Šta je novo?

Najlepse kuciste

Imam ga ja. Plastika ko plastika. Bitnije mi je da je prozraceno. Necu ga bacati pa da mora bude jako[emoji6]
 
hteo bi' da nabavim NCASE M1 silver, a ne znam dal cu moci G1 970 ili 980 Ti da ubuzim unutra, kartica je okruglo 30cm, trebalo bi da ide... samo gde da nabavim kuciste, kao da sam video negde kod nas.... za 160-170e ili mi se ucinilo?
 
Front panel je bruseni aluminijum, a stranice su od akrilnog stakla
 
Ljudi, NZXT S340, sta ce kome ljepse i bolje? Ako je entuzijastima malo po 2-3 ssd, hdd slota onda neka idu na NZXT H440...Jednostavno i otmeno!
 
Ne svidja mi se sto nema mogucnost montiranja kulera na front panelu. Inace izgleda prelepo.

83f0a90f9f.jpg

Hoce li ga biti kod nas, i po kojoj ceni ga mozemo ocekivati?
 
evo sad bijem glavu dal da cekam pare jos mesec dana za phanteks evolv il da uzmem fractal define S ili nzxt s340
 
Obrati paznju kod Phanteksa jer nije isto Evolv i Evolv ATX.

Define S je ubogaljen za kontrolor ventilatora sto im je velika greska.

NZXT,nit smrdi nit mirise.
 
Poslednja izmena:
Na atx sam mislio...nego zato sto sad treba da dam 230€ za monitor pa nece biti za phanteks a vec sam bez kompa mesec dana
 
Na atx sam mislio...nego zato sto sad treba da dam 230€ za monitor pa nece biti za phanteks a vec sam bez kompa mesec dana

Gde si našao Phanteks Evolv ATX? Ja ga ganjam mesec dana nigde ga nema, ni kod nas ni preko grane.
 
Pa naso na KP micro verziju i pitao čoveka koliko je atx kaze 190€ al po svemu sudeci ako budem imao slobodno posle februarakog roka u austriju pa cu tamo da uzmem, izadje na 180€ sa postarinom
 
Ja sam pitao 3-4 prodavca sa KP i svi su mi rekli da ga nigde nema na stanju, doduše ja sam tražio crno kućište a vidim da se ono grafit srebrno najviše traži pa može da se desi de ne nabavljaju crno ni prodavci...
 
Ja sam pitao crno ili antracit i rek'o mi je za antracit, tako da je moguće, inace naravno da se traži vise izlazi iz nekog standarda crnih kućišta
 
Ako kupujes preko uzmi, kod nas nema, ja hteo danas da ga uzmem nema nigde a bila neka smesna cena u odnosu na madjare
 
Kalo dobro čuči Mark S u toj limariji...
 
Kuciste je fantazija, sad mi je skrenulo paznju sa Phanteks EVOLV ATX-a. Nema mnogo recenzija za ovo kuciste, tek je stiglo na trziste ali opet...




Takodje malo je recenzija i za njihov AIO CPU cooler, Captain 240 koji se takodje vidi na ovom videu. Njih nekoliko sto sam uspio naci imaju samo najbolje rijeci za taj cooler. Po meni odlicno izgleda, cijena mu je dosta dobra i mozda bih ga i prije uzeo nego Corsair ali ceka se najnovija Swiftech serija :)
 
Poslednja izmena:
Sto se tice nzxt s340 za sad odlično, jos nisam ukacio grafiku pa nisam ni merio temperature, sto se pakovanja tice, trebaju vam tanki prsti i strpljenje
 
Taj Deepcool Dukase mi se svidja mnogo, posebno sto vidim da ga ima u madjarskim prodavnicama za ~6500din :O samo ne mogu da skontam da li ima filtere za prasinu i gde su..
 


Nije sampion funkcionalnosti ali meni ne bi nista smetalo.
 
Džabe kad nema kod nas sad ima da crknem sto se nisam iscimao za evolve nego uzeo s340


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno