Šta je novo?

Bioshock Infinite

Jel neko imao ovakav problem? Drajveri su 331.93 beta...

Capture.jpg
 
Burial at Sea: Episode Two


[YOUTUBE]-M5Tbos3M1g[/YOUTUBE]
 
Tuga... Za sitne pare su se prodali...
 
izasla epizoda 2....kazu reviewi da nije razocarala uopste
 
Pa nije...ista kao i igra, očajno napucavanje, a sve ostalo je, kao, dobro.
 
Dobra je igra, cak i onaj koji prvi put igra bioshock sve ce mu biti objasnjeno na pocetku igre. Ista je igra kao infinite i episode I po pitanju grafike ali izgleda malo utegnutija i optimizovanija. Poceo sam da igram i za sada je ok. Nastavlja se tamo gde se i zavrsava episode I tako da nista ne propustate sto ce vas dodatno zbuniti. Javljam krajnje utiske kad predjem igru.

edit: Malo je neobicno kad izvadite pistolj a nokti nalakirani :)
 
Poslednja izmena:
Napucavanje je zaista sjajno odrađeno i mnogo bolje nego u prva dva Bioshocka, znači potpuna glupost je reći da je očajno.
 
Meni se iskreno napucavanje ni u jednom delu nije uopste svidelo, ali su zato price odlicne.
 
Presao sam igru sinoc i odlucio sam da podelim neke utiske :). Drugar me je nagovorio da je probam i u pocetku mi se nije svidela (Columbia u vazduhu i slicno), ali vremenom sam se navikao. Gameplay je ok, ali je prica pobedila! Kakav kraj ima ova igrica, ja sam ostao u neverici, verovatno jedna od najboljih (ako ne i najbolja) igrica koju sam igrao. Jedino sto je bezveze je sto kampanja traje samo nekih 5-6 sati, ali dobro. Malo je prelaka, Elizabeth ti uvek baci health i ammo kad si u krizi, jedini tezak deo je protiv Elizabethine keve i tu sam crko par puta :). Ostaju mi jos samo dlc-evi, mada mislim da oni ne mogu ni da pridju originalnoj prici ali dobro, bolje ista nego nista.

This game is a - masterpiece.
 
Poslednja izmena:
DLC-eve sam ja presao prosle nedelje u cugu, generalno zaokruzuju pricu i povezuju Bioshock 1 i 2 sa Infinite. Na kraju 2. epizode mi tek nije bilo jasno sta se desilo, no ajd....u sustini, uzivao sam u njima
 
Hehe ..mozda su se okupili specijalno za Bioshock.. eventualno.
 
Nazad
Vrh Dno