Šta je novo?

MSI - garancija i servis

mao sam tu nesrecju da mi crkne laptop, u pitanju je MSI evo kako je tekla cela prica:
1. sam pozvao njihov call centar, oni su mi trazili podatke i rekli da ce kurir u narednih 7 dana doci da pokupi moj notebook (hello 7 dana?!?!?!) vreme ispitnih rokova.... e onda sam odlucio da mi je pametnije da ga ja sam odnesem, sto sam i uradio
2. posto je servis uzasno zavucen, trebalo mi je sigurno 2h da ga pronadjem, al za to sam kriv i ja sam! radnik na prijemu je bio *UZASNO* ali UZASNO ne ljubazan... ok, predao sam lap top i zavrsio sa tom pricom, ocekujuci da ce kvar biti otklonjen u nekom normalnom vremenskom periodu, medjutim evo jos malo ce dve i po nedelje kako je notebook na servisu i nista se ne desavam cekaju se delovi da stignu i ko zna kad ce sve to biti gotovo

dakle ako vam je pri kupovini notebooka bila bitna garancija, kao i meni, marketing i sl. fore collect and return 72 radna h od prijema notebooka su samo i jedino marketing!!!!!!!

sve u svemu to je moje iskstvo sa MSI i nihovim Pakom servisom
 
Još je to rano za bilo kakvu priču. Treba da sačekaš 33 dana za povratak svog laptopa da bi se uverio da nije popravljen skroz. Sutradan im ga odmah vratiš, a oni konstatuju drugi kvar i brojiš ispočetka još 47 dana. E onda digneš glas i posle još 7 dana se tek nadaš razrešenju situacije (povratku para). To je bio moj slučaj.
Izgleda da se vremena menjaju. Nekad su kuriri dolazili u toku dana. Ili su bili bolji laptopovi, kuriri vredniji ili ... ????
Ali izgleda svi smo pogrešno shvatili uslove garancije. 9*8 sati je 72 radna sata :mad: majstora pored jednog laptopa :crash: :crash: . Da nije ovo njihova PRAVA matematika ??
 
da da upravo to 72h RADNA sata, tj 9 dana bez racunanja subote i nedelje!!!! valjda su skapirali da im se ne isplati da placaju kurire... mozda imaju mnogo reklamacija :D
sta drugo da kazem kad mi je komp dobio neke fleke po sebi :/ i neka sarka se odvojila pa je skirpao kad se otvarao i zatvarao!
kapiram da su SVE unutrasnje komonente preuzeli i da ih nisu oni pravili (grafika, hdd, procesor itd) ali zar nisu mogli bar da se potrude da sve to upakuju iole kvalitetno? ipak je to njihova G serija racunara :(

sve u sveme ako bude bilo zavrtanja, potrudicu se da izgube licencu... valjda cu i uspeti :D
 
mao sam tu nesrecju da mi crkne laptop, u pitanju je MSI evo kako je tekla cela prica:
1. sam pozvao njihov call centar, oni su mi trazili podatke i rekli da ce kurir u narednih 7 dana doci da pokupi moj notebook (hello 7 dana?!?!?!) vreme ispitnih rokova.... e onda sam odlucio da mi je pametnije da ga ja sam odnesem, sto sam i uradio
2. posto je servis uzasno zavucen, trebalo mi je sigurno 2h da ga pronadjem, al za to sam kriv i ja sam! radnik na prijemu je bio *UZASNO* ali UZASNO ne ljubazan... ok, predao sam lap top i zavrsio sa tom pricom, ocekujuci da ce kvar biti otklonjen u nekom normalnom vremenskom periodu, medjutim evo jos malo ce dve i po nedelje kako je notebook na servisu i nista se ne desavam cekaju se delovi da stignu i ko zna kad ce sve to biti gotovo

dakle ako vam je pri kupovini notebooka bila bitna garancija, kao i meni, marketing i sl. fore collect and return 72 radna h od prijema notebooka su samo i jedino marketing!!!!!!!

sve u svemu to je moje iskstvo sa MSI i nihovim Pakom servisom

Dragi Mirko,

Malopre sam zvao CallCentar kao anonimni korisnik koga interesuje kada ce doci brza posta ako se odlucim da posaljem notebook na servis. Operater mi je ko iz topa odgovorio da ako danas prijavim slucaj brza posta ce doci danas, a najkasnije sutra po NB. Znaci prica o najavi dolaska brze poste za 7 dana, pa jos u Beograd je apsolutna i notorna laz.
Neljubaznost radnika na prijemu nebi ni komentarisao, jer je to potpuno subjektivna stvar. Uostalom, poenta call centra jeste da korisnik nikad ne izadje iz svog doma vec da se sve zavrsi preko telefona.
Popravka NB koji je "vec 15 dana u servisu i ko zna kad ce doci: je stvar koju vrlo lako mogu proveriti, slobodno mi posalji podatke na PM.

Sa postovanjem,
Nikola
 
OK znaci ja lazem.... i vise mi se isplati da ja sam vucem notebook od 17" po NBGu nego da sedim lepo kucji i cekam da njihov kurir dodje preuzme isti?!?!?!? zasita zanimljiva teorija...
i ima jos jedna stvar.... jesi li slucajno pitao, kada tacno u tom slucaju stize kod njih racunar? posto servisni rok krece da vazi od trenutka kada racunar stigne na servis
ajde ovako, u koliko racunar ne bude gotov u toku ove nedelje, saljem ti podatke pa lepo okreni i pitaj, kad je racunar stigao na servisiranje i trazi dodatna objasnjenja, moze? ili jos bolje, da skeniram i da okacim onaj papir sto su mi dali na net...
a zasita bih zamolio jos nekog da okrene njihov call centar i da kaze da ima pokvaren racunar i da pita sta dalje treba ra radi.... interesuje me kakvi ce odg i reakcije biti
 
Poslednja izmena:
OK znaci ja lazem.... i vise mi se isplati da ja sam vucem notebook od 17" po NBGu nego da sedim lepo kucji i cekam da njihov kurir dodje preuzme isti?!?!?!? zasita zanimljiva teorija...
i ima jos jedna stvar.... jesi li slucajno pitao, kada tacno u tom slucaju stize kod njih racunar? posto servisni rok krece da vazi od trenutka kada racunar stigne na servis
ajde ovako, u koliko racunar ne bude gotov u toku ove nedelje, saljem ti podatke pa lepo okreni i pitaj, kad je racunar stigao na servisiranje i trazi dodatna objasnjenja, moze? ili jos bolje, da skeniram i da okacim onaj papir sto su mi dali na net...
a zasita bih zamolio jos nekog da okrene njihov call centar i da kaze da ima pokvaren racunar i da pita sta dalje treba ra radi.... interesuje me kakvi ce odg i reakcije biti

Vidi ja vrlo dobro znam kako to sve funkcionise, nije ovo sto sam napisao teorija vec cinjenica...
Ustalom, postoji MSI kancelarija, telefoni i email adrese su tu. Ako neko ima problem svakako moze nama da se obrati. Ja tebi stvarno neverujem da uopste imas MSI notebook niti da si isti slao na servis nakon svega sto si napisao. Ponudio sam ti, ispred MSI kancelarije, da mi posaljes podatke na PM i resicu ti "problem" bez pitanja... ako je istina to sto si napisao, zasto cekas kraj nedelje?

Pozdrav,
Nikola
 
Podaci neka idu na PM, ali rešenje ovog slučaja neka bude javno. Dosta se pričalo o toj MSI garanciji pa bih voleo da vidim iz prve ruke da li to funkcioniše. Nema razloga da ne verujem omnik-u ali da sačekamo šta ima Mirko da kaže. Često se dešava, u bilo kojoj sferi delatnosti, da je teorija jedno a situacija na terenu drugo.

Lepo je znati da imamo (kao Bench zajednica) čoveka u MSI-u. ;)
 
Aj' kao bivši korisnik MSI laptopa da se ubacim. Pre otprilike godinu-dve je vent. na laptopu počeo da bruji/zuji/krlja za sve pare. Reko' sebi, dosta mi je laptopova i reših da ga prodam. Naravno, prvo u servis da ga srede. Odem tamo (gore iznad Bogoslovije), prvo sam čekao 10-15 minuta da ''gospođa'' koja prima laptopove na reklamaciju završi razgovor sa nekom osobom. Pošto sam sedeo blizu, čuo sam deo razgovora i mogu reći da sam sedeo 10-15 minuta (nikog živog oko mene) dok ona nije završila razgovor sa drugaricom. Al' ajd', da ne cepidlačim. Primi ona laptop, pogleda da nema fizičkih oštećenja, sasluša to što imam da kažem, izda revers i sve ok. Posle 5-7 dana (pravih 7 dana, ne onaj radni-ne radni sistem), zovem da vidim šta je sa laptopom. Rekoše mi da se čeka deo iz Holandije (ili tako neke države), i da je zapeo na carini. Kasnije, posle 12-15 dana (mislim, odavno je to bilo, ne sećam se baš najbolje) dolazim po laptop, uzimam ga sa servisa, donosim kući, startujem i vidim sve ok, priđem uhom do kulera (ventilatora), on kao lepo radi, mada malo struže, kao da ima astmu. Reko', nema šta da ne bude u redu, laptop je servisiran, dajem laptop u oglase... bla, bla, prodajem laptop taj i taj. Javlja se čovek, uzima laptop. Posle 2 dana zove on mene i govori mi da laptop struže kao motorka. Ja u čudu! Ali, ispao je i više nego sasvim korektan jer je posle sam odneo laptop na servis (nije tražio pare nazad). Valjda sam ponudio dobru cenu, pa zna da bolji laptop za taj keš neće naći. Bilo kako bilo, poenta je ta da je taj ventilator verovatno bio samo očišćen i ništa više, a rečeno mi je da se čeka da stigne deo.

Sa moje strane negativno iskustvo iako je MSI zaista imao (u to vreme) dobru ponudu laptopova koja je mogla biti bolje prodavana da ljudi nisu čitali loša iskustva sa Pakom servisom koji je (u to vreme, ne znam da li još uvek) sarađivao sa MSI-em.
 
Poslednja izmena:
dzonihsv ja mislim da ti lazes i da ti nikad nisi ni imao MSI laptop nego si sad izmislio pricu o prodaju istog :p :p :p

inace zaista odlicno da imamo na forumu nekog iz MSIa iako mi optuzbe i nacin razgovora na postu iznad nikako nije odgovarao... ali dobro boze moj... verovatno je normalno da predstavnici nekih kompanija govore svojim klijentima kako lazu :D

Nikola, ajde saljem ti podatke sutra, pa da vidis ako ikako postoji mogucnost da se nesto ubrza... prem da cu i ja kontaktirati servis da vidim dokle su stigli pa ako od toga nema nista saljem ti br. radnog naloga
 
Poslednja izmena:
Aj' kao bivši korisnik MSI laptopa da se ubacim. Pre otprilike godinu-dve je vent. na laptopu počeo da bruji/zuji/krlja za sve pare. Reko' sebi, dosta mi je laptopova i reših da ga prodam. Naravno, prvo u servis da ga srede. Odem tamo (gore iznad Bogoslovije), prvo sam čekao 10-15 minuta da ''gospođa'' koja prima laptopove na reklamaciju završi razgovor sa nekom osobom. Pošto sam sedeo blizu, čuo sam deo razgovora i mogu reći da sam sedeo 10-15 minuta (nikog živog oko mene) dok ona nije završila razgovor sa drugaricom. Al' ajd', da ne cepidlačim. Primi ona laptop, pogleda da nema fizičkih oštećenja, sasluša to što imam da kažem, izda revers i sve ok. Posle 5-7 dana (pravih 7 dana, ne onaj radni-ne radni sistem), zovem da vidim šta je sa laptopom. Rekoše mi da se čeka deo iz Holandije (ili tako neke države), i da je zapeo na carini. Kasnije, posle 12-15 dana (mislim, odavno je to bilo, ne sećam se baš najbolje) dolazim po laptop, uzimam ga sa servisa, donosim kući, startujem i vidim sve ok, priđem uhom do kulera (ventilatora), on kao lepo radi, mada malo struže, kao da ima astmu. Reko', nema šta da ne bude u redu, laptop je servisiran, dajem laptop u oglase... bla, bla, prodajem laptop taj i taj. Javlja se čovek, uzima laptop. Posle 2 dana zove on mene i govori mi da laptop struže kao motorka. Ja u čudu! Ali, ispao je i više nego sasvim korektan jer je posle sam odneo laptop na servis (nije tražio pare nazad). Valjda sam ponudio dobru cenu, pa zna da bolji laptop za taj keš neće naći. Bilo kako bilo, poenta je ta da je taj ventilator verovatno bio samo očišćen i ništa više, a rečeno mi je da se čeka da stigne deo.

Sa moje strane negativno iskustvo iako je MSI zaista imao (u to vreme) dobru ponudu laptopova koja je mogla biti bolje prodavana da ljudi nisu čitali loša iskustva sa Pakom servisom koji je (u to vreme, ne znam da li još uvek) sarađivao sa MSI-em.

Garancija je "72h pickup & return". Objasni mi molim te sta si ti trazio kod Bogoslovije onda?
Ja stvarno ne razumem da ljudi ne znaju da citaju list papira koji se zove garancija.

PS. Bilo je problema pre par godina sa ventilatorima kod svih vendora koji su uzimali od odredjenog proizvodjaca iste. Promenjen je proizvodjac i sad sve radi kao podmazano :D
 
Poslednja izmena:
dzonihsv ja mislim da ti lazes i da ti nikad nisi ni imao MSI laptop nego si sad izmislio pricu o prodaju istog :p :p :p

inace zaista odlicno da imamo na forumu nekog iz MSIa iako mi optuzbe i nacin razgovora na postu iznad nikako nije odgovarao... ali dobro boze moj... verovatno je normalno da predstavnici nekih kompanija govore svojim klijentima kako lazu :D

Nikola, ajde saljem ti podatke sutra, pa da vidis ako ikako postoji mogucnost da se nesto ubrza... prem da cu i ja kontaktirati servis da vidim dokle su stigli pa ako od toga nema nista saljem ti br. radnog naloga

Nema problema, cekam iako i dalje ne razumem sta ti cekas?
Ako je sve istina sto si napisao (i dalje neverujem :d):
1. Bice ti instant resen problem
2. Neko ce dobro da plati za celu pricu

Pozdrav,
Nikola
 
Poslednja izmena:
Garancija je "72h pickup & return" Ja stvarno ne razumem da ljudi ne znaju da citaju list papira koji se zove garancija.

Rečeno mi je da sam donesem laptop na tu i tu lokaciju ili da čekam par dana na kurira. Šta misliš da sam uradio?

Objasni mi molim te sta si ti trazio kod Bogoslovije onda?

Valjda i sam znaš gde im/vam je bio (ne znam da li je još uvek) servis.
 
Poslednja izmena:
dzonihsv APSOLUTNO ISTA STVAR!!!!

samo je ovaj servis negde bogu iza nogu, tamo iza airport city-a na NBG! jedva sam ga nasao

i sad cekaaaam :) porucili su se delovi, jos prosle nedelje valjda ce uskoro stici :D ako ne, sva srecja pa se Nikola javio da malo ubrza stvar ;)

nebih zeleo da iko bude otpusten ili na**** zbog lose organizacije :(

edit:

da li je po isteku garancije mogucje dokupiti jos?
 
Poslednja izmena:
Kao sto sam vise puta ponovio...

MSI kancelarija stoji svima na raspolaganju za bilo sta vezano za MSI.

Moja adresa:
[email protected]

Slobodno pisite... dostupan sam 24/7
 
Evo ovako
danas sam podigao racunar iz servisa sto znaci da je onaj propisan rok od 9 radnih dana iliti dve nedelje ispostovan (bez slanja kurirske sluzbe, onda bi trajalo sigurno malo duze)
prvi utisci su pozitivni iako ce morati da ide ponovo u servis, jer ocigledno da jedna od sarki nije zamenjena kako treba, skrpi i strci, nadam se da necu ponovo morati da cekam dve nedelje....
 
evo kacim i slike da vidite kako racunar izgleda koji je tek preuzet iz MSI (pakom) servisa, doduse nisam nesto podesavao razoluciju, al nadam se da ce se videti koliko je jedna sarka "zinula" u odnosu na drugu
jel to tako treba ili?


p1000642.jpg

p1000646g.jpg
 
Meni izgleda, gledajuci ovu drugu sliku, da na lijevom sarci plastika koja ju pokriva nije dobro legla.. ili grijesim.
 
da da, nije dobro legla, i skripi kad se racunar otvara i zatvara! kada je racunar zatvoran, ona je iznad nivoa druge, normalne sarke!
 
A reci mi ,kad gledas displey, je li isto udaljen i s lijeve i s desne strane od osnove laptopa (ako me racumijes).

Znaci to izgleda kao da platika nije dobro legla. Veoma lako se rjesava .. ugura se..

Hocu da kazem, da ako je ok visina displeya, nije problem do sarke vec samo do te plastike koja nije nalegla.
 
Poslednja izmena:
imam osecaj da je strana koja je normalna, malo vislja nego ova strana koja je ispala, mozda 1-2mm
inace zbog te plastike je racunar i bio na reklamaciji, koju oni nisu sredili :D
mozda sam cepidlaka, ali brate kad platim neki uredjaj ocekujem da ta uredjaj radi normalno za taj novac, da ne krcka, ne skripi itd
 
Ljudi dal da ovo ponovo reklamiram? bojim se da se ne s**** nesto vise i da opet ne pocne da se razdvaja plastika oko monitora, a garancija mi uskoro istice...
 
Ljudi dal da ovo ponovo reklamiram? bojim se da se ne s**** nesto vise i da opet ne pocne da se razdvaja plastika oko monitora, a garancija mi uskoro istice...


Kaze ti covjek:

Kao sto sam vise puta ponovio...

MSI kancelarija stoji svima na raspolaganju za bilo sta vezano za MSI.

Moja adresa:
[email protected]

Slobodno pisite... dostupan sam 24/7


Znaci javi mu se, i mislim da ce sve brzo da ti rjesi. Primjetio sam da je se uvijek javljao i rjesavao probleme ljudima koje su imali.
 
Ljudi dal da ovo ponovo reklamiram? bojim se da se ne s**** nesto vise i da opet ne pocne da se razdvaja plastika oko monitora, a garancija mi uskoro istice...

Posalji ponovo notebook, kad stigne u servis obavesti me putem mail-a i bice reseno...
 
Kad ste već rešili da kupite lap od MSI-a, onda iskoristite Omnika jer je čovek max korektan i spreman da pomogne. :)
 
Evo ovako, ispitao sam kompletan slucaj gosn. MirkoBGD i dobio zvanican izvestaj iz MSI servisa koji se nalazi u okviru Pakoma:

Uredjaj(GX701X-092EUK0808000083) je donet u servis 16.09.2010.godine. Zavrsen je 29.09.2010., a kupac ga je preuzeo 30.09.2010.godine. Znaci zavrsen je za 9 RADNIH DANA, a kupac ga je preuzeo dan kasnije. Znaci :prijava kvara, dijagnostika, porucivanje dela iz Holandije, carinjenje i dostava dela, popravka i isporuka SVE ZA 9 RADNIH DANA. Neka mi neko od korisnika koji ovako zdusno pljuju Pakom servis I MSI kao brand kaze da li u zemlji Srbiji postoji servis koji ce vam to zavrsiti u tom roku? Ako i dalje nisu zadovoljni , neka kupe neki drugi brand pa ce videti sta znaci prolazenje pakla servisa. Broj dana za neke jako popularne brandove je dvocifren i to od 45 dana pa nadalje.Ovde cu zavrsiti pricu oko broja dana na servisu. Svima je apsolutno jasno da je Pakom servis ispostovao sve ono sto pise na garantnom listu MSI-a.
Sto se tice popravke, korisniku su promenjene obe sarke i A i B maska, cooler, nosaci ekrana i znakovi MSI. Kada je juce bio u servisu sa ocem, zagledjivao je nb pola sata I izjavio kako je odusevljen jer mu je sada nb kao nov. Zasto tada nije pronasao bilo kakvu manu? Sta je on radio kasnije, mi to stvarnio ne znamo. U svako slucaju neka donese nb do servisa pa cemo resiti I taj “veliki” kvar.

Znaci da rezimiramo na kraju ovaj „problematican slucaj“ zbog koga pola Srbije ne spava danima.
1. Korisnik je imao na raspolaganju pickup and return uslugu i nije hteo da je koristi
2. Doneo je sam nb u servis i dobio prijemnicu (da li mu se neko osmehnuo pri tome stvarno ne znam)
3. Servisiranje je zavrseno za 9 RADNIH DANA, kako je i obecano na garanciji MSI-a
4. Zamenjeno mu je sve sto je prijavio kao problem, a i vise od toga
5. Uredno je pozvan i obavesten da mu je nb zavrsen
6. Preuzeo je nb i dobro proverio u servisu da li je sve kako trebe
7. Otisao iz servisa jako zadovoljan

Zamolio bih sve nepristrasne, da mi odgovore da li u navedenim stavkama ima neceg sto je problematicno. Uzgred, mislim da bi sve ovo sto je Mirko reklamirao, u drugim servisima bilo okarakterisano kao fizicko ostecenje i uredno mu naplaceno.


Dakle, Mirko, mislim da MSI-u i Pakomu dugujes jedno VELIKO izvinjenje!
 
Kao što sam i rekao, nema razloga da ne verujem omnik-u, čekali smo Mirka da kaže šta ima, i sada imamo kompletnu sliku.

@omnik - nema razloga da se ljutiš i da budeš ogorčen. Ovo je samo jedan veliki plus za tvoju firmu.
 
Kao što sam i rekao, nema razloga da ne verujem omnik-u, čekali smo Mirka da kaže šta ima, i sada imamo kompletnu sliku.

@omnik - nema razloga da se ljutiš i da budeš ogorčen. Ovo je samo jedan veliki plus za tvoju firmu.

Cao Sale,
Nisam ogorcen vec me nervira sto svaki mesec dobijamo izvestaj o radu servisa i statistika kaze 97% zadovoljnih klijenata. Onda tih 3%, ne kazem, ima tu stvarno i opravdano ljudi koji se zale ali ne mogu da verujem sta sve ponekad cujem...

Poz, Nikola
 
Nista ljudi, sta da vam kazem, stvarno sam se umorio od diskutovanja na ovu temu

1. Pick Up and Return koji traje par dana meni ne odgovara
2. Niko mi se nije osmehnuo, sto ni ne trazim, ali mislim da su imali pistolj ispod stola da bi verovatno pucali, ali opet to nema veze sa tobom i tvojom komapnijom vec sa Pakomom, sem ako ti ne radis u pakomu
3. Servisiranje, dijgnostika itd jeste zavrseno u roku od 9 radnih dana i to sam napisao, ali zasto ja onda ponovo imam luft na desnoj sarci? zato sto je potrebno JOS 9 radnih dana
4. istina, zamenjeno je sve sto je bilo problem i vise od toga
5. istina
6. preuzeo jesam, i samo bacio pogled da li je sve tu, koliko treba vremena za dobru proveru msm da cak nisam ni otvarao notebook???
7. Otisao iz servisa iznenadjen jer se nisam nadao da cu da dobijem cela nova ledja, koja mi ni nisu bila potrebna i da to mi je imponovalo i svaka cast za to!

ajmo dalje

-juce nisam bio u servisu sa cjaletom i nisam zagledao nb pola sata vec nekh 60sec MAXIMUM otvorio torbu i zatvorio torbu, a to sam radio dok sam cekao da se odstamapju neki papiri koje treba da potpisem

-anyway, kasnije sa notebook koristio kao lezeci policijac, onda sam ga ucio da pliva, znas malo se izivljavao... zasto? pojma nemam, verovatno da bih imao sa kime da se ubedjujem! a to sto desna sarka ne lezi dobro, tj jedan od razloga zbog koga je racunar i bio u servisu je eto tako slucajnost! znas cesto se desava da se ljudi gadjaju lap topovima od 17", da im ispadaju sa raznoraznih visina, i zamisli od svih tih ispadanja i gadjanja NISTA im ne fali, samo se maska odvoji! da da to su ta fzicka ostecenja! a sa druge strane imas i ovih radoznalih, oni taku uzmu siljate predmete i onda ih guraju u raznorazne rupe, vidis ja sam gurnuo viljusku u desnu sarku!!!!

-ajde sad ti lepo meni objasni, kako odvajanje maske od monitora moze biti fizicko ostecenje??? u jbt pa vi poceli kao ovi "divlji" servisi mobilnih telefona cija garancije glasi: 6 meseci garancije na softver i na hardver (sem ekrana, baterije, tastature, ploce itd, pa sta onda ulazi)?

da rezimiram:

-apsolutno nisam zadovoljan i za mene je cista prevera pickup and return 72h
-TOTALNO sam ne zadovoljan ponasanju radnika na prijemu, i po tome cu definitivno nesto preduzeti
-Brzina popravke je sasvim ok, serviseri su EXTRA ljubazni
-a ponasanje ljudi koji predstavlju MSI, necu da komntarisem, msm da se vidi iz prethodnih postova!

i na kraju, ljudi to je samo obicna sarka, necju da budem picajzla oko toga... to je obicna sitnica! ono sto je bitnije je kako se ljudi, koji stoje ISPRED kompanije predstavljaju! ne mislim na Nikolu, bez obzira sto je na pocetku bio vrlo drzak i provokativan, kasnije je ponudio pomoc, i zahvaln sam na tome, vec generalno na Pakom i ljude koji rade na prijemu?!?!?!?!

I samo da pitam, kome i zasto da se izvinim? obrazlozi mi to i veruj, izvinucu se, cak i na mail ako treba! zato sto sam iskoristio svoje pravo na garanciju? tebi koji si me pljuvao i govorio da sam lazovcina? ili pakomu zato sto mi je ostavio luft u desnoj sarci?
 
Poslednja izmena:
upravo sam razgovarao sa IZUZTENO i ekstremno ljubaznim likom koji me zvao iz servisa, msm da se zvao Dejan...
svi problemi su reseni i sve je regulisano!
tako da je na kraju sve ispalo ok i zadovoljan sam!!!
na kraju cele price od mene plus za pakom i MSI kao i topla preporuka ;)
 
Nazad
Vrh Dno