Šta je novo?

Bioshock Infinite

Kakav David Beckham friz style :D
 
Samo da se pridružim jedva-čekanju :D
 
Ima li nekih novosti o datumu izlaska?
 
Februar 2013, valjda.
 
Omot ostaje. Evo šta Ken kaže na to.

[YOUTUBE]bL4HshArMa0[/YOUTUBE]
 
****te, dobro da nije pricao o nabavci uglja za grejanje prostorija razvojnog tima. Koga boli djoka za omot, to treba da bude najsporednija stvar u celoj prici.
 
Jeste da je prica oko omota glupa i bas me briga kako ce izgledati, ali ipak moram da prokomentarisem da je omot za razliku od prvog BS-a dosta losiji. Vidi se da im je otisao jedan od glavnih dizajnera iz tima.
 
Nije ovde vazan omot, vec to da slusaju fanove, a ne kao neki (tebe gledam Blizzarde)
 
 
Ovaj klip je zivi dokaz da za sve sto je mnogo dobro ima se osecaj da mnogo kratko traje :)
 
Remek delo,nisam ni sumnjao u ovu ekipu ;)
 
Bas je jeziv snimak ovog pticurka :D

 
Poslednja izmena:
Ovi trejleri su me naterali da opet predjem Bioshock 1 i 2. Jedva cekam da izadje.
 
ugghhhhh eee ovo se cekaaaaaaaa :3


 
Ovo je jedna od onih igara za koju vredi dati pare za original!
Koliko vidim ceka nas opet dosta mind fuck scena, u neku ruku horor atmosfera kao u Bioshock 1.
Nadam se da ce igra trajati 15-20h. :)
 
meni je jedinica bila mnogo bolesnija od dvojke.... nadam se takvoj atmosferi...
 
meni je jedinica bila mnogo bolesnija od dvojke.... nadam se takvoj atmosferi...

Jedinicu je predvodio Ken Levine kao i Infinite. Dvojku je pravio drugi tim i mislim da je to bio više pokušaj da se zgrne još malo novca na osnovu orginala. Ali i pored toga ispala je solidna igra.
 
Jedinicu je predvodio Ken Levine kao i Infinite. Dvojku je pravio drugi tim i mislim da je to bio više pokušaj da se zgrne još malo novca na osnovu orginala. Ali i pored toga ispala je solidna igra.

Ja se nijesam uspio natjerati da zavrsim 2 ... dao sam joj sansu ponovo prije par dana , smorila me posle sat vremena ... kec me je odusevio , samo zbog price i atmosfere , iako mislim da je ovo FPS u kojem je oscjecaj napucavanja najgori sto sam ikad vidio ...
 
[YOUTUBE]OQ6jcWtROfA[/YOUTUBE]
 
Nazad
Vrh Dno