Šta je novo?

Benchmark Computing for Research - Folding@Home

Sledeci projekat ce biti oko raka, ne znam dal ovaj standardni projekat ili nesto specijalizovano.
 
Nesto je generalno malo projekata, a racunari svih vrsta svakim danom sve jaci (a rudarenje sve manje isplativo ,)). Valjda ce da krene nesto konkretno, pa da uposlim i grafiku.

+1 ja isto. batalio sam bio kad je to ukinuto. Deda mi umro od toga , a i porodicni prijatelj.

Meni cerka boluje od jednog oblika misicne atrofije, pa mi je to posebno bitno, jer je sve usko povezano, ali nisam gadljiv ni na ostale bitne projekte. :)
 
Zasto ima samo FightAIDS@Home i The Clean Energy Project - Phase 2 ? Hoce li skoro ubaciti jos nesto?
 
Ponovo su krenuli da salju WUove za MCM1, okacicu danas nadam se sliku kako radi kod mene.
 
Eksplodiralo mi sinoc napajanje na glavnom kompu :D
Tako da sad samo krckam na laptopu :)
 
Novi sajt!
 
ne :D
 
Izgleda da su svi presli na komercijalu. :( Bitcoin, Litecoin, dogecoin, *coin...
 
Steta sto nas ovako malo ima, razumem ja da ljudi jure kintu :D
 
Ja ne jurim kintu (ne koristim komp za mining), prestao sam bez nekog bitnog razloga, sem malo vise posla pa mi je komp potreban.
 
Poslednja izmena:
Pa upali onda jedno jezgro samo, cisto da nismo samo nas cetvorica aktivni(dulenator,totalEgon,MilosD)
 
Ima li nade da nešto izađe za GPU? Procesor mi je odavno slab za bilo kakva istraživanja, a i u godinama je, pa bi bilo dobro da malo mučim opet grafiku. :)
 
Pravo da ti kazem ja sam skroz ispao iz te price, jos vrtim 460ku. Probaj na Foldingu, tamo odavno nisam bio.
 
Meni je postao problem hlađenje CPU-a (iako je zima, problem je što je komp blizu peći, pa se greje više nego leti), pa sam morao da smanjim clock. Zbog toga automatski odrađujem manje projekata. Moram da nadogradim komp zbog WCG-a. :D
 
Ja sam upalio neke masine koje mi stoje sa strane i nista nisu radile. Jurim safir CEP2 , ali su uzasno dugi WUovi i to nikako da zavrsim.
 
Slabo nesto dolaze Ebola WUovi. Sta znam, ovo je jedan od najsporijih pocetaka projekata.
 
Meni nije stigao još nijedan za ebolu. Možda zbog toga što generalno manje odrađujem WU-ova.
 
Evo sad su mi krenuli WUovi za Ebolu. Valjda ce biti nesto vise. Mada imam jos 200 dana za UGM.

I najzad danas : http://www.worldcommunitygrid.org/images/pb/cep2_5.jpg
Ne pamtim da mi je trebalo duze vremena za neki projekat. Predugacki WUovi,dosta pucanja i hangova. Pao mi je kamen sa srca :)
 
Poslednja izmena:
Ebola prsla skroz.

Sa druge strane, Letshelp dobrodosao :)
 
Šta bi sa ebolom i šta je Letshelp, to nigde ne vidim?
 
Pa koliko vidim svi WUovi su otisli, odnosno nece ih biti neko vreme.

A Letshelp je novi kolega u ekipi :)
 
Ubi se trazeći koji je to projekat. Dobro je da sam pitao. :-D
Pa onda nek' je dobrodošao.
 
Momci, jel radi neko GPUGRID?

Vidim sad da su ubacili i CPU WUove. Bas sam sad upalio i neki GPU WU cisto da vidim kako mi radi na gtx460 sada.

I krenuo posle brdo vremena Climateprediction.
 
Nazad
Vrh Dno