Šta je novo?

Bioshock Infinite

Ma daj.... Glupost.
 
I ja mislim da je glupost i da ne kosta ni upola od toga... al sta cemo kad je trenutno vest. :D
 
Možda produkcija nije koštala 100mil ali za marketing je moguće.

Stigli su čak i do Times Square-a, a to nije jeftino: http://imgur.com/3tje6u0
 
Sa toliko para uloženih u marketing, ne bi me iznenadilo da ponovo daju ocene ~9.8 kao za prvi Bioshock...naravno, "osnovano" taman koliko je i tada bilo...
 
Kako funkcioniše ocenjivanje. Dato na budućem primeru :D

xlqprxp.gif
 
Vidjecu da li ce ocjene biti opravdane ili ne, ali tek onda kada zavrsim sa igranjem. ;)
 
Samo ne ocekujte previse, i necete se razocarati :)
 
Sa toliko para uloženih u marketing, ne bi me iznenadilo da ponovo daju ocene ~9.8 kao za prvi Bioshock...naravno, "osnovano" taman koliko je i tada bilo...

Ajde i ja da se slozim sa tobom. Mada, meni ne smeta kvalitet napucavanja vec to sto se igra iz petnih zila trudi da bude kul a ja je nisam tako doziveo.
 
Ajde i ja da se slozim sa tobom. Mada, meni ne smeta kvalitet napucavanja vec to sto se igra iz petnih zila trudi da bude kul a ja je nisam tako doziveo.

Sta znaci to "igra se iz petnih zila trudi da bude kul"? U kom smislu kul, i kakve su to kul igre?
 
Ajde i ja da se slozim sa tobom. Mada, meni ne smeta kvalitet napucavanja vec to sto se igra iz petnih zila trudi da bude kul a ja je nisam tako doziveo.

Mene su kupili muzikom/atmosferom.
Ostalo mi nije bilo toliko ni bitno.
 
mene time sto su kul. boli ih uvo za tokove industrije imaju stil i zdravo. treba vise developera da se ugleda na njih. ako bih birao izmedju ireshnla i cryteka ovaj drugi bi leteo u djubre istog momenta.
 
Prvi Bioshock je uz Stalker serijal FPS koji je obeležio prethodnu deceniju, tako da su njegove ocene itekako bile opravdane.
 
mene time sto su kul. boli ih uvo za tokove industrije imaju stil i zdravo. treba vise developera da se ugleda na njih. ako bih birao izmedju ireshnla i cryteka ovaj drugi bi leteo u djubre istog momenta.

Slazem se. Samo poredjenje bas i nije na mestu posto je Crysis...

Sta znaci to "igra se iz petnih zila trudi da bude kul"? U kom smislu kul, i kakve su to kul igre?

Mene su kupili muzikom/atmosferom.
Ostalo mi nije bilo toliko ni bitno.

Dizajn igre i atmosfera su mi se istovremeno i dopali i nisu dopali. Nekako mi je sve bilo usiljeno i brzo me je smorilo. Dizajn svega u igri je stvarno dobar ali me je posle nekog vremena bilo over the top. Tako sam ja doziveo igru. Dobra je igra, ali je po mom misljenju precenjena. Mada moram priznati da mi je smetalo i to sto je igra FPS a kao koketira sa RPGom. Bilo bi puno bolje da nije strogo linearna. Da se razumemo, igra jeste manje linearna nego tipicni hodnik FPS ali posto ima te neke, nazovimo ih RPG elementima, ako se uporedi sa tim tipom igara jako je linearna i bas nema nista pametno da se radi osim glavne price.

Videcemo kakav ce biti Infinite, mozda isprave stvari koje su meni smetale. Na skriptovane scene i fensi animacije se ne palim, a koliko sam video po klipovima to je udarna igla. Mozda ima necega ispod sve te sminke.

Prvi Bioshock je uz Stalker serijal FPS koji je obeležio prethodnu deceniju, tako da su njegove ocene itekako bile opravdane.

Bice da su Half Life 2, Far Cry i Stalker obelezili prethodnu deceniju kada je FPS u pitanju, svaka na svoj nacin. Bioshock mi je vise tu negde sa Doom 3 po znacaju, a ipak ispred jednog ultrapopularnog FEARa (takodje debelo precenjen naslov, na momente ubitacno monoton). Kao i Doom 3, dobra igra ali zapravo stara stvar za novo doba i pritom donekle unazadjena.
 
Poslednja izmena:
Krenuo na PS3... Igrao nekih sat vremena, odlicno je za sada! Atmosfera, level design su vrhunski...
 
Da ne skidam ako je kao prvi dio?

Prvi dio sam jedva odigrao mozda do pola, a B2 nisam ni skidao.
 
Prvi dio si jedva odigrao?? Joel to zezas ili...
 
Prvi dio si jedva odigrao?? Joel to zezas ili...

Ne zezam. Takav koncept mi ne lezi. Nikad tu igru nisam zavrsio.

Sjecam se protivnika koji skakucu i vriste, onog sistema ozivljavanja u nekakvim kapsulama koji nema ama bas nikakvog smisla, i uzasnog sistema hakiranja sa cijevima cini mi se?

Btw, world dizajn je odlican.
 
A prica? NIje te vuklo da igras...? Pa dobro... svako ima svoj ukus, prema tome ne treba raspravljati...
 
prvi deo je poezija .

sistem šok rimejk . mada , nakrali su se za medalju od andajinga ...
 
Ma sve drugo nekako i da istrpim, a glede istovaranja po gejming temama, ali pljuvacinu po Bioshocku bih sankcionisao serijatskim metodama. Bez razgovora, bez rasprave, bez objasnjenja, samo bukagije.
 
Poslednja izmena:
Ma sve drugo nekako i da istrpim, a glede istovaranja po gejming temama, ali pljuvacinu po Bioshocku bih sankcionisao serijatskim metodama. Bez razgovora, bez rasprave, bez objasnjenja, samo bukagije.
Zasto? 95% populacije voli palacinke, zasto bi ubedjivao onih 5% da nesto moraju da vole, ako ne vole iz bilo kojeg razloga?
 
Nazad
Vrh Dno