Šta je novo?

[MTS] Listing za postpaid

xSeptimus

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
07.05.2002
Poruke
10,732
Poena
1,045
Proverite specifikaciju svog saobraćaja u prethodna tri meseca!

Postpaid korisnici će od danas moći da samostalno, bez odlaska u poslovnicu, provere svoj listing.

Radi se o novoj usluzi, koja omogućava specifikaciju saobraćaja u prethodna tri meseca, tako da će korisnik imati tačan uvid poziva sa svog telefona. Na jednostavan način, najviše pet puta u toku dana moći će da pogledaju svoj listing.

L I S T I N G
 
nesto se konacno pokrece sa mrtve tacke...
 
Pomera se malo morgen: "Poštovani korisniče, servis trenutno nije dostupan. Molimo vas pokušajte kasnije."
:D :D :D
Jbt, koliko je tesko uraditi nesto ovako kad mogu da salju racune cim stigne prvi...
 
Verovatno bi svi sad da probaju "novu pogodnost", pa je pala "aplikacija" :)
 
meni stize listing uz racun, tako da mi nije mnogo znacajno, ali ipak podrzavam.
 
Mislite na planetu - stedite papir :)
 
@mezzano, Uz racun ti dolazi DETALJAN listing?:) Ja sam samo listing po kategorijama imao do sada uz racun, sto mi je doduse dovoljno, ali ovo je QL.
 
pa mozes da trazis i detaljan... samo jedan odlazak u poslovnicu... mada ako ovo nastavi da radi... mislite na drvece ;)
 
Listing u poslovnici se placa valjda ;)
 
Listing u poslovnici je besplatan. (i mislite "green" :) )
 
na online listingu je izracunato i prikazano trajanje razgovora u mrezi van mreze... na "papirnom" listingu se dobija samo broj poziva...
 
jos uvek nista od trenutne potrosnje...
 
Usluzi LISTING ce se svakako obradovati paranoicni bracni partneri... :)
 
pre u reviziji D... D kao Deutsche
 
Pre bih rekao Rev. P as in PAY for it :D
 
Ne prikazuje mi ništa za Jul mesec, kao da ne postoji!
Tekući avgust, prethodni jun.
 
Nazad
Vrh Dno