Šta je novo?

Samsung Galaxy S I9000

Pozdrav! Izvuko iz naftalina ovaj tel jer mi dosadilo da mi cera non stop dira moj mob. Imao neki CM instaliran al je sve mnogo sporo radilo. Ja uradim wipe data i cashe reset i on se dosta ubrza medjutim neke aplikacije nisu radile. Ne da meni djavo mira resim da stavim original rom(a pojma nemam) i skinem sa sammobile ovaj zadnji za telenor mrezu, nadjem uputstvo. Instaliram preko odina3 i upadnem u boot loop. cackam ja tu jos malo sa re particijom onim pit fajlom, i brikujem ga ;) posle duzeg guglanja nadjem neki one click unbrick i to resim ali ostade ovaj boot loop. smorio sam se i ne znam vise sta da radim. moze li ovo da se sredi? Hteo bi da namestim ovaj telefon za ceru da joj rade fb viber i neka igrica. Ima li neko neko resenje al da ne bude mnogo komplikovano? Verovatno da ga nosim u servis ;)
 
Poslednja izmena:
jesi li uradio factory reset između CM i official roma?
 
Kada flesujes rom preko odina otkacis repartition i ubacis 512 pit. I onda ce da radi. Ako je fon ok, mora da radi, inace fb i viber na ovom telefonu malo teze, ima da ga ubiju.
 
Poslednja izmena:
Koji stock rom si flesovao? Nisu svi pravljeni za flesovanje sa pit fajlom

Okaci screenshot, kako si podesio odin?
 
Poslednja izmena:
Ne mozes taj rom, vidis da pise da repartition nije otkaceno, moras naci rom koji se sastoji od tri odvojena fajla.

Zato si i upao u bootloop.
 
Narode nisam u Bg a jednom telefonu tamo bi trebao da se odradi servis pa me zanima preporuka na PM,valjda je brikovan ili sta vec,treba mu Odin-om uraditi sve nanovo a osoba ciji je telefon to ne zna uraditi kao ni serviser koji ga je gledao pa mi treba neko kome se to moze odneti da odradi
 
Imas dva posta iznad link, tamo imas sve da skines sta ti treba, nikakva posebna nauka.
 
Poenta je da telefon nije kod mene jer nisam uopste u Bg pa mi treba neko ko ce to odraditi u Bg,a da ga drugi odnesu u servis koji ce to odraditi,ipak je zafrknuto,ne pitam se ja nista:)
 
Bolje da ti posalju telefon pa da ga sredis i vratis nego da nose u servis.
 
Aman ljudi nit sam u zemlji nit umem da ga sredim,sve sto me zanima je ima li neko info koji servis u Bg radi takve stvari:)
 
Izvinjavam se unapred na necro-u, ali me zanima da li je neko probao od ovih romova sto se tice stabilnosti i uopste performansi nesto od ovih Lineage-ova sto vidim da su iznikli na XDA? Nema nigde klipova sto je i logicno za telefon star 6 godina, ali ni reviewova po xda-u iako su relativno aktivni threadovi? Fon je neprevazidjen po pitanju audio kvaliteta, mislim da bolji a jeftiniji MP3 player ne moze da se nadje nigde, sve i da zanemarimo da moze aplikacije da pusta i da se customizuje sve od reda, stvarno klasa i pojam za ono vreme.

Takodje me zanima i kako zastititi ovaj telefon kad maski nigde nema koliko sam gledao, koga god pitam ne drzi vise na stanju iako im oglas stoji, zastite za ekran sam narucio iz kine i ok su, ali bih ipak neku silikonjaru kakvu god nabavio pa i 500din da kosta ako je kvalitetna.
 
Jel moze neko da mi posalje tj zakaci negde neku stabilnu i brzu verziju ROMa za ovaj telefon? Cm ili Slim 4.1.2 verziju ili koja je zadnja bila a da zadovoljavajuce radi. Svi linkovi na xda i zvanicnim sajtovima su mrtvi.
Hvala.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ponajpre budi siguran, koji je Galaxy S1 u pitanju. Imaš S1 i S1+, odnosno i9000 i i9001.
 
I9000. Moj telefon stoji mi u fioci nego sam sve stvarcice za njega odavno obrisao sa kompa:(

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Takodje me zanima i kako zastititi ovaj telefon kad maski nigde nema koliko sam gledao, koga god pitam ne drzi vise na stanju iako im oglas stoji, zastite za ekran sam narucio iz kine i ok su, ali bih ipak neku silikonjaru kakvu god nabavio pa i 500din da kosta ako je kvalitetna.

Napraviš sam:

 
Jes' vala toliko je dokon da pravi svoju silikonsku futrolu. Kao i uvek, toga ima na Aliexpress-u, pa poruci odande.
 
Nazad
Vrh Dno