Šta je novo?

Najlepse kuciste

Za ljubitelje miniITX-a, interesantno izgleda - Xigmatek Nebula:

fp01.jpg


http://www.xigmatek.com/product.php?productid=219&type=photo

Nije preterano veliko: 206x330x206 i može u njega klasično ATX napajanje i dual slot grafika do 200mm i CPU juler do 80mm.

Xigmatek nije neki skup brand, ovo bi mogla da bude interesantna igračka.

Sličan princip:

http://www.coolermaster-usa.com/product.php?product_id=10098&product_name=HAF Stacker 915F

http://www.coolermaster-usa.com/product.php?product_id=10102&product_name=HAF XB EVO
 
Poslednja izmena:
In Win H Frame KingSize HPTX-Tower Cena sitnica ~1300 evra :)

gc-2013-h-frame-kingsize-debarque-europe-3.JPG InWinHFrameKingSize_3.jpg


[YOUTUBE]Ev9kkJspkTE[/YOUTUBE]
 
Sto, zanimljivo je kuciste, nesvakidasnje... a i vala se nagledasmo svakakvih sranja u ovoj temi na ovih 40-ak strana.

Svako ima svoje vidjenje najlepseg i "najlepseg".
 
I na zalost bilo koje kuciste, nema gde dase kupi kod nas, ili da se naruci online ne salju u srbiju. :/
 
pic3.jpg


evo ga kod mene u praksi, ali losa kamera pa se ne vidi najbolje :/ (nemam tel. sa kamerom :\)
rig.jpg

ocaran sam kucistem moram da priznam :)
 
^Kakav bre Thermaltake, nema lepseg kucista od R4 (ili nekog NZXT-a)> :)
 
Nema nigde...Jedino u Italiji sa dostavom od 120e :( lepo kuciste.
 
za 120e nema sta da trazi pored phanteks enthoo luxe. :d
 
Moze li predlog za neko malo vece belo kuciste sa dobrim sistemom hladjenja i filterima gde bih mogao da uglavim 2 x r9 280x, cena recimo do 100e? Takodje bitno da kuciste mogu da kupim kod nas, da ne moram da porucujem iz inostranstva?
Za sad mi je zapalo za oko Fractal Design Define R4 Arctic White Window, ima li nesto bolje za te pare, mora biti belo :D ?
 
Poslednja izmena:
Tesko da ima nesto bolje od r4 za te pare, jedino da probas da nadjes nzxt h440 :)
 
Imao sam pre godinu dana Fractal Desigen r4 Pearl Black XL, mislim da se tako zvao model i da je kuciste bilo full tower. Ultra kvalitetno kuciste, kao tenk.Samo je problem sto mi trenutno treba slicno kuciste bele boje. Koliko vidim bela r4 kucista u E**iju su midi tower.
 
Poslednja izmena:
Zove se Fractal Design R2 XL black perl i da, fenomenalno je.
Ali ne pravi se u beloj boji, samo crna i titanium...
 
Dakle onda mi je best buy Fractal Design Define R4 Arctic White Window, mada ce tu biti problema sa temperaturama kada stavim 2xr9 280x. Na Fractal Design R2 XL sam takodje morao da otvaram stranicu kucista kada sam imao crosfire. Moram onda kupiti i neku plocu koja ima bar 4 slota razmaka izmedju pcie slotova.
 
neizvodljivo je bilo kako sem regularno dakle jedna na 2 i 3 pci-e slotu,druga na 6 i 7mom slotu u regularnom midi kucistu,i taj osmi ekstra je obavezan,narocito ako je napajanje okrenuto da uvlaci vazduh i donja grafa gleda na plafon od napajanja.u tom razmaku izmedju druge grafe i napajanja lezi najveci problem,nije toliki problem sam razmak izmedju grafa ako je kuciste dovoljno provetreno i ako imas opciju da stavis jednu 12ticu na stranicu da duva direkt preko grafa,zato i savetujem obavezno full tower jer je tek u full tower-u razmak izmedju donje grafe i napajanja dovoljno veliki da se tu ne gomila temperatura.

posto mora belo kuciste r4 je jedini manje vise izbor koji i imas,bio je i onaj raidmax ali em ga sad izgleda da nema,em nije ni prici fractalu po bilo cemu.ja bih iskreno za tih 110e gledao da bilo kako dodjem do enthoo pro-a,pa koja god boja,mozda da pitas ove sto dovlace iz madjarske jel mogu kako da nabave i koja je cena,mislim da enhoo luxe ima i beli i trebala bi cena da bude bas tuda oko 110ak e.

edit: ili da batalis 280x crossfire,prodas te grafe i ganjas neku bolju singl kartu.
 
Poslednja izmena:
po meni stryker nema sta da trazi pored bilo kojeg enthoo-a,tj enthoo je funkcionalno najbolje odradjeno kuciste trenutno na trzistu,sad estetika je subjektivna prica,pa ako je tebi vec toliko stryker svidja...
 
+1
 
Nisam imao dodira sa Strykerom,gledao sam samo par review-a na netu, deluje mi kvalitetno. Ako kazete da je Enthoo bolje kuciste, pokusacu njega da nabavim, hvala na sugestijama.
 
Ja sam se ponovo zaljubio...
Treba od ovoga lepse nesto...

aYQKq.jpg
 
verovao ti meni ili ne,meni je to previse klaustrofobicno.:d
 
Nazad
Vrh Dno