Šta je novo?

Tomb Raider 2013

Nesto mi se ne svidja ovde. Na zalost, deluje mi neako konzoliko :(

Danas se vecina igara radi i razvija prvenstveno za konzole ali reci na osnovu trailera od 3 minuta da je konzoliko... Sta konkretno?
Ne razumem, zasto niko ne obrazlozi ono sto napise?
 
Zato sto pise tek da bi nesto napisao. Nema nikakve poente. Uvecava post count.

Zamerati Tomb Rideru sto je konzolik bilo bi ravno prigovaranju sto su strategije PC-olike.
 
Poslednja izmena:
Zato sto pise tek da bi nesto napisao. Nema nikakve poente. Uvecava post count.

Zamerati Tomb Rideru sto je konzolik bilo bi ravno prigovaranju sto su strategije PC-olike.

Ma pusti coveka, taj garant ni ne igra nista drugo osim BF koliko se da zakljuciti po njegovim postovima.
 
Ne znam kako moze da bude konzolitis u TR-u... Def. konzolitisa je kada nema dovoljno tastera za komande, kada je fov ocajan, kada je tehnicki lose portovana igra na pc, kada dizajn nivoa mora donekle da bude skucen i uzak zbog malo memorije na konzolama... cutscenes i sve ostalo nema veze sa konzolitisom vec sa generalnim "filmskim" dizajnom igre.
 
Ovo me vise podsjeca na Ramba nego na Tomb Rider serijal...
 
Hm, da sam hteo da igram Uncharted, igrao bih Uncharted :smash:
Ne kazem da ce biti losa igra ali TR this is not
 
Kao sto si i rekao, bice dobra igra. Who cares if is not tumb rider.

Daj klincima sad prvi deo da igraju, sta mislis kakvi li bi bili komentri. Za tezinu mislim. mada imao si dosta napucavanja i u starim delovima. I tamo je lara bila rambo, i jos bolja. U prvih nekoliko delova si morao da radis razne akrobacije i da pucas u isto vreme. Ajde da vidim ramba. :d
 
Kao sto si i rekao, bice dobra igra. Who cares if is not tumb rider.

Daj klincima sad prvi deo da igraju, sta mislis kakvi li bi bili komentri. Za tezinu mislim. mada imao si dosta napucavanja i u starim delovima. I tamo je lara bila rambo, i jos bolja. U prvih nekoliko delova si morao da radis razne akrobacije i da pucas u isto vreme. Ajde da vidim ramba. :d

+1 Pojedini ocekuju izgleda TR 1-2-3 u 2013-oj godini!
 
Stvarno jedva cekam ovaj nastavak!
 
Lara je oduvek bila zenski Rambo. Kako neki lupetaju to je strasno.
 
A kao nikoga ne podsjeca na Ramba 3 ona scena kada vadi ono drvo sto joj se zabilo, il i Rambo 1 kada ide kroz pecinu sa bakljom...?! Ja bih samo volio da bude mnogo vise logickih zagonetki i da bude nelinearna igra u svakom smislu... To treba da je u prvi plan a ne animirane sekvence i napucavanje...
 
Poslednja izmena:
bice ovo jedna extra igra ! imam Uncharted 1 i 2 i realno nisam zavrsio ni jedan xD... sta vise svidjaju mi se igre ali nikako ne mogu da nisanim prokletim joy-padom :d
ko li ga samo izmisli

koliko vidim ovaj TR je cista kopija uncharteda sa malo zescim napucavanjem :D AND I LIKE IT !
 
Meh, jos jedan interaktivni filmic sa random "pritisni X" momentima u toku igranja. Ode i Lara tragom Uncharteda...

Lara je oduvek bila zenski Rambo. Kako neki lupetaju to je strasno.

Svakako, svakako... Sva sreca pa nikad nije imala nikakve veze sa Indiana Jones-om. :d
 
7315997746_0d33b1ddc7_n.jpg
 
Ma pusti coveka, taj garant ni ne igra nista drugo osim BF koliko se da zakljuciti po njegovim postovima.
Ako imas godina koliko tvoj nick sugerise, onda sam iprvi TR igrao kada su piskenje u pesku i lizanje lilihipa za tebe bile glavne aktivnosti ;)

Btw, od BF-a igram samo bc2 i to jako slabo. Uglavnom sam se prebacio komplet na Ro2. I da, verovatno nemam pojma sta je TR serijal iako sam odigrao sve delove do sada osim Guardiana.
 
Neki info o samoj igri...

- Don't expect much of the old linear platforming formula. "We're now giving the player the opportunity to go into a space and choose their own path. Where we take you across the ledge of the B-52 bomber, that's a tutorial. Once you move away from the plane, everything is basically open, dynamic traversal where the player has the freedom to roam around a jump from location to location with ease..."

- You'll be able to air steer, direction control, speed her up/down during jumps

- The game has an XP system. You'll be able to use this for upgrading Lara's abilities. You'll also have to scavenge for materials to upgrade Lara's equipment

- The base camps will allow you to upgrade Lara's abilities, improve your equipment and fast travel to other base camps that you've visited on the island

- Early on you'll only have a few options to upgrade Lara, such as giving her the ability to carry additional arrows for her bow or increasing the speed that she's able to shoot the arrows. As you continue the system will open up and allow you to shape her abilities to your playstyle.

- The context-sensitive actions are one-off sequences. For example, the scene with Lara stabbing the wolf is only going to happen once in the game. They say that if you do it right the first time it'll have an impact.

- "There is linearity to the story - you have to go from point A to point B - but there's junctions in between where we want the player to feel like they're real explorers." These are described as non-linear hub spaces that you can come back to at different times of day.
 
Poslednja izmena:
Samo da bude što sličnije Unchartedu i biće kako treba. NaughtyDog je za sada obustavio rad na novoj avanturi Nathana Drakea, valjda zbog rada na igri The Last of Us, pa taman ima prostora za AA igru ovog tipa...
 
ok, uncharted na steroidima:D
Sad bez zezanja, ovo je prezentacija pa je sve malo vise napucano akcijom, ali sve jedno ako ovo pokrece kutija i ako cut scene nisu prerenderovane ja sam impresioniran.....osobito:D
 
ja bih verziju bez vristanja i stenjanja ako moze :d
 
Jako,jako dobro! To je sve sto cu da kazem.
 
Prejako izgleda, s obzirom da je konzolitis.
 
Nazad
Vrh Dno