Šta je novo?

PotPlayer (naslednik KMPlayer-a)

namestio sam central european za subtitle ali i dalje nece da mi pokaze slovo č. kako to da namestim? pokusavao sam i u gom playeru, isti problem. da nije do windowsa 10?
 
namestio sam central european za subtitle ali i dalje nece da mi pokaze slovo č. kako to da namestim? pokusavao sam i u gom playeru, isti problem. da nije do windowsa 10?
Nije do win 10, kod mene se uredno prikazuje č u potplayeru.
Jesi li probao sa više različitih prevoda?
 
Nije do win 10, kod mene se uredno prikazuje č u potplayeru.
Jesi li probao sa više različitih prevoda?

probao sam sad i drugi prevod, isti slucaj. nece ni č ni ć. a u gom plejeru sad radi. jel pot toliko bolji od goma da nastavim da se zezam sa njim, ili da predjem na ovaj? :D

primetio sam da je zvuk u potu dosta glasniji.
 
Da nije font koji nema naša slova? Kod mene je na default i radi.
 
Potplayer je bolji ako imaš potrebu za njim.
Ili da se drugačije izrazim, ako si zadovoljan Gom playerom nema potrebe da se privikavaš "na silu" na drugi player (čak i ako on ima više opcija/jeste generalno kvalitetniji).

zadovoljan sam gomom, sta znam. ali reko' mozda ima neke primetne razlike izmedju njih pa da se onda ipak naviknem na ovaj.

Da nije font koji nema naša slova? Kod mene je na default i radi.

sad sam isprobavao razlicite fontove, isto je. a i na pocetku mi je bio na default i takodje nije htelo. nema veze.

edit: sad burazeru skinuo neki film, pustio u potu i sve se cuje na engleskom, normalno. pustio u gomu, cuje se kineska ili koja god sinhronizacija. kako to? :D

edit 2: evo sad smo pustili kod njega na tv, isto se cuje sinhronizacija preko.
 
Poslednja izmena:
Dual audio - .mkv fajl.

PotPlayer > desni klik > Audio > Select Audio Stream i tu vidis sta sve ima.

Valjda je tako nesto slicno i u GOM-u.
 
Poslednja izmena:
A Pot je verovatno namešten da preferira eng, ili boljeg kvaliteta.
 
Dual audio - .mkv fajl.

PotPlayer > desni klik > Audio > Select Audio Stream i tu vidis sta sve ima.

Valjda je tako nesto slicno i u GOM-u.

aha, nisam znao. ma meni je svejedno, to sam njemu skidao, a on to na tv-u ne moze da namesti, tako da skidam drugi :) hvala.
 
Moze i na tv (lcd) da se izabere audio, ako je tv neke novije generacije.
 
jeste noviji, sony bravia star oko 2 godine, ne znam tacno koji model. nema veze, drugi se vec skinuo :)
 
Како скинути титл који се налази у фајлу филма. Могу ја њега да наместим да се не приказује, али ми треба да пуштам преко рисивера. Убачен је Енглески превод а треба ми Српски.
 
Poslednja izmena:
U kom kotejneru ("formatu" ) je film ?
 
Pretpostavljam mkv, skini MKVToolNix.
 
Да .mkv је у питању. Треба ми наш превод за пуштање преко тв или рисивера, овако пушта Енглески титл а наш неће иако се налази у фолдеру заједно са филмом индетичног назива,
 
Poslednja izmena:
Mkvmerge, pa tamo odstikliras prevod i umiksujes fajl.
 
Успео сам да избацим превод из .mkv фајла.
 
A najjednostavnije ti je da u opcijama Subtitles -> Language/Sync/Other u preferred languages staviš SR.
 
Ako imaš u mkv fajlu engleski titl i spoljašnji srpski titl, zato postoji ova opcija. Po defaultu PotPlayer prvo čita mkv titlove, ali ako se ovo promeni, preskočiće ih i čitaće spoljašnje. Ali što ja da se raspravljam sa *****ima. Nekima ni nacrtano ne može pomoći.
 
Ово ми је трбало због пуштања филма преко тв/рисивера а не преко компа. Углавном, успео сам да избацим енглески и убацим наш превод.
 
Da li zna neko da li postoji dobar daljinski za Potplayer za android a da nije unified remote?
 
Da li zna neko da li postoji dobar daljinski za Potplayer za android a da nije unified remote?

Koliko ja znam ne. Isprobavao ih milion i nijedan nije hteo da radi kako sam ja hteo. Na kraju sam uzeo dobri stari Sony Ericsson, pa preko BT-a, GG.
 
Pocelo je da mi se providi sta god da pustim, vidi se kroz film ono sto je na desktopu. Kako to da iskljucim? Na winampu je to bese bila neka funkcija opasiti ili tako nesto, ali to ovde ne mogu da pronadjem.
 
Hvala. To se nije pojavljivalo, pa sam nesto cackao u podesavanjima i pojavilo se, neko je promenio skin.
 
Mislim da nema te opcije bar kod ne mene.
 
Nazad
Vrh Dno