Šta je novo?

Bioshock Infinite

E svašta:)
 
Ceka se neki novi malo veci gejplej.

Kada se setim one sjajne scene iz prvog: "WHO ARE YOU?!?! CHAAAAAAARLES... ATTACK!" :)
 
Seksualizovali su Elizabeth promenom modela, sad izgleda kao anoreksična lutka sa silikonima.


A E3 trailer je cirkus... baš kao i prethodni delovi.
 
Poslednja izmena:
Ovde ne izgleda toliko anoreksicna

U suprotnosti je sa onime što su govorili da žele da je ljudi kao kompleksnog lika. Prilagođavanje širem tržištu ili fantazija nekog iz tima. Trebali su da je modeluju na osnovu "prave" Elizabeth koja je bila u nekim intervjuima.
 
Poslednja izmena:
Kada se kaze kompleksni karakter misli se na njeno ponasanje a ne na izgled, ili ti sve obicno sudis na osnovu izgleda? :D
 
Kada se kaze kompleksni karakter misli se na njeno ponasanje a ne na izgled

Naravno, ali i dizajn je veliki deo toga. Ovaj model izgleda kao porcelanska lutka... I VA daje utisak da je solidno starija nego što jeste. Biće grozno ako pokušaju neku "romantičnu" vezu.
 
Poslednja izmena:
Gde izvuce u celoj prici realdoll? :D Mislim, jaka stvar kako ce da izgleda i koliko poprsje ima, meni je bitno da ne bude samo neki shallow caracther jer zna se kako ti ispraznjeni sidekickovi smore igraca i delimicno ubiju atmosferu u igri...
 
Slozicu se sa tube-om, Elizabeth zaista lose izgleda.
 
[YOUTUBE]XtncOLwtzJI&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
 
Bolesno dobro izgleda,a jos je bolesnije sta uspevaju da izvuku iz xbox-a.
 
Ova igra je ****no savrsenstvo. Ne bih je menjao za dva Battlefield-a 3 :)
 
Izgleda fantastično! Drago mi je što su franšizu odveli u novom pravcu, jer mije drugi deo bio više kao ekspanzija nego punokrvni nastavak. Mislim da će ovo biti pravo osveženje za franšizu i da će biti pun pogodak. U odnosu na one prve klipove, upeglali su grafiku maltene do neprepoznatljivosti, a ima još dosta vremena do izlaska igre. Jedva čekam.
 
Ono sto je Hideo Kojima za TPS zanr, to je Ken Levine za FPS. Jedva cekam 7. juli!
 
Ovo će izgled ada bude dobro, ovaj Levine mi je ok baja, zanimljive poruke kroz igru:)
 
Uff ovako dobru grafiku nisam ocekivao da ce jedan Bioshock da ima. :D... Ako je i osecaj napucavanja unapredjen onda ce ovo biti prava stvar
 
Ceo E3 demo kao i intervju.

15 minute E3 Demo


[youtube]urA1cU52bpw[/youtube]

Okruzenje deluje prostranije od onog starog snimka.
Bas me zanima dokle ide skrpitovanje, steta sto mora da se ceka do izlaska igre. Npr. sta bi bilo da je igrac otisao u pravcu ljudi koji bezali udesno kod onog panoa, ili da nije spasio postara. Sta bi se desilo da je tokom bitke odlucio da ode jednom trakom u neki drugi deo grada; da li je uopste moguce ostaviti Elizabet i otici istrazivati neki drugi deo grada, da li se glavna radnja tada zamrze dok se igrac ne vrati na taj deo mape ili je vise on rails shooter. Ima jos nekoliko stvari, ali i ovako je previse puta "da li" u samo jednoj recenici. :D
 
Poslednja izmena:
Verovatno je kao u prvom Bioshoku: nešto se dešava, počeo skript, tebi igra kaže uradi nešto, ti stojiš i čekaš da vidiš šta će da se desi ako to ne uradiš ali je te igra svejedno prebaci dalje kao da si odmah odradio to što od tebe traži. To imaš odmah na startu Bioshoka kada treba da uskočiš u lift i pobegneš od Splicera koji će kao da razbiju stakleni zid koji vas deli.

Naravno da je on rails, sve današne igre su to više manje.

Nego bre Geble, jesi li ti slučajno veoma prisutan u svakoj temi o igrama koje pokreće U3 engine ili specijalno pratiš sve U3 based igre?
 
Za poneke igre da, ali generalno ne; mada ako vidim nesto tech vezano ili korisno za primenu naravno da me zanima. Ali npr. od ovih u poslednjih godinu dana sa wiki liste: Homefront, MOH, Singularity (ima ih jos barem 6-7 iz 2010. da ne duzim sa listom) - 0 postova, a iskreno nisam ni pratio te teme. :)
 
Poslednja izmena:
Sad je cirkus dobio i rolerkostere:D
 
ja-sam-prokleto-odusevljen-ovime. /period
 
 
Nazad
Vrh Dno