Šta je novo?

Android navigacija i mape

Znam da je vec ranije bilo pominjano ali ne mogu da nadjem. Koji je razlog sto igo primo europe recimo vise ne moze da se pazari na play store? Vidim da ima legalno samo za ios.
 
Kada je uopšte mogao? iGo za Android, ne sećam se da je ikada mogao da se nabavi legalno?
 
Могао је iGO Israel. Овај за Европу први пут чујем.
 
Koliko vidim Pupinov most nije ubačen u nove Here mape. Mada smo i mnogo manje bitne stvari mnogo duže čekali da se ubace. :)
 
Jeste ali nije na žalost u Here mapama za iGo. U svakom slučaju biće.
 
Nista mi nije jasno. Ubacio sam ove mape iz q3 u navigaciju za auto u iGO Pimo softveru,tacnije uglavnom sve okolne drzave i sve mogu da pronadjem kad pokrenem navigaciju,ali Madjarsku ne ocitava tj.ne pronalazi i ako je ubacena? U cemu je problem?
 
Namestio sam, skinuo sam Mađarsku ponovo sa drugog sajta i zamenio sa onim što su bile upakovane u kompletu.
 
Jel zna neko gde mogu da nađem poslednju iGo mapu za Maroko, ako postoji nešto takvo?
 
Kako skidate TT za sygic?
Ja pronalazim samo TA i NT
 
Iz aplikacije se skidaju TA a NT se skida sa downloaderom.
Bar ja tako radim.
 
Za obe postoji downloader i skida baš sa servera tako da je brzina odlična :)

Kao i kod iGO navigacije treba vam dodatak (mapChanger) ako hoćete obe mape da koristite u okviru Sygic navigacije...
 
Da li radi Sygic navigacija na Galaxy S5 Lollipop, prilikom startovanja javi mi gresku "Is is not possible to run Sygic from the SD card because of new write restrictions in Android. ..."
 
Probao sam sa interne memorije i javlja mi poruku

"Downloading resource file from GooglePlay failed." i izadje.

Telefon mi nije rutovan
 
Jeste narodna verzija. Kada se instalira na extSD prilikom startovanja automatski sve fajlove iz Sygic direktorijuma iskopira na extSD u direktorijum Android i vise ne javlja gresku iz posta #2870, ali javlja gresku da ne moze nesto da skine sa GooglePlay-a. Kada se instalira na internu ne kopira nista ali javlja istu gresku.
 
Meni Sygic radi bez problema na Nexus 4 i 5.0.1 androidu. Kupljen legalno.
 
Nikakve ali je u direktnoj vezi sa greskom koju je arturu izbacio Sygic:
..."Is is not possible to run Sygic from the SD card because of new write restrictions in Android. ..."

Imas li neki savet za artura ili objasnjenje ovako apsurdne greske Sygic aplikacije?
 
Nazad
Vrh Dno