Šta je novo?

PotPlayer (naslednik KMPlayer-a)

Nece to na windows 7...
 
Svi koji imaju varijacije u zvuku tokom gledanja videa ili slusanja muzike neka ukljuce "Loudness Equalization" u Realtekovoj kontrolnoj tabli.

Capture.JPG
 
Poslednja izmena:
Svi koji imaju varijacije u zvuku tokom gledanja videa ili slusanja muzike neka ukljuce "Loudness Equalization" u Realtekovoj kontrolnoj tabli.

Pogledajte prilog 191102
Eto mozda je to problem...neka covek ukljuci Loudness Equalization u speaker properties.
Inace covek ima problem sto nema varijacije u zvuku...sve govor, akcija, buka mu je iste jacine.
 
Nemam tih opcija. Neka šklj zvučna kartica. A zvuk ima prevelike varijacije u BSPlayer-u, a u PotPlayer-u je svuda isti (jaki tonovi prigušeni), pa sumnjam da je do zvučne kartice.
 
Evo ovde uključi:
 
To bi bilo super :)
Neka C-Media je. Pogledaću sutra tačno šta kaže device manager pa javljam.
 
Zna li neko zašto mi posle puštanja nekog videa plejer pravi na desktopu Folder PotPlayer>>Capture>>Playlist
 
Ovo mi se do skoro nije pojavljivalo. Isto ja kao kod tebe s tim što je moj portabilan,inače sve je isto.
Mozda je tu problem, niije odredjena lokacija pri instalaciji, pa on izbacuje po volji.
Probaj sa normalnom verzijom...
 
Mozda je tu problem, niije odredjena lokacija pri instalaciji, pa on izbacuje po volji.
Probaj sa normalnom verzijom...

I ranije sam koristio portabilnu verziju ali nisam imao ovaj probelm.
 
Reinstalirao sam sistem i sačuvao podešavanja PotPlayer-a preko "Export Current presets" opcije i sačuvao kao .reg fajl

Kako da sada da podešavanja učitam u PotPlayer?

P.S. U samom programu nisam našao opciju, a probao sam dupli klik i pitao me je kojim programom da otvori. Rekao sam mu preko PotPlayer-a ali je izbio obaveštenje da ne može da otvori fajl i da kinem kodeke (iako filmovi rade normalno).
 
Ako misliš iz windows explorera, nema te opcije.
Sad vidim preko TC UP da mi taj fajl uopšte nema ekstenziju. Ne znam kako kada sam sve radio iz PotPlayer-a, samo sam naziv fajla zadao kad me je pitao.
 
Ako misliš iz windows explorera, nema te opcije.
Sad vidim preko TC UP da mi taj fajl uopšte nema ekstenziju. Ne znam kako kada sam sve radio iz PotPlayer-a, samo sam naziv fajla zadao kad me je pitao.
Ne može da nema ekstenziju, podešavanja se čuvaju kao .reg ekstenzija.
I ako čekiraš u podešavanjima "store settings to INI file", tada i kao ini.
 
Dodaj ti .reg možda si samo greškom sačuvao bez ekstenzije.
 
Dupli klik i ok ili sta vec

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Nisu se vratila podešavanja.
Nema veze, pomirio sam se sa tim. Znači za sledeći put :)
 
Pogledaj sta stoji u settings. Da li da gleda u ini file ili registry

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Nema import opcije već samo export i u njoj je po difoltu reg, ali može da se bira ini.
 
Kako se smanjuje ton u PotPlayer-u?
Znam za strelice up/down I za scroll ali oni smanjuju po 5%, a ja sam nekako zaglavio na 21% pa mi taj 1% uvek bode oči.

Tražio sam u podešavanjima ali nigde nisam našao dugme ili slajder na kome bih sredio taj 1%. Inače većina njih je na maksimum nameštena, tako da ne znam gde je to podešavanje na koje utiče preko scroll-a i up/down tastera.
 
pojacaj ga na sto posto, pa smanjuj za po pet do 20? :D
 
Nazad
Vrh Dno