Šta je novo?

Orion Telekom

Ako je optika do stana ,verujem da je pouzdana.
Koliko pratim žalbe na njih,sve su opravdane osim na optiku,ili grešim.
 
Konačno da čujem neku dobru vest za Orion.
Imaš optiku do stana?
Koje net si uzeo,pakete?
 
Konačno da čujem neku dobru vest za Orion.
Imaš optiku do stana?
Koje net si uzeo,pakete?

Do ulaza,odatle prati telefonsku liniju do stana.Imam Net8 i telefon kod Oriona.Ugovor je od pre dve godine, istekao je,ali nastavljam i dalje da ga koristim jer čekam neku povoljniju ponudu za net.
 
U firmi koristimo njihovu optiku 100/100.
 
Jel' ima još neko problem sa Orion internetom?Od kako je jutros nestajalo struje na Mirijevu,nestala je i ADSL lampica na modemu...Zvao korisnički servis i sve smo probali,ali ništa.Samo su mi rekli da će da otvore nalog za intervenciju.
 
Poslednja izmena:
Jel' ima još neko problem sa Orion internetom?Od kako je jutros nestajalo struje na Mirijevu,nestala je i ADSL lampica na modemu...Zvao korisnički servis i sve smo probali,ali ništa.Samo su mi rekli da će da otvore nalog za intervenciju.

Taj se nije rodio,a da nije imao problem sa ovim amaterima.
Mislim na ove što su koristili ili još koriste njihove usluge.
 
Ja ne mogu da se žalim na net, ali sam skontao da mi je nestao N1... Da li je jos neko to primetio?
 
Tako smo zbog niske gledanosti i nedovoljno pozitivne reakcije publike na kanale poput Grand TV, Cinemania, Ultra, Mini Ultra i N1 odlučili da završimo saradnju sa United Media, pa u narednom periodu nećemo distribuirati njihove kanale.

Nesto gluplje skoro nisam procitao. Umesto da unaprede ponudu pa da uzmu na primer i SK i FOX oni idu nazad.
 
Verovatno im nisu plaćali pa im oni ukinuli distribuciju. Iako ne pratim nijedan od tih kanala objašnjenje im je prilično glupo...



Sent From Plastique
 
Za njih izgleda rade ljudi koji žele da ih skroz ugase.
 
Za Grand TV i Cinemaniu mogu da se složim, ali klinci sigurno gledaju Ultra-u i Mini Ultra-u, a odrasli N1, to garantujem.
 
Kod njih ko hoće da gleda sport taj je ugasio.
Ima samo Eurosport.
Ima da se ubije od biciklizma, snukera i karlinga.
 
Ima i arena 1
 
Kod njih ko hoće da gleda sport taj je ugasio.
Ima samo Eurosport.
Ima da se ubije od biciklizma, snukera i karlinga.

Pa što uzimate kod njih kablovsku?Ja imam kod njih internet na premium mreži i fiksni telefon, a kablovsku kod drugog operatera i zadovoljna sam i jednom i drugom uslugom.Jes da kablovsku više plaćam nego što je kod njih, ali i gledam ono što ja hoću.
 
Istekao je otkazni rok od 30 dana tj do 22 jula medjutiim ja sam i posle toga imao net prosla su nekoliko dana pa sam im vratio opremu , verovatno hoce da uznu pare za ceo mesec jul , klasicni orion xD bitno da sam ja raskrstio s njima :D
 
Ljudi kupio sam kucu u Barajevu mesto beljina i sada bih uveo net ali samo net interesuje me dali mogu orion da uvedem nazalost nemam fiksni...bilo koji net bi mi odgovarao hvala

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
 
Bolje nemoj. Vrati se nazad i samo iscitaj iskustva kakav im je internet. Verivatno bi ti uveli wifi koji bi placao i nervirao se sto ne radi.
 
Pa ima li koji je ok da platim ali da radi??

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
 
Pogledaj koji su ti wifi provajderi dostupni.Ili neki net od vipa, telenora...
 
Nazad
Vrh Dno