Šta je novo?

Bioshock Infinite

Pa ne znam,meni ovo bash ima taj Bioshockov shmek,samo su promenili okruzenje,sto je po meni plus. Koliko god gotivio stare Bioshockove,prica u Rapture-u je realno ispricana,i najgore sto su mogli da urade je da izmisljaju neku glupost na silu. Mnogo je bolje ovako (opet,po meni...neko se nece sloziti... :D)

Ma jeste, slazem se ali mi smeta isto ime. Negde sam procitao da se na pocetku igra zvala drugacije.
 
Riba dovuce oblak, pusti kisicu i sprze njih 20-ak :)) Bolju pojedinacnu scenu u FPS-u nisam video
 
Hebem li ga, igram igre dosta dugo ali se ne sećam da je još negde animacija likova u toku igre na nivou ovog demoa. Na pamet mi padaju dve konzolne ekskluzive izašle u poslednjih godinu dana ali mi se čini da je Bioshock Infinite otišao korak dalje.
 
Meni ovo ne lici na gameplay...:|
 
Ne razumem logiku izbacivanja gameplay trailera ovako rano.....dve godine unapred
Misim prvi gameplay trailer novog Deus Ex-a smo videli pre neka dva meseca a igra izlazi u Januaru 2011.......
Inace IMO gameplay je loodilo :smash:
do-want-cat-300x249.jpg
 
Poslednja izmena:
U tome i jeste trik. Ovo stvarno deluje kao dobar trejler ali mislim da je ipak gejmplej u pitanju. Jasno se vidi razlika između animacija neprijatelja i curetka koji te prati (ona je fenomenalno urađena). Da je trejler u pitanju te razlike ne bi bilo.
 
Otkaceno i genijalno. Jedan je Ken Levin i Irational. Moras da imas britak um i da odrastes na dobrim igrama da bi pravio ovakve stvari. I super je sto je prica izmestena u oblake. Glasovi u igri su nenad****vi, kao sto su bili i u Bioshocku.
 
jos jedan konzolaski fps... meh
 
OMG !! Mnogo mi se ovo svidja, bice ovo bolje i od Bioshocka !
 
Prvi bioshock sam odigrao s merakom , drugi je bio jednako dobar ali bez dovoljno novina da bih ga završio , bolje da su ga nazvali mission pack ...ovo ce se valjda moci odigrati ...
 
U tome i jeste trik. Ovo stvarno deluje kao dobar trejler ali mislim da je ipak gejmplej u pitanju. Jasno se vidi razlika između animacija neprijatelja i curetka koji te prati (ona je fenomenalno urađena). Da je trejler u pitanju te razlike ne bi bilo.
Pa, ako se gleda na nacin - gde je nisan tu je gameplay, a gde ga nema da je skriptovana cut scena, onda je sasvim moguce. Jedino sto mi produkcijski izgleda toliko daleko iznad prethodnog dela. Mislim, koliko animiranih stvari se desilo u scenama za ovih 10min, prosto mi neverovatno da ce cela igra biti tako napucana...Mada, iskreno se nadam da hoce... Unreal engine mi nikad bolje nije izgledao...
 
Meni ovo jako lici na onaj filmic koji ide kada se Bioshock pokrene i sacekas nekoliko sekundi.
Naravno, sama igra je miljama daleko od toga.
 
Meni lici na cirkus, ko i prethodnici:p
 
Meni ovo jako lici na onaj filmic koji ide kada se Bioshock pokrene i sacekas nekoliko sekundi.
Naravno, sama igra je miljama daleko od toga.

Pa ne bas, ipak se vidi da je ovo sam gameplay sniman, mada izgleda bas skriptovano previse... E sad dal ce takva biti i igra pitanje je, animacije su vrhunske....
 
Poslednja izmena:
Meni lici na cirkus, ko i prethodnici:p

Hahaha... :laugh: Taman tako, pravi cirkus. Samo jedinica nije bas tako vesela kao i ovo. Uglavnom ne izgleda lose, ali nije ni za neki "woow" efekat.:)
Ko zna mozda ovo i bude dobra igra. Da li ce Irrationalsima to poci za rukom kao i sa Bioshock-om vidjecemo.
Najbolje bi bilo kada bi okupili prava od EArtsa za System Shock, to bi bilo ludilo. Mogu zamisliti kakva bi to igretina bila u UT3 engineu, mmmm... :eyebrows:
 
Poslednja izmena:
Ne znam, posle nedovoljno upecatljivog nastavka BS2, nemam neka velika ocekivanja.
BS1 je mnogo bio bolji, al originali obicno i jesu, jer nastavci streme tome da dosta toga urade copy paste. Sad barem okruzenje nece biti isto.
 
Uzeo sam opet da igram keca posle predjene dvojke i mogu vam reci da i dalje mislim da je dvojka bolja :) jer kec mi je nekako haotican :(
 
Uf... ostao sam bez komentara :).
Pa u tom haosu, radnja se polako otvara, milion fantasticnih momenata, koji prekidaju monotoniju. Meni ni jedne sekunde nije bilo dosadno, dok je B2 samo tako repetitivan.
 
Dobra su oba dela, svaki na svoj nacin. B1 je imao vrh pricu, horor atomsferu, a B2 fenomenalnu borbu, Big Sisters su objasnile sta znaci haotican protivnik. :)
Mnogo mi krivo sto nisam nikad igrao System Shock, nisam tad ni imao komp, a kad sam uzeo prvi nisam probao. :(
Zbog cega se ne radi System Shock 3 ? Sto EA ne unajmi lepo IR da uradi igru.
 
gameplay je neverovatan! Kao pixarov animirani film da gledamo a ne gameplay video igre! Jao jedva cekam...

update:

Release date(s) TBA 2012

:wall: OMFG!!!!
 
Poslednja izmena:
gameplay je neverovatan! Kao pixarov animirani film da gledamo a ne gameplay video igre! Jao jedva cekam...

update:

Release date(s) TBA 2012

:wall: OMFG!!!!
Da, bas tako... Mada kod mene je DNF istrenirao toleranciju na cekanje, tako da mi sada godina gore-dole ne znaci mnogo u cekanju igara :)
 
Da, bas tako... Mada kod mene je DNF istrenirao toleranciju na cekanje, tako da mi sada godina gore-dole ne znaci mnogo u cekanju igara :)

I onda neka neko kaze da DNF nije imao uticaj na gaming! :p Naucio nas je da budemo strpljivi :p
 
Ovo sigurno nece biti gameplay, jer ako ovo vidjeno to zaista bude onda imamo novog pobednika u toj sferi.
 
Nazad
Vrh Dno