Šta je novo?

Tomb Raider 2013

Brzo offtopic pitanje za vece uzivanje u konzumiranju ove igre. :). Najbolji gamepad za pc? Xbox360? Sta mi jos treba? Receiver? Da bi radio na kompu. Hocu da se opremim za ovu igru :)
 
Treba ti žični X360 kontroler ili reciever i bežični X360 kontroler.

I drajveri sa neta and your body will be ready!
 
Brzo offtopic pitanje za vece uzivanje u konzumiranju ove igre. :). Najbolji gamepad za pc? Xbox360? Sta mi jos treba? Receiver? Da bi radio na kompu. Hocu da se opremim za ovu igru :)

Pa imas PS3 jbte... Motionjoy, usb kabel i dzojped i eto ti
 
^ ili 300 din bluetooth adapter i moci ces i bezicni Dualchock 3 da koristis.


Ja sam odustao, nema poente menjati neciji stav cinjenicama, posto su one slabija od bilo kakvog subjektivnog ubedjenja. Mission impossible:)

Ma ok, ja sam veliki ljubitelj PC-a. Ali kritikovati nekoga ko je poceo da igra konzolnu verzije igre mi je totalno meh. Spreciti nekoga da prestane da deli takve komentare je jos veci mission impossible.
 
Ja sam preko neta uzeo onaj što se reklamirao na motionjoy aplikaciji lii forumu, mislim da je bio nekih 7 dolara ili tako nešto.
 
Pojavila se steam verzija ali locked 10 gb
JOS MALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ole ole !
 
Kako kazu neki ludaci stranci "Godra is coming"... :d
 
cGuq2UW.png
 
Spremni smo :)
 

Prilozi

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    37.3 KB · Pregleda: 165
Hvala drugari! A sad, u iscekivanju. Kako se svima svidelo u konzolnoj temi, jedva cekam!
 
Au, koje lozenje :trust:

Jos ce biti i live streaming prvih prelazenja :beat:
 
Evo ako PC verzija bude imala Rope Ascender bug sa 2 spawnovane kutije, nasao sam resenje:

Evo napravio sam sliku:

larasolutionpfkdz.jpg


Resenje je da povucete [neuspesno] kutiju i onda sa aim-ovanim bow-om hodate ne jednoj od ovih zelenih ivica. Razlika u visini ce naterati Laru da brzo spusti i podigne bow, ali ako pogodite tacno ona ce uci u "falling animaciju". Ako ta animacije bude stojala ~1sec, odmah cete propasti dole.
 
Poslednja izmena:
Ja sam kupio neki Belkin kod nas, radi savrseno sa Dualshockom 3 bezicno, slobodno uzmite. Pre toga sam probao neka dva krs-jeftina (nisam nasao druge) i radili su, ali lose, mali domet, prekidanje itd. Belkin radi kao na PS3.

Samo mislim da tu postoji jedno pravilo, mozes samo joypad da imas na tom dongle-u, ne radi ako imas i tastaturu, misa itd (na tom istom).
 
Nixxes jos jednom odusevljava sa dobrom PC podrskom. Jos uvek nisu napravili los PC port. :D

advl8kwz.png

basic6ij0g.png
 
gtx670 ne pada ispod 30fps [uglavnom je oko 60]. Treba sacekati benchmarke, ocekujem da ce bolje raditi na AMD-u.
 
Nazad
Vrh Dno