Šta je novo?

PotPlayer (naslednik KMPlayer-a)

Daj ss :d
 
Moze li neko da mi objasni sta je s ovim, i kako da iskljucim, samo u tom filmu koji god titl da stavim.
Malo je reci da me taj zuti oblak nervira.
Pogledajte prilog 147614

Pogledajte prilog 147615

Jeste outline. Prvo sam prevideo jer stoji kao da je ugašen. Drugo slajder ne pokazuje promenu vrednosti. I treće kako je aktivan samo u tom filmu?
Bug...

Apdejtovao sam program posle 100 god.. ok je sve nego sta je ovo sa titlovima, sada su u nekom ret. zutom ''oblacicu'' :d a da ne pricam koliko je sve to dobro po oci, kako da vratim ovo na normalna podesavanja?
Imaš odgovor malo unazad, ali ne gledaš. Ccc...
 
^ ti postovi su stari nekoliko meseci, nisam ni citao nista pre tvog posta sa novom verzijom :d A prvo sam probao sve opcije u subs podesavanjima i nisam uspeo da uklonim. Ali sad je sve ok, hvala.
 
Imam problem s tim da se zaglavi subtitl, i kad izađem iz fullscreen, odkoči se. Menjao sam render, ali nije do njih. Zna li neko u čemu je problem?
 
Jel ima PP kao BSplayer da se subtitlovi uplodoju na neke servere pa po potrebi kome treba za koji jezik da otvori spisak tih titlova i odma ucita?
 
Da. Video sam da ima da otvorio online pretragu pa ode u browser. Da li ima da otvori poseban neki prozor u okviru PP pa da odaberem ponudjene titlove. I npr da mogu da ubacim da pretrazuje titlovi.com.
Mozes pojasniti?
 
Prvo, desni klik Subtitles>Online Subtitle Searching>Download subtitles, da ne ide u browser, nego direktno.
Drugo, Preferences>Subtitles>Subtitle Searching, dodaj koji sajt želiš.
 
Hvala na objasnjenju. Isto je kao i na BSplayer-u.
Jedino sto ne znam kako da dodam nastavak da trazi na titlovi.com jer samo otvori stranicu, nije dovoljno link do titlova nego mora da zna kako da izvuce ime filma i da to unese u search bar. A i titlove koje nadjem u prozoru, kada ucitam srpski, zapuca se pot player.
 
Imam problem sa pot playerom i epizodama game of thrones. Skinuo sam rumex verziju prve sezone i svaka epizoda je oko 15 do 16 GB. Počne sve u redu i onda sa vremena na vreme toliko uspori da je to neverovatno. Pokušavao sam da stavim ono real time zauzeće procesora above normal i slično ali procesor zapravo se koristi desetak posto i to je to, ništa drugo ne koristi procesor. Probao sam da pogasim antivirus i tako neke sitne programe koji su u pozadini i ništa. Procesor se ne pregreva.
Imam poslednju verziju pot playera i to 64 bitnu, imam neki stariji AMD sa četiri jezgra i 4 GB rama, običan hard.
Šta bi moglo da bude u pitanju
 
Sa vlc neće da pusti uopšte, imam normalnu verziju instaliranu!
Jedino bs hoće da pusti ali tu imam problem da iako sam stavio engleski kao primarni jezik za audio on neće da mi pusti engleski nego nešto sinhronizovano i kad menjam različite audio strimove bs ne vidi uopšte taj engleski audio dok pot player automatski pusti engleski audio.

Inače na pot playeru sam puštao tridesetak filmova većih od dvadeset GB bez problema.
 
Poslednja izmena:
Sada sam opet probao sa VLC-om i uopste nece da pusti epizodu. Tako da BS ne mogu da pustim audio, PotPlayer zakucava sa vremena na vreme a VLC nece ni da pusti :D
Bitrate je oko 30000.
Najgore mi je sto nista ne mogu da testiram zato sto mi se to desava na svakih na primer 15ak minuta ili pola sata, zavisi kako kad. I sto je najgore ne desava mi se na istim mestima, da znam da uvek na istom mestu zabada lako bih izmenjao podesavanja i pokusao nesto da namestim.
A to sto je masina preslaba ako igram npr pes 2015 bez problema, trebalo bi i film da mogu da pustim krastavac :D
hvala u svakom slucaju.
 
Vidi kako ti se ponasa hard disk, mozda ga on koci (mada ne bi trebalo). Probaj da pustis seriju sa neke relativno brze fleske (mozda je glup predlog, ali probaj).

Probaj i moja podesavanja, ali prvo bekapuj tvoja...
 

Prilozi

  • Preset Pot.rar
    4.1 KB · Pregleda: 35
Jel su ti remux-i na istom disku na kome ti je i Windows? Da li ti je uključena hardverska akceleracija?
 
Imam problem sa ovim playerom od kako sam reinstalirao windows. Ne mogu da ugasim force left-aligned opciju, odnosno toggleujem, al nista se ne desava. Je l' se desilo ovo nekom? Jednostavno problem sa poslednjom verzijom ili nesto drugo? Nije ni neki problem mada bih vise voleo da budu na sredini titlovi.
 
Poslednja izmena:
Haali, Madshi, VMR 9 Renderless, Overlay mixer... Isprobavaj, menjaj.
 
Dobro da si uspeo da provalis :D
 
AVG odlepio u zadnje vreme, zabranjivao je instalaciju JDownoloader 2, pa je na kraju leteo sa laptopa, pri tome je blokirao i kad je bio ugašen.
 
Da li postoji mogućnost na PotPlayer-u da se pusti video od početka kada je aktivirana opcija "Remember playback position"? Ta opcija mi je korisna ali me užasno nervira da moram da prevlačim preko Progress Bar-a mišem da bih se vratio na početak. Ako se dobro sećam na KM player-u je bila opcija da se dvaput pritisne stop i video bi posle puštanja krenuo iz početka.
 
Pritisni Backspace.
 
Nazad
Vrh Dno