Šta je novo?

Tomb Raider 2013

Yeah ubrzali su njenu transformaciju od obicne devojke u ratnika, ali makar su se potrudili da prikazu da nije imala izbora. To je jedina "mana" igre.
 
TressFX :p hahah reko bas da podjelim s vama ovu :D :pP.jpg
 
In your face modern game engines :d
 
I... moje igranje TR-a na PS3-u se nazalost neslavno zavrsilo. Igra odlucila da u jednoj kljucnoj sceni spawnuje 2 box-a u istom prostoru, onemogucavajuci mi da nastavim dalje da igram. Restart chaptera ne pomaze.

[youtube]TKRaL1nX9nY[/youtube]

Propade 7+ sati igranja. :( Nadam se day1 patchu.
 
Poslednja izmena:
Ne znam sto si uopste igrao na konzoli, pored pc verzije koja ce biti prilicno superiornija. Mislim, nestrpljivi ste ko deca, ko da ce vam nesto pobeci...
 
Conan O'Brien pokidao :D Taman se izlozio po vasim komentarima al ovo jos jedna Izzy igra, stisni 4 za levo, 6 za desno.
 
Znam ;) Al dobro, tebi je bitnije koliko ce frejmova dati HairFX na tvom l33t hardveru :)
 
Conan O'Brien pokidao :D Taman se izlozio po vasim komentarima al ovo jos jedna Izzy igra, stisni 4 za levo, 6 za desno.

62399_437577222988084_48821248_n.jpg


Stay pressed...
 
Kako to negira ono sto sam rekao :) Dosta bre to ceo svet se rusi, pada brod na mene, eksplodira ceo kip slobode i imam 6 sekundi fore da stisnem X i da ga izbegnem.. kako vas odusevljava takav gameplay vise :)
 
Poslednja izmena:
Ne, ne radi se o tome vec o tvojoj neobavestenosti da ce ti quick time eventi biti veoma retki i da fokus igre nije na tim stvarima. Sam pojam quick time eventa je sustinski uveden i zamisljen kao interakcija u nekoj cut sceni, tj. da bi igraca ostavilo aktivnog na neki nacin i izbacilo suvoparnost obicnog gledanja. Sad, sto to neki developeri eksploatisu do idio*tizma, ne znaci da je u svim slucajevima lose vec da treba biti odmereno. I u AC ih na pr. ima, ali gotovo da su neprimetni...
 
Poslednja izmena:
^^Baš je takva igra, baš takva, baš baš takva, u svakom mogućem trenutku a la Izzy ili kako već. Može čak i sa mobilnim kao kontrolerom da se igra, tako sam čuo.
 
Kako to negira ono sto sam rekao :) Dosta bre to ceo svet se rusi, pada brod na mene, eksplodira ceo kip slobode i imam 6 sekundi fore da stisnem X i da ga izbegnem.. kako vas odusevljava takav gameplay vise :)

+10
 
Ko koga ovde troluje?
 
Ne znam sto si uopste igrao na konzoli, pored pc verzije koja ce biti prilicno superiornija. Mislim, nestrpljivi ste ko deca, ko da ce vam nesto pobeci...

Malo bolja grafika ne cini igru "superiornijom", igra je savrseno dobra i na konzolama. Nadam se da PC igraci nece imati ovaj bug i da ce Eidos resavati probleme brze od recimo Codemastersa [koji iako znaju da im je F1 igra slomljena ne zele da plate patchovanje igre na konzolama, a PC igraci ne dobijaju patch jer CM zeli da igra bude "indenticna" na svim platformama].
 
Cuj sad njega:D Da, cini igru superiornijom i samo zbog veceg FPSa. Da si iole upoznat sa recju superiorno, shvatio bi da to ne obuhvata da je nesto bolje od drugog u svakom aspektu, vec cak i u samo jednom jedinom.

Very high resolution textures with up to 16x the amount of data
Detail Tessellation to enhance the detail on many surfaces in the game
Higher quality shadows
High quality bokeh depth of field with near-blur
Tessellation algorithms used to smooth out geometry
Improved cloth, SSAO, quality wetness effects, and post-filter effects.
LOD quality is adjustable for better quality on higher-end machines.*
+tressFX + veca rezolucija + veci fps
E sad, ti mozes sebe da ubedis mnogo sta, sto nece pomeriti stvari van njihovog cinjenicnog stanja:)
 
Prihvacam da ce ce PC igra biti lepsa, ali apsolutno nista od tih efekata nece uticati na gameplay. :D Odigrao sam 7+ sati sa extremnim uzivanjem, isto kao sto ce i PC igraci koji preferiraju gamepad to uciniti kad se igra pojavi za njih.

Inace, najvise se nerviram sto mi je propao plan da predjem igru na tenane sada, a da PC verziju predjem kada stigne podrska za Oculus Rift [apsolutno ce mi biti dovoljan OR support bez heatrackign senzora, znaci samo fixan 3D display sa ogromnim FOV-om]. Oh well, moracu preci ponovo sve na PC-u sledece nedeljem, sto mi nece biti tesko posto je igra bas odlicna. Rekao bih da je ovo "skoro kao" Uncharted za sve one koji nkada nisu imali PS3. :D
 
Poslednja izmena:
Pa pazi druze, sto se tice gameplaya da se zargonski izrazim: ako imas sa jedne strane lepsu ribu a sa druge losiju, hoces da kazes da ces uzeti onu losiju , posto je (je l' te) ''gameplay'' isti i to nece uticati na tvoju ''igrivost"? :D M' daj:D
 
Preterujes. Ionako ce 80% PC igraca igrati Tomb Raider daleko od maksimalnih podesavanja. Pogledaj samo sastav Steam survey-a. :)
 
Većina sa steam surveya piče samo cs, tf i dotu :)
 
Preterujes. Ionako ce 80% PC igraca igrati Tomb Raider daleko od maksimalnih podesavanja. Pogledaj samo sastav Steam survey-a. :)

Dovoljno je da igras na medium podesavanjima pa da izgleda bolje od PS3 verzije ;)
 
Ja sam odustao, nema poente menjati neciji stav cinjenicama, posto su one slabija od bilo kakvog subjektivnog ubedjenja. Mission impossible:)
 
Dovoljno je da igras na medium podesavanjima pa da izgleda bolje od PS3 verzije

A to znas kako? Igrao si igru koja jos nije izasla, pa si je uporedio sa verzijom za konzolu koju nisi ni video? :)
 
Strpite se bre. Al ste se zapalili jbt. izacice igra pa je onda ocenjujte kakva je i sl.
 
A to znas kako? Igrao si igru koja jos nije izasla, pa si je uporedio sa verzijom za konzolu koju nisi ni video? :)

Već 1080p i 60 fps čini ogromnu razliku u odnosu na 720p i 25-30 fps na konzolama :) Nema poente igrati PS3/Xbox 360 verziju, osim ako nemaš gejming komp naravno. A ponavljam, imam PS3.
 
Poslednja izmena:
Jedina poenta je sto covek nije mogao da saceka pc verziju, vec mu se igralo odmah :)
 
Počeo pre-load na Steam-u :D nadam se da će sutra popodne moći da se igra sa HK VPN-om :)
 
Nazad
Vrh Dno