Šta je novo?

Android navigacija i mape

Ima Sygic SRB i RO mape,? I mogu li se skinuti na externoj memoriji?
@kvazar hvala za tip,uključio sam tu opciju, probacu baš da vidim kako radi.

Sent from my D6603
 
Naravno da ima, ima mape za ceo svet (plus za "jače" zemlje ima i mogućnost praćenja saobraćaja uživo, cene goriva na benzinskim pumpama i slično).

Što se tiče prebacivanja na SD kartu... Trebalo bi da može, mada to zavisi i od samog Androida: https://help.sygic.com/en/sygic-gps...tips-for-use/moving-sygic-data-to-the-sd-card

Uzgred, mapa Srbije je 23MB, Rumunije oko 50MB. Nije strašno čak ni za internu memoriju, ionako se lako brišu i dodaju po potrebi.
 
Upravo pazario Sygic EU+trafic za 25€,ima sve zivo, čak i video snimanje opciju dok ide navigacija.Nisam pronašao gde piše na koliko uredjaja mogu instalirati plaćenu verziju i da li mogu uopste npr na tablet i fon istovremeno sa istom licencom? Samo se nadam da ce me dobro služiti. Hvala ti na preporuci.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Probao sam Sygic upravo i mnogo mi je konfuzan.. Mnogo teze se ubacaju medjutacke, jednostavno mi nije legao. Jedino sto mi je bolje na Sygic je ucitavanje mapa narocito prilikom zumiranja, mnogoo fluidnije i brze to radi nego na Igo. Takodje sto mi se svidja je sto poslije 7 dana gubim samo glasovnu navigaciju koju inace ne koristim, tako da bih dobio besplatnu navigaciju, i besplatno azuriranje mapa sto je super. Ali toliko mi je konfuzan da ni poslije sat vremena nisam se snasao dobro. I zab sam extra je sto ima snimanje tokom voznje. Ko se snadje bolje od mene i kome bolje legne Sygic ce mu biti extra navigacija. Za mene je i dalje Igo no1.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Meni Sygic ne daje alternativne rute ...
Pre je bilo ok, sad nema - legalna verzija :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
^ ubio sam se pokusavajuci da nadjem opciju za alternativne rute i nisam uspio. Znaci nema ih. Ipak, Igo ce jos dugo vremena da bude no1.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Meni Sygic nekad nudi alternativnu rutu, nekada ne. Juče sam baš isprobao, nudio mi je čak tri alternative... Ne znam od čega to zavisi.

Legalan Sygic, btw.
 
Pa to je mana, ipak je to dosta bitna opcija.. Opet sam legalni sygic sinoc instalirao da ga jos malo procackam. Stv me fascinira kako ucitava mape kad ih zumiram, nidje nema da stucne. Ali izgled navigacije barem meni je 10x bolji na nextgen. Mnogo su dobro nasminkali nextgen, nije vise onako staromodan. Ovih dana cu sygic da istestiram jos pa da vidim je li to to

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ovo je tema za mape?

Ako je za mape da pitam, iGO R3 HERE (Navteq) 2016.Q1 i Q2 Europe i dalje imaju problema sa pojedinim gradovima?

Koja je poslednja verzija Here mapa koja valjano radi?

Treba mi za telefone ali i za "pravu" navigaciju...
 
Konačno smo dočekali, može da se koristi bez interneta i skine cela zemlja.



Kada se selektuje prikazuje da ima oko 1.7GB, zapravo za Srb skine 206MB.
 
Super.. Samo se nadam da ce uskoro napraviti skidanje mapa po drzavama, a ne ako hocu mape Srbije i Cg skine mi se i malo mape Bugarske i Kosova koje mi ne trebaju. I primijetio sam da na gmaps kucni brojevi nisu uopste tacni i to mi je najveca mana za sada.

Edit. Meni je za skoro citavu Cg i Srb skonuo 175 mb sto je extra.

3cd96485436d9af261dbf678148c3592.jpg


Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislim da nemaju međutačke.

@P307
Here mape za Srbiju nisu dugo značajno menjane, ako i uopšte. TomTom su dosta bolje, i značajno detaljnije i dosta preciznije, probaj njih.
 
Ne znam, nisam bio uopste u toku sa google mapama.. Ako mozes da mi posaljes uputstvo u pp kako da ispravim.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ova iGo navigation sa PlayStore-a nije ista kao ova iGo primo?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Hvala na brzom odgovoru. Jel ima nekih vidljivih poboljšanja?

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 
Ima, imaš nedelju dana probnog perioda pa vidi da li ti odgovara :)
 
Pa sta ce mo, koristit ili ne koristit here 2016 q2 ili preci na tomtom?
Ima li zaista problema sa here 2016 q2 po nekim gradovima?
 
To je bila najveća mana za korišćenje u lokalu. Najviše zbog toga držim upaljenu navigaciju, jer me mrzi da pratim ograničenja non-stop.
 
Da li su pouzdane here maps za offline koriscenje po hrvatskoj? Sta bi mi jos preporucili osim njih? Da je besplatno za koriscenje.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Besplatno (a jos i bolje), jedino narodni iGO.
I nije vise "HERE Maps" vec se to sad zove "HERE WeGo".
 
Poslednja izmena:
Mene HERE uzasno iritira za pesacenje.

Strelica koja pokazuje u kojem sam smeru okrenut samo poludi, i drma ceo ekran i ne moze da se koristi bas :/

Na gmaps i igo nemam taj problem.
 
Nazad
Vrh Dno