poput Lightning Warp ili Viper Strike ili igraju strogo selfound...i uživaju u igri? Kad oni zapomažu i plaču, mi slepci možemo samo da se ubijemo... :D GG no re, unistall.

Svašta. No, šta da radim...nastaviću da igram "broken" igru, za razočarane je tu D3...ide život...
 
Savet - igra ima totalnu drugaciju draz kada se skines god i krenes na Malachai-a kao Athene na diablo-a go i gadjas ga kamenchicjima. ko to nije probao nema pojma sta je igra.
 
Sve te build-ove koje si spomenuo imam u standard ligi i vecina, osim bloka je nerfovana previse. Ja ne pricam samo za Act4, vec celu igru. 2H cyclone (kao i svi ostali 2H) je neigriv jer prakticno da nema odbranu i gine se stalno. 2H je isao na veliki dps koji je omugucavao veliki leech, sada toga nema pa te i beli mobovi ubijajaju. CI/Low life u standardu sa 90+ levelom i odlicnom opremom, ne u novim ligama, totalno neigrivo. Ghost Reaver kao da je dodatno nerfovan, a tesko se moze do normalnog regena. Pritom nemas mogucnost armor-a. Sta ima da probam u novoj ligi kad imam gotovog u standardu. Evasion jeste bio malo bolji, mada i to samo zbog pozicije u drvetu i boja gemova (koja je jos jedna glupost), ali sada je mnogo, mnogo gori. Sada su digli dmg mobova pa i beli mogu da ti skinu 1000+ HP-a jednim ako nemas armor. Balans! Kad top boss-a mogu 2-3 build-a da ubiju o kakvom balansu moze da se prica. I o kakvom revamp igre pricas? Smanjili su leech, dodali par novih mapa uz Act4 (nisu se nesto pretrgli) i povecali dmg mobova. Naravno, nerfovali sve sto je moglo uber da ubije. Ja ovde vidim samo guranje sve vise u HC. I naravno da cu pomenuti razliku izmedju SC-a i HC-a, ako postoje vec, neka ima razlike izmedju njih pa igraj sta volis.

Sto se tice end game-a, mogli su da naprave upotrebljiv pvp npr. Mogli su da ubace neka takmicenja sa primamljivim nagradama, ne beskorisni race sa beskorisnom nagradom. Mogli su xyz stvari da izmisle koje vec postoje u drugim igrama. Njihov moto je fenomenalan, ,,ajd da usporimo i otezamo napredovanje pa da niko i ne trazi endgame jer ne moze ni da stigne do njega", genijalno.

@Ed
To je lj. ( :

Preteruješ, jbt...ali, stvarno.

1. 2H Cyclone je najbezbedniji melee build. Prvo, stalno si u pokretu, što nijedan drugi melee build nije, pa i veoma mali broj ranged. Drugo, dok se vrtiš ne možeš biti stunovan (i mislim da si imun na još nešto, ne sećam se), što nije mala stvar. Treće, life on hit radi odlično sa Cyclone PLUS imaš leech od Bloodrage (koga koristi gro melee buildova), PLUS masivni regen (moji Cyclone buildovi idu od 6-8%)...dakle 3 načina da regenerišeš HP. Plus standardne stvari, poput Fortify, endurance charges, armora, Decoy Totema, Warlord's Mark, Temporal Chains, Enfeeble, Arctic Armor...toliko alata na raspolaganju. Leech jeste nerfovan, ali nije neupotreb5iv i, kao što rekoh, imaš regen i LoH. Melee likovi su još i prošli dobro, casteri su zaista popili nerf što se defensa tiče.

2. CI/dagger build koji sam sklepao na brzaka: http://poeurl.com/ztZ8Ceg
166% ES, ZO sa oko 4% regen, 130% armor, Ghost Reaver, +300% crit chance i +5 power charges...i možeš da5e da razvijaš kako ti bude zatrebalo - još dmg, još CI...dakle, nije nemoguće. Pogotovo sa Shav's i opremom dostupnom u Standard.

3. Evasion je trenutno u goroj poziciji no ranije, ali bow likovi ga i da5e aktivno koriste, pa i melee. Radi posao.

Poenta je da se ne oslanjaš samo na jedan tip defensa već da ih stackuješ. Evasion sam po sebi nije dovo5an - treba ti i dosta HP i neki oblik mitigacije - endurance charges, Fortify, Arctic Armor...Block sam po sebi nije dovo5an, armor nije dovo5an. Mora da se kombinuje, da se koristi sve šta ti je na raspolaganju, kletve, totemi, bilo šta. Sada su SC igrači skoro primorani da prave buildove i igraju kao da su na HC...i ja kažem da je to dobro - zato što je PoE i zamiš5ena kao non-brainless igra. Više ne možeš da imaš defense koliko da ne budeš 1-shotovan, daš mu ga po dmg, i izađeš kao na izlet, mozak na ispašu i bossovi samo padaju...jok, sine. Sad mora malo da se razmiš5a, zastane, igra pametno...i da se pomiri sa tim da postoji dobra šansa za RIP (i rekao bih da je to ono zbog čega se žališ toliko). krastavac, igra je sada takva i to je to...
GGG će sigurno da tweakuje još stvari, kao što je i ranije, liga je još sveža...Malachai & co. su već nerfovani...biće još promena.

4. Kuknjava oko endgamea je besmislena...u SVAKOJ online igri pod kapom nebeskom igrači se žale na endgame i kukaju što nema ovog, što nema onog...i kad ih pitaš šta hoće oni nemaju pojma. Ako je nekom dosadila igra, neka igra nešto drugo, promeni pejzaž...kad se uželiš, vratiš se...
Što se trka tiče, ne znam šta ti fali na njima. Ok su, koga to zanima, nagrade su ok (mada, za vas "standardaše" možda i nisu, ionako imate Shav's, Mjolnire, Aegise i ostalo, hue, šta biste još poželeli :D )...
Nijedan ARPG nije imao pristojan PvP, pa ni D2. Nisu prav5eni sa tim na umu, ARPG je oduvek bio single/coop žanr...dobro je da postoji i ovakav PvP u PoE, opet je bo5i od drugih (*cough* D3 *cough*).

Ne znam, nisi mi jasan...kao što rekoh, očigledno ti smeta što je igra teža i više ne možeš da kliziš sa svojim omi5enim buildovima. Ali, čoveče, igraš Standard. I da RIPuješ, opet si u igri, ako ti dosadi jedan build napraviš drugi i prebaciš opremu sa lika na lik, nije kao u HC gde možeš da se oprostiš od nje...imaš olakšice, da tako kažem...ako ne znaš šta ćeš sa sobom u PoE, verovatno je vreme da promeniš igru...just sayin'.
 
Poslednja izmena:
pa i u HC kad umres opet si u igri, doduse u drugoj ligi, ali nebitno, deset likova ti umre imas i opreme i svega.
eh sta bih dao da vidim da mi padne barem jedan od tih unique koje si nabrojao.....
 
Najpre pozdrav svima, vidim ponovo ste se vratili na PoE. :)
Slazem se oko neizbalansiranih stvari, prejakog poslednjeg bossa, ali previse kukate oko stvari za koje ste znali da ce se desiti jer se pocetkom svake nove lige u prvih 15ak dana balansiraju stvari. Svaka liga je imala svoje flavour of the month buildove koji su kasnije bili ili beskorisni ili znacajno oslabljeni promenom mehanike ili ostalih stvari. Malachai jeste prejak u smislu da ubija iz hita, ali kao i Dominus i Vaal, i Malachai ima animaciju pre nego sto udari, nije neka nauka izbeci taj udarac. Fajt kao fajt jeste tezak, ali taj one shot nije toliki bauk koliko vi preuvelicavate stvari. Lik ima 9.6k HP i verovatno 5% dmg reduction, nije ni cudo sto gine.

Niko ne pominje CwDT promenu. Endurance Cry vise nije spell vec Warcry sto je po mom misljenju fantasticna promena jer je u kombinaciji sa CwTD i Immortall call-om bilo previse OP.

Na kraju krajeva umesto sto kukate u vezi tih OP buildova (SRS, RF i slicno) zasto ne probate da naprvite nesto svoje? Jos u beti se videlo da ce SRS biti OP i da ce dobiti nerf pre ili kasnije. Tacno je da je jos u beti trebao biti nerfan kako treba, ali niko vas nije terao da igrate OP build. Toliko novih mehanika, promena keystonova i tona unique itema je sasvim dovoljno da date sansu selfmade buildu umesto da igrate streamerske buildove.
Empire's Grasp reverse knockback rukavice i dual shockweave crit totem + Avatar of fire. Ceo setup kosta 30c + optional Carcass Jack koji je trenutno jako skup. Perma stunlock 2h Marohi Erqi je takodje jeftin, ali za level 78+ mape treba 5l sto nije tako jeftino (2-3ex), a sve do tada 4l setup radi posao.
 
ceo kosta 30c?

samo te gloves su 3ex (standard league) najjeftinije (15c ako gledas na warbands)
 
Poslednja izmena:
@jurodivi
Pominjes teoretske situacije, odnosno ono sto mislis da bi bilo. Prvo probaj sada pa onda pricaj. To sto si se napisao za 2H i CI/Low-life nema veze sa onim sto je trenutno u igri. Imam Shavs uz kompletnu opremu, kao i nekoliko Cyclone build-a (i uz 2H Atziri sekiru). Probao sam, na prvi pogled je delovalo tako kao sto pricas dok nisam otisu na mapu.
Evasion se koristi jer nemas drugi izbor kao ranger, krastavac, probaj tako da ofarbas armor chest i pokupis neki armor pasiv. Eventualno da ides na IR, ali se izgubi puno pasiva onda pa dps izpasta. O melee evasion-u je vec besmisleno govoriti.

Inace, moze i sada brainless da se igra. Meni i dalje boss-ovi padaju sa Aegis blokerom i RF-om, nije to frka, sada su jos jaci u stvari. Ne pricam ja o tome, niti igram samo njih. Problem je sto nema dovoljno zabave, sto pokusavaju da sto vise otezaju igru. I ako imaju mogucnost i osmislili su tako da postoje SC i HC lige.

Kapiram ja da ima likova koji bi konstantno ginuli u HC-u i igrali opet i ginuli opet i igrali opet... Mazohizam nije juce izmisljen, ali ja ipak igram da bi se opustio malo, zabave radi. Nema zabave ako ne mozes da napredujes, pogotovo nema zabave ako moras sam da igras, a ovde ce serveri za prvog septembra opet da budu prazni.

@Boyan
Imam ja gomilu svojih likova, ni jedan moj build nije skroz iskopiran tudji. Ne mogu da budu sad bas neke ogromne razlike, ali to je to. Previse build-ova je sada beskorisno, ne da su nerfovani, nego su neigrivi. Znaci, juce sam ubio uber Atziri, a danas izginuo od belih mobova na mapi sa mob. pack i fracture. To nije nerf.
I sto se svi hvatate za Malachai-a, to je samo jedna od ******skih stvari u igri. Najmanji je on problem. Problem je urnisan leech, problem je 1hit mehanizam, odnosno ogroman dmg mobova. Problem je uzasan drop mapa. Inace, ortak koji je izginuo od merci Malachai-a je igrao 11k HP RF sa legacy Kaoms-om i kompletnom armor opremom ne mnogo jeftinijom od leg. Kaoms-a. Tako da ne, nije imao 5% dmg reduction.
 
Poslednja izmena:
Ja nastavio sa svojim Tornado Shot MF buildom, morao sam dosta toga da izmenim ali sa par dobrih Jewela mozda sam malo slabiji nego ranije, ali fino se snalazim na mapama do 75/76 levela sa karakterom koji je 87.
Nikako da se docepam Divination Distillate flask-a, mada i ovako unique itemi padaju solidno, samo sto je vecina krs.
Danas mi pao Vaults of Atziri, ovo je mozda tek neki 10-ti Exalt sto je ispao za mojih par hiljada sati u igri, Eternal kao da nije ni postojao za mene, a Mirror bolje da ne pominjem...

nD31Hem.jpg
 
Nazad
Vrh Dno