Šta je novo?

Tomb Raider 2013

Da TR je kopija kopije. Zaboravljate da je Uncharted cista TR kopija.
 
Treba biti realan.

TR1 je revoluciju donela u svet arkadnih avantura i naravno da su onda godinama usledile igre koje je kopiraju.
Uncharted je/su odlicna igra, ali ne revolucija. Takodje nije ni kopija TR-a, jer je akciona avantura cistokrvnai nema mnogo zajednickih elemenata sa TR igrama izaslil pre njega (prvog dela).

Novi TR dosta lici na Uncharted, animacije skoro da su 100% iste, ganeplay takodje.

To pisem ja, koji sam TR hardcore fan i presao sam sve igre u serijalu, prvi deo tri puta.
Presao sam U1 i U2, i mislim da sam poprilicno objektivan u ovom i prethodnim postovima.
 
TR1 je revoluciju donela u svet arkadnih avantura i naravno da su onda godinama usledile igre koje je kopiraju.
Uncharted je/su odlicna igra, ali ne revolucija. Takodje nije ni kopija TR-a, jer je akciona avantura cistokrvnai nema mnogo zajednickih elemenata sa TR igrama izaslil pre njega (prvog dela).

Novi TR dosta lici na Uncharted, animacije skoro da su 100% iste, ganeplay takodje.
+1
 
Sve je bilo ok sa trailerima dok nisam video cut-scene hard multi press po XYZŽŠ tasterima...mal nisam uninstall Far Cry 3 zbog toga...jel to mora danaske svaka igra da ima to...ili samo mene nervira jer sam mator? :)
I sav taj silni hajp... secam se kad je prijatelj kupio PS i nabavismo u NS TR2 jer smo CULI da je zanimljiva i mal mi nije rikno TV i njegov PS jer se nije gasio nedelju dana,spavanje i klopa na smenu,svaki nivo pregledan do zadnjeg "pixela"...
Meni je nekako TR2 najbolji... Videcemo sta ce biti od ovog,obecava...

TR2 je i po meni najbolji u serijalu. Secam se one legendarne scene kada se Lara zalece, prelece zid i pada sa ogromne visine u vodu, a iza vodopad. Ili ona jurnjava u onom bazenu (vec sam i zaboravio sta je sve trebalo da se odradi, da bi onaj avion uzleteo ili tako nekako, vec se ne secam). Bilo bi lepo videti kako bi TR2 izgledao u nekom novom endzinu (npr:CRY 3).
 
TR1 je najbolja arkadn Avantura sa fantasticnim dizajnom nivoa, seca li se neko nivoa sa piramidom :).
TR2 je veci akcenat stavio na akciju nego na platformisanje, nesto nalik Unchartedu.
U Unchartedu su nivoi su maltene pravolinijski, gotovo nikad se ne vracas na isto medto, nadam se da u ovom TR to nece biti slucaj.

Secam se i dalje gotovo svih nivoa u TR1, kad se naputujes i vratis i vidis da se lokacija promenila.
 
Poslednja izmena:
Naravno da se secam nivoa sa piramidom :) Hteo bih da pomenem da je meni Anniversary odlican remake prvog dela,meni bolji i od originala.Ali bih se slozio da je TR2 i meni najbolji deo.Jos se dobro secam Venice nivoa.Samo TR2 sam presao 4 puta :)
 
Zasto se zove TR 2011 ?
 
Zasto se zove TR 2011 ?

Salis se naravno :) Za slucaj da se ne salis,igra se zove samo Tomb Raider,a u naslov ove teme je dodato 2011 reboot,jer je te godine igra trebala da izadje,pa su je odlagali vise puta.
 
Poslednja izmena:
nek promene modovi onda naziv teme iz Tomb Raider [2011 reboot] u Tomb Raider [2012 reboot]. Bar dok ne prodje ova godina a onda nek promene u Tomb Raider [2013 reboot]. :)
 
A sto jednostavno ne bude "Tomb Raider [Reboot]" da se ne gadjamo godinama jer mogu da ga razvuku i do 2015. :)
 
Poslednja izmena:
Ocekujte i multiplayer, prakticno je potvrdjeno.
 
tumblr_mfqzjiLm6o1qkq7tbo1_r1_500.jpg
 
Multiplejer sekciju iance pravi Edios Montreal, tim od 400 ljudi koji trenutno radi Thief 4 i novu AAA franshizu, sve za nextgen. Ocigleno ce im ovo biti trening za buduce multiplayer modove.

Nemam nista protiv MP-a ako nece ugroziti razvoj SP-a [a nece, posto ga rade odvojeni timovi]. Mnogi nisu hteli da U2 ima MP, ali se na kraju ispostavilo i da su SP i MP fenomenalni.
 
Nazad
Vrh Dno