Šta je novo?

Samsung Galaxy S I9000

Uzimas na VIP-u... ili pak iz neke radnje, u kutiji za cipele? :d
 
Highl1, i ja sam planirao u VIP-u, uz postpaid 60, ali su me iznervirali sa 8/16GB permutacijom, pa se sve nešto nadam da će ga još neko dobiti (čitaj telenor...). Ima li neko informaciju kada će ga dobiti još neko od operatera?
 
svejedno ce da bude sa 8gb.a verovatno i zakljucan dok koliko sam cuo vip je sim free.jel moze neko to da potvrdi
 
Highl1, i ja sam planirao u VIP-u, uz postpaid 60, ali su me iznervirali sa 8/16GB permutacijom, pa se sve nešto nadam da će ga još neko dobiti (čitaj telenor...). Ima li neko informaciju kada će ga dobiti još neko od operatera?
u celom svetu samo Vodafone ima ekskluzivno pravo na modele sa 16 GB, niko drugi. Zato je jedina nada bila da će VIP, kao njihov partner, dobiti model sa 16 GB
 
Ko zna, možda u drugoj turi u VIP stigne 16GB verzija... Uostalom, bitnija je ROM memorija od 2GB nego storage, nju lako rešimo sa MicroSD karticom...
 
ko zna mozda ove od 16gb drze ako se ko pobuni i zapreti inspekcijom :)
 
Poslednja izmena:
ja cu da probam kad se vratim sa odmora posto mi fale dva meseca da bih mogao da uzmem jos jedan broj i tel.
 
došao mi je u ruke danas i9000 iz VIP-a. Nakon što se odrade oni zahvati sa klipova, nema ni najmanjeg gubitka signala. Interna memorija mu je 8 GB, baterija je G7.

Ako nekog još nešto zanima, neka pita
 
došao mi je u ruke danas i9000 iz VIP-a. Nakon što se odrade oni zahvati sa klipova, nema ni najmanjeg gubitka signala. Interna memorija mu je 8 GB, baterija je G7.
Naravno da nema... pa ako iPhone 4 ne gubi signal kod nas, nema razloga da drugacije bude ni sa I9000 ;)

Aj' utvrdi malo kako se baterija ponasa... mozda upravo onim testom sa pustanjem DivX filma, pusti ga da loop-uje, pa vidi koliko moze da istera ;)
 
Kakva mu je izrada? Koliko je TouchWiz spor/brz?
 
Highl1 da se nisi pridruzio vip super star paketu posto za 100 din produzuju garanciju na 3g. i jos neke fensi usluge.i ako nije tajna na kom si paketu :)
 
@trenje:
Već sam se igrao sa telefonom kad sam bio u Švedskoj, jeste plastika, al apsolutno nema nikakvog straha da je onaj teški plastikaner, nigde ne krcka i nemam nikakvu zamerku. TouchWiz je izuzetno brz, i za sada mi se veoma sviđa kako telefon radi sa 2 Exchange naloga i 1 GMail, uz par aplikacija koje sam dodao. SMS aplikacija je bolja nego stock Android i ona sa HTC Sense-a, meni lično
@hunder:
maznuću kevi večeras 064 karticu pa ću da probam dal je otključan. Ja sam na paketu 350, ali ovaj telefon nisam kupio već mi je stigao na test za SK. Svoj ću kupiti verovatno krajem nedelje, na 325 paket, dal na kevu ili sestru, još uvek nisam rešio :)
 
Odlično za TouchWiz, mada ja (ako uzmem fon) ću rutovati i staviti stock rom. :) Za sad mi je glavna dilema da li uzeti ovo ili Desire, videću već ovih dana, treba da uzmem na moj 325 paket telefon...
 
šta znam, ja sam od Desire-a odustao zbog par stvari - izrada (ona guma me odbija samo tako, a npr mi se sviđa plastika kod Samsunga, da, znam da sam prso :D), pentile AMOLED (iskrzana crna slova na beloj pozadini, toga kod SAMOLED-a nema), mala interna memorija.

A cenim da kad uzmem fon, ću ga isto tako brzo rootovati i igrati se sa ROM-ovima
 
Poslednja izmena:
EDIT: već si editovao post i odgovorio na moje pitanje :)
 
Poslednja izmena:
šta znam, ja sam od Desire-a odustao zbog par stvari - izrada (ona guma me odbija samo tako, a npr mi se sviđa plastika kod Samsunga, da, znam da sam prso :D), pentile AMOLED (iskrzana crna slova na beloj pozadini, toga kod SAMOLED-a nema), mala interna memorija.

A cenim da kad uzmem fon, ću ga isto tako brzo rootovati i igrati se sa ROM-ovima
pa bas zbog ovoga poslednjeg je bolje uzeti Desire :)
btw ja ne primecujem iskrzana slova na ekranu
 
pa pazi, ja stavim custom ROM, al uglavnom vratim na fabrički. Tako je i bilo i sa sadašnjim HD2.

A iskrzana slova nisu toliko česta pojava, al eto, mene je to odbilo od AMOLED-a
 
oba su pentile samo sto je drugaciji tip :) i nemaju svi AMOLED isti tip...
 
znam da su oba pentile, ali na i9000 nema iskrzanog crnog teksta na beloj pozadini kao sto primecujem na desire
 
Poslednja izmena:
Ne znam ljudi al ja od ovog samsungovog SAMOLED-a ne vidjoh nista kvalitetnije.Bas sam uporedjivao desire i galaxy s sa istim live wallpaper-om i za mene je galaxy s vidno bolji i kvalitetniji.Ne umem da objasnim kako al bolje i tacka :)
 
Kakva je frka oko G7 i G9 baterija? Pa, na GSMarena blogu su objasnili da su potpuno iste baterije samo sa razlićitm oznakama za različita tržišta...
 
Ispravite me ako gresim, ali ako stavite default android rom nece raditi kamera i tako neke sitnice i gluposti
 
Ne, sve zavisi od roma, ima onih koji rade perfektno a ima i onih koji i nisu nešto.
 
Kakva je frka oko G7 i G9 baterija? Pa, na GSMarena blogu su objasnili da su potpuno iste baterije samo sa razlićitm oznakama za različita tržišta...
Pa... takvo su objasnjenje oni ponudili, sad to sto ljudi ne mogu (ni izbliza) da reprodukuju trajanje baterije kao oni na testu, sasvim je druga stvar.
Video si koliko komentara tog tipa ima tamo na blogu... vrhunski je isto pricao u ovom thread-u... a navodno, to bi trebalo da budu potpuno iste baterije.

Ne znam o cemu je tu rec, nije bas sve najcistije, realno... dok, sa druge strane, ja sa Wave-om imam fenomenalna iskustva, nemam tacne cifre (mozda se odlucim i jedan dan odradim onaj isti DivX test), ali se ponasa prilicno slicno kao sto pise u textu. Baterijom sam prezadovoljan.
 
CAR, a koja je tvoja baterija u WAVE-u, G7 ili G9, pretpostavljam ista koa i kod GALAXY-ja, G7?
 
Ni jedna, ni druga :p... vec A8 :)

Takva ide u Wave, a takva je i na onom testu GSM Arene ;)
Inace bi - opet - trebalo da je potpuno ista kao ove sto idu u Galaxy S...
 
BTW...

i9000-froyo.jpg



Nece Froyo nikad doci na Galaxy S, neeeeeee... :sceptic:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno