Šta je novo?

Bioshock Infinite

Uf,nemogu da docekam da probam!Bas dobro izgleda na ovim screen-ovima!Vec osecam atmosferu prvog Bioshock-a!
 
Uf,nemogu da docekam da probam!Bas dobro izgleda na ovim screen-ovima!Vec osecam atmosferu prvog Bioshock-a!

Jos kad na ovo legne jedan dobar SweetFx ... :type:

Dishonored me je bio odusevio,nadam se da ce Bioshock uraditi isto to pa i vise ;)
 
Uh, moracu nekako da se strpim, posto za oko nedelju dana uzimam ASUS GTX 670 DC II TOP, pa da onda uzivam u igri, kako dolikuje (a i krizu 3 napokon da odigram :D)
 
Probo malo, dosta izgleda grafički naprednije i teksture su daleko bolje od prethodnih delova, svetlo, senke, bolji ssao...

Inače, već ima dobar preset i mislm da nema potrebe za nekim većim eksperimentisanjem, bolje izgleda od vanile, daje življe boje i dublji kontrast bez gubitka na detaljima. Sam se dobro izUrazio, a?

http://sfx.thelazy.net/games/preset/261/
 
1999 Mode

The way it's meant to be played :)

By default, Infinite only has three available difficulty settings: Easy, medium and hard, with the 1999 Mode – which tunes Irrational's latest game to a difficulty best suited for those looking for a classic shooter experience akin to System Shock 2's campaign – hidden away until the game is complete. If players decide they want an immediate challenge, using the Konami code will allow them to unlock it at any point.

On PC (with keyboardmouse): Up, Up, Down, Down, Left, Right, Left, Right, (Cancel key), (Confirm key)

Više o ovom modu: http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/23/youre-going-to-suffer-levine-on-1999-mode/
 
Jel ima negde test u 2560x1440?
 
Jako lepa igra. Obavezno isključiti vsync, mnogo obara performanse.
 
Kakvo je kretanje, je li i dalje iskrzano kao u prvim igrama (a i u gomili U3 igara) ili je fluidno?
 
Ne da je odlicna nego sabija koliko je dobra!Sve mi se svidja od animacija,napucavanja,zvuka,ma sve!Ono cemu sam se nadao to sam i dobio!
@Dandy hvala za info!Igra leti i ovako,ali sa ukljucenim vsync-om kao da postoji neki mali lag kad okrecem kameru!
 
Koliko je zahtevna ?
 
ovo ce vas nervirati, pa evo odma' resenje. Oko misa se ponovo nisu ni najmanje potrudili, ali se lako resava. Editujte XUserOptions.ini po zelji... (Documents/My Games/Bioshock Infinite)


XUserOptions.ini

MinMouseLookSensitivity=0.010000
MaxMouseLookSensitivity=1.000000

Min i max po zelji, naravno, zavisno od dpi-a i ostalih podesavanja.


FOV

FieldOfView=1.500000
MaxUserFOVOffsetPercent=45.000000 (po zelji)
 
Poslednja izmena:
Ima li kakvo resenje za Vsync problem? Jer ovo je katastrofa, ne mogu da predjem iz jedne u drgu prostoriju sto nece poceti da koci... Ne moze da se igra normalno.

FOV

FieldOfView=1.500000
MaxUserFOVOffsetPercent=45.000000 (po zelji)

Koliko je to 45? To mi je nejasno malo, znam da je oko 90 - 95 optimalno za vide monitore.
 
Poslednja izmena:
599561_603586709669869_864282342_n.jpg
 
Ima li kakvo resenje za Vsync problem? Jer ovo je katastrofa, ne mogu da predjem iz jedne u drgu prostoriju sto nece poceti da koci... Ne moze da se igra normalno.



Koliko je to 45? To mi je nejasno malo, znam da je oko 90 - 95 optimalno za vide monitore.

Nije to ta vrednost, nego koliko je korisniku dozvoljeno da poveća procentualno ili tako nešto, pa ti posle namestis sliderom.
 
Jel ima negde test u 2560x1440?

Meni nije palo ispod 50 FPS-a za sada...mada tek sam na pocetku. Sve na ultra, i odvrnuto do kraja, bez vsync

2013-03-26_00002.jpg

Mnogo tearinga bez vsync i previse bode oci, FoV i dalje uzas uprkos slajderu u meniju. Morace taj cfg da se cacka ipak
 
Poslednja izmena:
^
Jel se salis ili traje 4 sata?
 
Zasto radite speedrun na ovakvim igrama koje se cekaju po 5,6 godina? :sceptic:
 
Sad sam se malo i razocarao!Ja sam ocekivao nesto izmedju 15-20h!Sto se tice speedrun u igrama koje dugo ocekujem i koje mi se dopadaju,mislim da nema sporijeg od mene na ovom forumu!
 
Pa nije speedrun isao sam bas normalno polako,nema nekih dodatnih stvari u igri da se prelazi.Bas sam igrao polako,isprobavao sve moguce tripove,i to je to..Dodje kraj.:p
 
Doneo konacno postar igru :) nadam se samo dobroj atmosferi u igri, kao u prvom delu, a pocetak bas obecava :) Ja cu definitivno da je razvucem na par dana...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno