Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Nov sam u ovome i planiram da kupim ps3 alibda bi izabrao hdd prave velicine interesuje me da ako skinem igricu sa neta od 10 GB i prebacim je na hdd od ps3 da li se onda ona tamo instalira i zauzima prostor veci od 10GB kao na PC naprimjer ili zauzima samo tih 10GB. Hvala

to zavisi od igrice, moze da zauzima manje a moze i vise.
 
U njegovom slučaju može samo više jer na HDD smešta kopiju igre koju je skinuo sa neta i instalaciju iste, a ti si verovatno mislio na varijantu instalacije igre sa BR diska.
 
tja, zavisi dal je mislio na sony net, ili neki drugi.. :)
 
Znamo dobro šta je mislio u Sony hack temi ;)
 
Da, da zna se sto sam mislio :)
Znači nakon instalacije na HDD ostaje i ono što sam iskopirao + instalacija koja je nakon toga odrađena sa tog kopiranog fajla. Logično je onda da zauzima više, ali da li je to reda 100% više prostora ili 10-20% više. Ovo pitam čisto radi orjentacije jer s obzirom da uzimam sinu sony a priključićemo mu se i mladji sin i ja u igranju a možda i supruga biće tu dosta raznih igrica pa ne znam da li da idem na 320GB ili500GB disk. Igrice koje sam ja do sada pikirao a mogle bi da nas interesuju imaju veličinu od 7GB do 15GB
 
deo koji se ne instalira moze da se drzi na eksternom (USB) disku. mislim da neke igre prakticno nemaju instalaciju.
 
Koji CFW je najbolji trenutno?
 
deo koji se ne instalira moze da se drzi na eksternom (USB) disku. mislim da neke igre prakticno nemaju instalaciju.

To je i najbolja varijanta, jedino igre koje sadrže fajlove veće od 4Gb mora držati na internom disku a sve ostale na externom USB disku. Dok nisam nabavio interni od 1Tb imao sam takvu varijantu, 320Gb interni + 500Gb USB.
 
Ps1 bi trebalo da mogu svi(kod iso fajlova mislim da ti je vazan i region, tj. koristi PAL igre), a PS2 valjda samo oni cfw-ovi sa Cobrom(osim ako ti konzola ima podrsku za ps2, onda moze i bez Cobre). Ne mogu da kazem da sam testirao kako to sve radi, tako da nisam siguran 100%. Probao sam samo jednu ps1 igru i radila je nesto malo, ali mi se bagovala uvek na istom mestu. Neuporedivo ti je bolja solucija emulacija na PC-u (ne moze da se poredi koliko lepse izgleda igra na epsx)
 
Poslednja izmena:
To je i najbolja varijanta, jedino igre koje sadrže fajlove veće od 4Gb mora držati na internom disku a sve ostale na externom USB disku. Dok nisam nabavio interni od 1Tb imao sam takvu varijantu, 320Gb interni + 500Gb USB.

sa novijm CFW mozes drzati sve eksterno u podeljenim .iso fajlovima. (kazu da moze i ntfs, onda ne moras da ih delis.)
 
ntfs je odavno podrzan, ali je problem sto nece svaka igra da radi sa externog...
 
Jel moguce igrati ps2 igre na ps3? U pitanju je Slim 160gb konzola. Ako je neko igrao bio bih mu zahvalan da mi objasni kako to da uradim. :)
 
ROGERO 4.55 i poslednji Multiman su na konzoli
 
Zdravo
Nestala mi je multiman ikonica iz games na user1. Na ostalim user-ima mi je regularno prikazuje. Zna li neko sta moze biti uzrok i kako vratiti ikonicu
 
Možda ubačena u folder, ako ste kliknuli kvadrat ili trougao, ne znam kako beše....
 
Hvala MagicMaster na odgovoru. Neko od djece je pritisnio kockicu i bila je u folderu. Nijesam znao za tu foru.
 
Da li je trenutno moguc online gaming sa narodskom verzijom softvera, konkretno Rogero 4.41?
 
mislim da rizikujes ban sa svakim CFW-om.
 
Imam ps3 super slim i cobru 4.53. Koja je najbolja varijanta za igranje novih naslova (The evil within recimo)? I da li postoji nacin da se igraju igrice u pkg formatu (The walking dead season II)?
 
Da li ste upoznati sa ovim projektom? http://xxxthedartkprogramerxxx.net/ uslovno receno hack koji omogucava igranje igrica nas svim konzolama sa ofw. Za sada je spisak igara ogranicen, ali se svaki dan povecava. ukoliko je neko bolje upoznat ili je probao neka podeli iskustva
 
mislim da je sve to fake, dok se ne pojavi na psx-scene.com ili slicno.
 
Ali ostali koji su fake kad treba da ih skines traze nesto preko sms-a i neke gluposti a ovo mozes odma da skines.
 
jeste.. i instaliras i fasujes trojanac/virus/najcesce spyware ili onaj cryptoware.. gde ti kriptuju sve bitne fajlove i traze pare za dekripciju

samo ti skidaj i startuj.. neko ce debelo zaraditi na tome :)
 
jeste.. i instaliras i fasujes trojanac/virus/najcesce spyware ili onaj cryptoware.. gde ti kriptuju sve bitne fajlove i traze pare za dekripciju

samo ti skidaj i startuj.. neko ce debelo zaraditi na tome :)

Kao prvo vidis i sam da sam pitao ovde da vidim tudja misljenja, ne igram mnogo ps3 pa ne znam da li je istina ili ne. Tako da ne razumem cemu ta ironija "samo ti skidaj i startuj..".
 
Od "fraj" resenja jos uvek nista i pitanje je da li ce ih biti, kao sto i za PS2 jos uvek nema, nego mora da se kupi hakovana kartica kako bi citao kopije.
Tako da sva ova kvazi resenja i tutorijali su prevara.
 
Nazad
Vrh Dno