Šta je novo?

Bioshock Infinite

Ubedlivo najbolja magija :)
 

Prilozi

  • BioShockInfinite 2013-04-03 00-26-31-58.jpg
    BioShockInfinite 2013-04-03 00-26-31-58.jpg
    339.8 KB · Pregleda: 298
Ja nisam imao taj meni, vigore sam menjao na 1-7 na tastaturi?
 
Mozda moze svuda da se pokupi ako si je "capio" u radnji pa posle mozes da je uzimas od neprijatelja koji ispuste oruzje kada ih vejstujes a ako nisi onda nista :)

Wrong again, nisam je "capio" u radnji, a ima je svuda.
 
Kolega, savetujem ti da prvo predjes igru, a onda krenes sa deljenjem saveta :D
 
@Ljanmi Ima da se pokupi i kasnije, ne samo pumpara unapredjena, nego i svako drugo oruzje sem snajpera(mislim ja ga nisam nasao nabudzenog) A to za radnju igracaka nisam ni znao... nisam ni ulazio... :) svaka oruzja imaju svoje napredne verzije, koje kasnije mozes da nadjes, pokupis kad nekom ispadnu itd...
 
Upravo zavrsio... sve sto imam da kazem - igra je apsolutni MINDF*CK! :sceptic:
Jako... ali, kazem, JAKO dobro odradjeno! :Klanjanje
 
Nema sta da se pojasnjava... sve! Kompletna igra! Od same price, svih desavanja, nacina izvedbe... sve!

Edit: I jos to sto sam na mojoj kanti igrao sa 1440x900 na max! :d
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko problema sa seckanjem u igri? Mikro seckanja :) ne znam kako se strucno kaze...
Kad brzo pomeram misa levo desno, zabole me glava :)
Fps mi zakucan na 60...

Ako je pisano negde o ovome, izvinjavam se...
 
Imam ja, pri zahtevnijim scenama, mada nije toliko strasno da zadaje glavobolju :D

Koliko sam cuo, Vsync dosta ovde pravi problema, ali bez njega mi ne pada na pamet da igram
 
vsync ogranicava na 30fps... i meni secka po neki put, spusti sa 90 na 19, al na kratko... nije mi jasno sto igra zauzima toliko vrama...
 
Kad stavim lock framerate, spusti na 30,kad iskljucim ide preko 60 :)
Evo sad sam probao na drugoj konfi lock na 60 :zgran:
Ne razumem
 
Poslednja izmena:
Mozda je ovo u pitanju:

You need to set v-sync to "Adaptive (half refresh rate)" in the Nvidia control panel if you want to lock the game to 30fps. (assuming that your refresh rate is 60Hz)

If you use Nvidia Inspector, there are also options for 1/3 and 1/4 refresh rate. (useful for 120Hz monitors)

I think there are also some tools for AMD cards for "double v-sync" to sync at half your refresh rate.
 
Evo,jos malo pa ode svih 3GB vrama :S:
meh.jpg
 
završio je upravo... za mene je ovo umetničko delo od igre i jedino mi je žao što ne traje duže i nema malo više otvorenih prostora... brzo se prešlo u "darkness" mod :) očekivao sam malo više slobode obzirom na one sky-hookove
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko problema sa seckanjem u igri? Mikro seckanja :) ne znam kako se strucno kaze...
Kad brzo pomeram misa levo desno, zabole me glava :)
Fps mi zakucan na 60...

Ako je pisano negde o ovome, izvinjavam se...

skini RadeonPro, napravi profil za igru i ukljuci "Lock frame rate up to monitor's refresh rate"... ako koristis ABurner onda mozes da probas i tamo da u opcijama za OSD smanjis framerate limit na 58 npr.
 
Ovo mi je do sada najvise pomoglo, mda i dalje primecujem nesto :)
Hvala ...

Moguce da ti secka zato sto si ostavio prezahtevne graficke opcije... Ako koristis RadeonPro onda mozes da iskljucis VSync u igri, a ukljucis samo u RP-u zajedno sa "Lock frame rate up to monitor's refresh rate" ili dodaj jos i Dynamic VSync.
Ja sam podesio da mi uopste ne secka, ali ne igram na ultra podesavanjima. Ima par stvari koje mi skidaju dosta fps-a pa sam to smanjio.
 
Predjoh i ja ovaj "biser" od igre bas zbog tog famoznog kraja koji je glupost kao i... prakticno cela igra.
te fore, sam sam sebi baba mogu da prodaju M Night Shyamalan-u
Koje srozavanje naspram prvog dela :S:
Muzika je jedini +
 
Ima li ko kakav fix za ovo trzanje? Čak mi i na very low podešavanju štuca.
 
Nazad
Vrh Dno