Šta je novo?

PES 2011

Slabi ti sabloni, zar nisi ispushio na turniru :) ?
 
kimi, naravno da je dozvoljen, meni ne smeta, pa koristili su ga svaki put kad nisu imali šta pametno da odgovore :)

kamoli bio zaposlen u EA i bedno je što okrećeš priču u tom smeru.

kad procitam sta si sve rekao, sto sad sto ranije: novinar kurira, vikend igrac koji ne voli da razmislja, onaj ko se odusevljava potezom pikea iz lige sampiona je na nivou igrica za decu, i onaj ko igra pes se nimalo ne razume u fudbal, a onda pogledam ovo boldovano u citatu, vidim samo licemerje.

Znaš, postoje ljudi koji sude o igri bez ikakvih predrasuda ili zadnjih namera.

postoje, samo tebe tako niko ne dozivljava. postoji dosta ljudi ovde koji misle da je fifa bolja od pes-a, ali nesto ih ne vidim nonstop u pes temi kako pljuju.
 
Jel uzeo neko ps+ zbog demoa?

Ja bi uzeo, ali se bojim da cete me ismevati :)
 
To su vec drugi razlozi...
Ovo je iz ciste ljubavi :)

Ne, stvarno, bas mi se igra. Taman nedelju dana pre fifa demoa...
 
Dao mi je jedan lik demo da probam,kod je fino sredjen,nema bagova u odbrani,golmani jos bolji i jos teze im dati gol.
 
[YOUTUBE]8F4UjHyX-DA[/YOUTUBE]
 
PES11 Demo Impression 1

Meni ovo izgleda bedno zbog ruznih animacija paseva. Totalno kvare igru.Pa Fifa 10 na iPhonu ima bolju animaciju paseva od ovog. Igraci su i dalje spicasti.

Ovo ostalo je sve super.Svidja mi se sto se nekako pomalo oseca simulacija fudbala.

Nego ova mesijeva finta, jel se to automatski radi promenom smera, ili ?
 
Zna neko kad izlazi demo za Xbox?

Da li je pre 15og?
 
Jel uzeo neko ps+ zbog demoa?

Ja bi uzeo, ali se bojim da cete me ismevati :)

Necu te ismevati, share-ovaces mi nalog pa cu te hvaliti :D

Salim se, pa ako te jos nesto interesuje iz PSN+ onda sto da ne.. ali ako je samo zbog demoa, sta znam, jos 5 dana.. :)
 
Necu te ismevati, share-ovaces mi nalog pa cu te hvaliti :D

Salim se, pa ako te jos nesto interesuje iz PSN+ onda sto da ne.. ali ako je samo zbog demoa, sta znam, jos 5 dana.. :)

Pa dobro, ti bi isto uradio za mene u slucaju FIFE :)

Mozda sutra uzmem, mrzi me da uplacujem :)



Demo za xbox nije pre 15-og, ocigledno, nista ne spominju...
 
Poslednja izmena:
Evo jos malo za Wladimira, o onim stvarima koje ne mogu da stanu na FIFA disk :)

Od lika koji je igrao sve next-gen FIFE..

A momentous day.

I used to adore PES. Then it went crap and I played Fifa 08,09 and 10.

This game is how PES should have been next gen. I've already scored one of my favourite ever video game goals.

I started playing as Barca and Bayern, but decided to get back to basics with the 2 Libertadores teams, learning the game (I am/was a Fifa on xbox man) Last minute of injury time, goal kick to me, I win the flcik on, Bravo advances 25 yards out defender on him, I catch it sweetly, it flies off his boot into the top corner. I got giddy.

It was a goal on a demo, by a player I don;t know, for a team I'm barely familiar with and I jumped off the couch.

PES is back. No doubt. Just need to get good at dribbling etc, and changes of pace and tricks if anyone can help??


I also scored a belter with d'Alessandro, he was at a bad angle to shoot wirh his wand of a left foot, he hit it anyway, cut across the ball and it bent away from the keeper into the corner. Awesome.

I'm really enjoying this.

I jos jedan zanimljiv post

http://www.evo-web.co.uk/forums/showpost.php?p=2053202&postcount=9481
 
Poslednja izmena:
Jel to treba da ponovim 10 puta da demo izgleda sasvim korektno da bi prihvatili?

Medjutim, ovo mene muči:

goal on a demo, by a player I don;t know, for a team I'm barely familiar with and I jumped off the couch.

I mogu da se kladim da je ušao u meni posle gola ispostavilo bi se da taj igrač sa kojim je dao gol ima lupam shot power 71 a shot accuracy 58. Možda su ukusi različiti ali ja volim realnost, volim da igra fudbala oponaša stvarnost. Zna se šta rade igrači koji ne umeju da šutiraju. Volim ako mi je igrač dešnjak da se namestim za poziciju za dešnjaka da ciljam delove gola koji su prirodni za dešnjake a ne da uvek gadjam dalji ugao jer to u PESu prolazi više. Želim da se naviknem na samu ideju da ako igrač nije šuter da umesto usiljenog šuta navučem protivnika, odradim fintu i prodjem.

To u PESu nikada nije bilo važno, svi su mogli gotovo sve - zato je dešnjak sa shot accuracy 60 i shot power 66 mogao levom nogom da postiže ovakve golove (na 2:50): http://www.youtube.com/watch?v=JNbAoc3Ybbc

Jeste prelepo, jeste efikasno ali s obzirom na ocene koje ima - nerealno. Isto kao što je nerealno da Pique skida paučinu sa 20tak metara. Meni je to dokaz da je šut i dalje random i da nema veze sa ocenama a to na kraju svodi celu priču na to da kad izadjem 1na1 sa golmanom niti moja reakcija niti protivnika neće biti bitna već to šta su odlučile kockice koje je KONAMIjev AI bacio u tom trenutku. A takva stvar sumnjam da se ikome ko je iskren dopada. Naravno, osim ako ne primenim šablon i zalomim golmana :)

@kimi: nije to licemerje, sa ljudima koji zbog utiska igre podbadaju na ličnoj osnovi nažalost ne može drugačije da se priča. Ali da ne spamujemo više o tome, ako imaš nešto da me pitaš povodom toga, upotrebi PM.
 
Poslednja izmena:
O kojoj licnoj osnovi pricas bre? :) Ko, gde, kada? PES nema veze sa ocenama? Uzaludne bre rasprave, uzaludne... ne znam koja je fora sa tobom, ti kapiras da i mi svi shvatamo mane u prethodna 3 PES-a? Znamo bre mane, ne moras da crtas svaki put, ali one stvari zbog kojeg ga jos uvek mnogi vole, neces da prihvatis, a ja ih bezveze podvlacim i potenciram, kad bezobrazno kuliras..
 
Medjutim, ovo mene muči:



I mogu da se kladim da je ušao u meni posle gola ispostavilo bi se da taj igrač sa kojim je dao gol ima lupam shot power 71 a shot accuracy 58. Možda su ukusi različiti ali ja volim realnost, volim da igra fudbala oponaša stvarnost. Zna se šta rade igrači koji ne umeju da šutiraju. Volim ako mi je igrač dešnjak da se namestim za poziciju za dešnjaka da ciljam delove gola koji su prirodni za dešnjake a ne da uvek gadjam dalji ugao jer to u PESu prolazi više. Želim da se naviknem na samu ideju da ako igrač nije šuter da umesto usiljenog šuta navučem protivnika, odradim fintu i prodjem.

To u PESu nikada nije bilo važno, svi su mogli gotovo sve - zato je dešnjak sa shot accuracy 60 i shot power 66 mogao levom nogom da postiže ovakve golove (na 2:50): http://www.youtube.com/watch?v=JNbAoc3Ybbc

Jeste prelepo, jeste efikasno ali s obzirom na ocene koje ima - nerealno. Isto kao što je nerealno da Pique skida paučinu sa 20tak metara. Meni je to dokaz da je šut i dalje random i da nema veze sa ocenama a to na kraju svodi celu priču na to da kad izadjem 1na1 sa golmanom niti moja reakcija niti protivnika neće biti bitna već to šta su odlučile kockice koje je KONAMIjev AI bacio u tom trenutku. A takva stvar sumnjam da se ikome ko je iskren dopada. Naravno, osim ako ne primenim šablon i zalomim golmana :)

@kimi: nije to licemerje, sa ljudima koji zbog utiska igre podbadaju na ličnoj osnovi nažalost ne može drugačije da se priča. Ali da ne spamujemo više o tome, ako imaš nešto da me pitaš povodom toga, upotrebi PM.

Vidi se da nikad nisi igrao fudbal jel da jesi shvatio bi da svaki profesionalni igrac moze da da gol sa preko 20m samo je pitanje iz okoliko pokusaja.
Ako bi se striktno drzali kao u FIFI Raca Petrovic nikad ne bi da gol na igri kao u stvarnosti Zvezdi zato sto mu sut nije sigurno kao Gerardu ali eto i on ume slucajno da ubode iako je poznat u Partizanu kao los suter. Kako sad to objasnjavas? Igrac koji je poznat kao los suter zabije gol za 25m u raklje?
Mora u fudbalu da postoji slucajnost i trenutno naduhnuce, ne moze sve da bude striktno kao sto ti pricas da je u Fifi.
 
Ljudi jel postoji neka restrikcija za psn+ u vidu broja konzola na kojima može da se koristi?

Vidi se da nikad nisi igrao fudbal jel da jesi shvatio bi da svaki profesionalni igrac moze da da gol sa preko 20m samo je pitanje iz okoliko pokusaja.
Ako bi se striktno drzali kao u FIFI Raca Petrovic nikad ne bi da gol na igri kao u stvarnosti Zvezdi zato sto mu sut nije sigurno kao Gerardu ali eto i on ume slucajno da ubode iako je poznat u Partizanu kao los suter. Kako sad to objasnjavas? Igrac koji je poznat kao los suter zabije gol za 25m u raklje?
Mora u fudbalu da postoji slucajnost i trenutno naduhnuce, ne moze sve da bude striktno kao sto ti pricas da je u Fifi.

Nažalost neki oće da igraju partiju šaha u kojoj ništa nije random i slučajno.
 
Poslednja izmena:
Evo nesto sto sam sinoc snimio,deluje zanimljivo

[youtube]6nRZRkAmoe4[/youtube]

Ja sam igrao FIFU medju prvima na konzolama,od FIFA 08,al sad nekako mi atlantis ogadi istu,covece radis protiv svoje firme sa tvojim postovima ovako.
 
@Milos M.
Da ima thanx na ovom forumu sad bi ti dao 10 za ovaj post gore...atlantis(wladymeer) ubio u pojam...
 
Haha, postovima koje ostavljam niti radim za svoju firmu niti radim protiv nje. To niti je moj deo posla, niti imam veze sa tim odeljkom. Ne prodaju se svi za par honorara prodaju pa pričaju stvari koje veze nemaju sa životom.

Nemojte se bezveze projektovati na mesto drugih ;)

Čisto ako neko nije video, drage volje čekam novi PES da ga isprobam pošto deluje konačno konkretno. Razlika je sve manja i ako PES bude izgledao ovako i u finalnoj igri biće super.
 
Poslednja izmena:
Haha, postovima koje ostavljam niti radim za svoju firmu niti radim protiv nje. To niti je moj deo posla, niti imam veze sa tim odeljkom. Ne prodaju se svi za par honorara prodaju pa pričaju stvari koje veze nemaju sa životom.

Nemojte se bezveze projektovati na mesto drugih ;)

Čisto ako neko nije video, drage volje čekam novi PES da ga isprobam pošto deluje konačno konkretno. Razlika je sve manja i ako PES bude izgledao ovako i u finalnoj igri biće super.

Ne kaze niko da ti radis taj deo posla,kazem ti lepo da narod ako hoce da igra fudbal,skinuce demo od oba fudbala,i videce sta mu vise odgovara.Ali ti progonis ljude ko neka sekta FIFA ovo FIFA ono,jeste brate stoji da igra ima svoje kvalitete (znas i sam da smo picili online 09 par meceva,ti kazes ja nisam dao sansu FIFI a ja kazem necu da igram ono sto mi se ne svidja) al ti bukvalno ljudima ogadis FIFU takvim pisanjem.Pametan si lik i jako si elokventan,al lose se izrazavas.

Pozdrav,vidimo se online na nekom lobiju u nekoj od ove dve igre :wave:
 
Fino izgledaju meniji, jedino iritira ovaj tup-tup zvuk :).
Anri u Barsi :D :D :D.
 
Poslednja izmena:
[youtube]Mg8avIfthLY[/youtube]

Posle trece godine probavanja na PS3, ovo je saga Carevo novo odelo ...

Citam what's new , nisam ni znao da stvar kao dodavanje lopte saigracu i kretanje, moze da se napise kao:

Total Control: .. 360-degree passing ratio, offering unprecedented levels of control over every pass, shot, throw-in, through ball and lofted through balls. This allows users to pass the ball into space, and move their play with total freedom. Players must precisely weight their passes and second-guess the runs of their team-mates and exploit their movement. Players even can apply pressure on opponents to force them off the ball.

Oni umesto da rade, unajmljuju pisce i demagoge ...

Meni ovo isto kao i prosle godine, samo sto ima ovo fency sareno ispred igraca sto prikazuje jacinu ... I dalje nema onog zara i brzine kao sto je nekad bilo na ps2, i dalje su roboti a oni kazu potpuno nove animacije, moguce je da ja ne primecujem.

Mislim bez da zapocinjem rat PES vs FIFA posto je tamo slicna situacija, mada nisam jos video demo. Da njima treba 5 godina da unaprede 3 stvari a ovi naprave Killzone i LBP za 3 godine, neverovatno, I ja treba svake godine da kupim ...

Ma necu vise ... Xbox DVD-DL.
 
Poslednja izmena:
Po meni se bas primecuje razlika, nekako je brza i realnija igra, nemam pojma...
 
Oni umesto da rade, unajmljuju pisce i demagoge ...

Meni ovo isto kao i prosle godine, samo sto ima ovo fency sareno ispred igraca sto prikazuje jacinu ... I dalje nema onog zara i brzine kao sto je nekad bilo na ps2, i dalje su roboti a oni kazu potpuno nove animacije, moguce je da ja ne primecujem.

Mislim bez da zapocinjem rat PES vs FIFA posto je tamo slicna situacija, mada nisam jos video demo. Da njima treba 5 godina da unaprede 3 stvari a ovi naprave Killzone i LBP za 3 godine, neverovatno, I ja treba svake godine da kupim ...

Ma necu vise ... Xbox DVD-DL.

Da je tako lako sad bi imali 14 igara na temu fudbala, kao sto ima pucacina :)
Animacije kazu da uopste ne mozes da ocenis i cenis preko snimaka, moras sam da igras..
 
Nazad
Vrh Dno