Šta je novo?

Bioshock Infinite

Kakvo osvezenje od generickih igara! Wow :zgran:
 
Sta je osvezenje? Script za scriptom? Rollercoaster? :p Jedino je svet do jaja uradjen.

...i ono kada dzinovska musica pristojno pomeri curu u stranu , u fazonu "..ne smetaj.. I KILL YOU NOW!!" :d
 
Skript za skriptom pa šta?! Ovo je jednostavno takva igra. Sedneš i što Nex napisa, provozaš se roallercoaster-om par sati i uživaš. Igra je takva kome se ne sviđa ne mora da je igra...
 
Sta je osvezenje? Script za scriptom? Rollercoaster? :p Jedino je svet do jaja uradjen.

...i ono kada dzinovska musica pristojno pomeri curu u stranu , u fazonu "..ne smetaj.. I KILL YOU NOW!!" :d

Pa roller coaster i sam svet, a skirpta za skriptom je ocekivana u startu igre :p
 
 
Kada bese izlazi, za Novu godinu ?
 
Igra izlazi 19 Oktobra cheers
 
Poslednja izmena:
eh, da je samo malo ranije....ova godina ce biti prepuna dugoiscekivanih naslova
 
[YOUTUBE]VwtK0e3yx9c&feature=g-all-u&context=G2d3e2f1FAAAAAAAADAA[/YOUTUBE]
 
Vidim da je na svakom snimku FOV ocajan,nadam se da ce moci da se poveca na PC verziji,posto kontam ovo sve sto su pokazali je sa xbox-a...

Btw George Washington odjednom postao popularan u svetu igara(AC3,Bioshock) AMERIKANIZACIJA je cudo :D
 
Poslednja izmena:
 
Meni izgleda kao crtani film, za ove pola sekunde što su prikazali.
 
 
Krenule su vec :)
6045085147_a72fbbc049_b.jpg

ioJUW35bowNoR.jpg
 
^^^^ hmmmm....na ovoj drugoh slici su joj dude malo vece :d:d:d
 
Ma to je samo loša rasveta na prvoj slici ili dobro retuširanje na drugoj, trećeg nema... Tj ima, deluje mi malo napregnuto na drugoj slici, kao da zadržava vazduh u plućima, fejkujući neki dramatični momenat... Najprostije varanje :d
 
Svidja mi se ovaj 'engine'. :d
 
Nije ova igra za svakoga. Ovo se ceka godinama i igram mesecima sa uzivanjem.
 
 
Prodje 19.10, a od igre ni traga .
 
Hvala.
:(
 
Uspešan cosplay

We love our BioShock cosplayers so much we hired one!

qEBxQ.jpg


Anna Moleva, who often goes by “Ormeli“, is a cosplayer from Moscow who has personified other video game characters before. But her uncanny portrayal of Elizabeth from BioShock Infinite really brought her to our attention.

We were so amazed by her dedication and her resemblance to Elizabeth that we decided to ask her if she’d like to be involved in helping bring Elizabeth to life in our box, our key art and our upcoming television ad.

Well, Anna got back to us; along with some recent headshots that we used to align with Elizabeth’s character model and garnered some remarkable results.

Today we are very pleased and delighted to announce that Anna is the official face of Elizabeth! We also hope to have her make special appearances at select events as well so keep a look out!

Q&A With Anna Moleva
 
Nazad
Vrh Dno