Šta je novo?

PES 2011

Pa fudbal se igra za golove, kako da se mali dere po igraonici IDEMO MEEEESSSIIIII da je odbrana upola kao kod "konkurencije" ;)

A koju to novu animaciju golmani imaju recimo? Pošto su ovo isti oni retosi kao i do sad.
 
Poslednja izmena:
Ivarov reti :D
2bnoxv.jpg

Svi ga imaju u MLO beta.


Wladymeere kako da vidis nove animacije kad ne znas ni stare ;)
 
@Mare
Kakve su sudije? Da li kada pustaju prednost zbog grubog faula kasnije dodele zuti karton igracu koji isti napravio ili to ostaje ne kaznjeno.
Kakva je kontrola lopte? Koliko je tesko oduzeti loptu igracima kao sto su Ronaldo, Messi itd Konkretno me interesuje igra u odbrani da li sve zavisi od tebe ili moras da se uzdas u srecu kada se branis?
 
Pa fudbal se igra za golove, kako da se mali dere po igraonici IDEMO MEEEESSSIIIII da je odbrana upola kao kod "konkurencije" ;)

A koju to novu animaciju golmani imaju recimo? Pošto su ovo isti oni retosi kao i do sad.

U fifi je tek odbrana katastrofa, golmane bolje ni da nespominjem pogotovo njihove reakcije.
Jedino sto je sudjenje bolje odradjeno u fifi a sve ostalo nije vredno pominjanja (sut je katastrofalan).
 
U fifi je odbrana katastrofa!??
Sta si ti igrao?
 
Sudije su dobre ako izuzmemo da nema pustanja prednosti. Nisam jos igrao protiv Ronalda i Messia, jesam protiv Pata i Agbonlahora u spicu napada, i nisam imao neke velike poteskoce da ih zaustavim, citao sam protivnika verovatno nije bio nesto posebno dobar. Igranje odbrane uglavnom zavisi od tebe.
Sto se kontrole lopte tice to je jedna od stvari koje mi se najvise svidja, posto je u PES 2010 kontrola lopte bila katastrofa pogotovo ako igras sa low skill igracima PES 2011 ce vam doci kao banja ;)


Jedino sto su golmani losi, imaju neke glupave ispade, pogube se, recimo ako krenem na trougao da izlecem sa njim ka lopti desi se recimo da iako je lopta ispred njega on nece da je prihvati, vec kruzim oko nje ko retard... na golmanima rade i dalje a ovo je rana beta gde su stvarno golmani katastrofa, vec u review kodu su bolji, tako da do izlaska igre treba da budu kakvi treba. Mozete videti klipove sa gamescona da golmani vec brane odlicno, a i to su sve dobri golmani ne ko Ivarov :D


Da ponovim ovo sam dobio u mejlu gde sam dobio kod.
Before you do anything else please read the following.

This Beta is to test aspects of Master League online gameplay only. Please be aware
that gameplay is based on unfinished code and aspects such as goal keepers, referees,
animations and online are still being updated.


Evo sto se tice baga oko odbrambenih, na tviteru sam pitao Adama sa WENB i Jona Murphya

maremas_
@Adam_Bhatti http://www.youtube.com/watch?v=bL3X2S1PvFg at 2:37 you can see the AI defender BUG, I hope that will not be in full game?

Adam_Bhatti
@maremas_ you mean the player on the line? I reported that bag in the first week I got preview code. Should be fixed.

JonMurphy_PES
@maremas_ Bugs will be fixed.
 
Poslednja izmena:
Wladymeere kako da vidis nove animacije kad ne znas ni stare

Igrao sam ja PES2008, 2009 nešto manje a 2010 sigurno nekih 3-4 nedelje intezivno. Uostalom, pričam o animacijama golmana. Isti golmani kao i do sad.

A baraka verovatno misli na PC verziju čim ovako priča :)
 
Igrao sam ja PES2008, 2009 nešto manje a 2010 sigurno nekih 3-4 nedelje intezivno. Uostalom, pričam o animacijama golmana. Isti golmani kao i do sad.

A baraka verovatno misli na PC verziju čim ovako priča :)

Baraka misli na next gen(konzolnu) verziju ;)
 
U tom slučaju nastavljaš da oduševljavaš :)

Zna neko kad će full demo za PES?
 
@wlady
Posto vidim da te Lozac samo lozi i konstantno odbija tvoju dobronamernost, ja se dobrovoljno javljam da udomim Fifa WC na nedelju dana. :D Naravno ako ponuda vazi!

P.S. Valjda ces dobiti uskoro povisicu... ;)
 
Odavno potpisan novi ugovor ne brini se :)

Što se tiče pozajmice, ako je ne prodam ovih dana, dogovoreno ;)
 
Ja necu da sudim o igri dok ne probam finalnu verziju. Prosle godine je demo bio mnogo losiji,( problem sa kasnjenjem komandi kao i kontrola lopte koja je bila na katrastofalnom nivou) u finalnoj verziji je sve to bilo koliko toliko ispravljeno.
 
adamm.png

Nadam se u prvoj nedelji septembra ;)


:D
Adam je napisao(la):
Hate to ruin ML online beta for you guys, but after a quick sample, I'm not touching it.

Compared to preview, animations are missing, graphics are shocking, and there's too many little glitches here and there.

It's obvious its early code, but happy it's to a decent standard. But when you guys play the demo, you're literally going to be blown away.
 
Poslednja izmena:
U fifi je tek odbrana katastrofa, golmane bolje ni da nespominjem pogotovo njihove reakcije.
Jedino sto je sudjenje bolje odradjeno u fifi a sve ostalo nije vredno pominjanja (sut je katastrofalan).

Ovo si u pravu, odbrana je bas bzvz u FIFI. Ove bolje igrace nema sanse da zaustavis, samo trcis po aut liniji i naglo skrenes u kazneni, lupis X i gol :D:D:D
 
Kako mislis tuzni pasevi, sta nije u redu? I kako je to gol nerealan, ne kapiram :)
 
Aa, koji smekerica gol :)

Ovo je totalno ne realan gol, i ovo je pre svega bug da igrac sutne ovako-ovom brzinom sa ovakvim sutem, sa ove daljine. Ovo bi bilo realno da je lopta isla lagano po visu kao golu, i da je golman ko od sale uhvati u ruke u visini njegovog kuka. Da je sutirao spicem, to stoji da bi bila golcina. Mozda je koriscena pogresna animacija :D

Da bar malo igras fudbal, znao bi da je ovo ne realno.

-----

Pa zar tebi lice pasovi na normalno? Mislim na animaciju paseva? Svaki je isti-ruzan.
 
Poslednja izmena:
Nista mi ne izgleda nerealno oko suta, da se retko vidja takav sut, to stoji. Animacija paseva mi nije ruzna, bitno da su pasevi ekstra za izvodjenje, ono sto izgleda gadno je animacija centarsuta, i samo jedna postoji, to me je smorilo.
 
Istina je da animacija bas ne odgovara brzini lopte, realnije bi bilo da se malo lepse namestio a ne ovako nonsalantno iz kolena a lopta k'o iz topa. Ali to uopste ne mora da bude bitno, iz te pozicije je mogao spoljnom da zakuca loptu u mrezu, sad sto animacija nije bas to ispratila kako treba...who cares??? Hoces da kazes da ce zato igra biti losa?
 
psaras, naravno da ne, meni se iskreno do sad vidjeno svidja, samo da poprave animacije dobacivanja.
 
Nije niko pomenuo, ne zna se jos :) Ali buduci da igra izlazi 30. septembra u US i vecini evrope, onda bi trebao demo izaci negde izmedju pocetka i sredine septembra.
 
Pa pratim WENB ko lud sad.. :) Ali ne verujem da u UK izlazi tek 8. oktobra :(
 
Poslednja izmena:
Citirano sa balkan-gaming.net ;)
jazavac je napisao(la):
Evo prvi dojmovi druga anta (bio na bpl), koji je bio u Leipzigu ja mislim, na sajmu...


Je li ovo godina PES-a, pitanje je na koje je još rano dati odgovor no da će PES 2011 biti u mnogim stvarima drukčiji od prethodika to je očito. Bit će vam dovoljno par minuta igranja da primjetite inerciju igrača, dodavanja u kojima je potrebno i odrediti jačinu udarca za uspješno izvođenje, skillove na desnom sticku, i sve druge veće i manje promjene koje samu igrivost uvelike mijenjaju.

Nakon nekoliko utakmica, koje smo odigrali na sajmu gamescom, složili smo se s kolegama novinarima iz Švicarske, Britanije i Njemačke kako ono što smo igrali na next-gen konzolama u protekle dvije godine nema previše dodirnih točaka s ovom verzijom igre, koja je naprosto svoja i jedinstvena. I očito je da će biti potrebno naučiti neke nove stvari, poput spomenutog dodavanja, da bi dostigli onaj stadij automatizma igranja nakon kojeg možemo nesmetano doživjeti samu akciju na terenu uključujući i ponašanje igrača i njihove posebnosti.

Zadnji dan sajma imali smo priliku iza zatvorenih vrata zaigrati i gotovo konačnu verziju igre u kojoj smo mogli isprobati i naknadno ubačene kontrole preciznijeg driblanja i kontrole lopte. Naime ukoliko lijevi analogni stick (ili analogni d-pad na Dual Shock 3 kontroleru) pomaknete samo malo u bilo koju stranu, igrač će tehnicirati s loptom na način da je ona puno bliže njemu te je učenjem ovih kontrola moguće brže promijeniti smjer kretanja i pri tome zadržati loptu u posjedu. Drugim riječima to nas je podsjetilo na ono driblanje iz PES-a još u vrijeme digitalnog d-pada (brzim promjenama smjera te kombinacijama smjerova). Takav dribling je mnogim igračima nakon godina igranja PES-a toliko ušao pod kožu, da su zbog njega odustali od igranja Fife bez obzira na to smatraju li posljednje dvije verzije EA-ove nogometne simulacije kvalitetnijima.

Ukratko, promjene nam se za sada čine zanimljivima i korisnima, i jedva čekamo nastavak druženja uz PES 2011 preview code. Najnovije dojmove prenijet ćemo na GP site te u časopisu GamePlay.
 
Uh, nadam se da ovo znaci da cu moci i dalje da igram na D-padu :)
 
Pa možeš, samo nećeš imati prednosti analoga.
 
U PESu nije bilo prednosti do sada. A izgleda da će konačno biti to pravo 360 kretanje iako po snimku koji vidim daleko je to od onoga kako je u FIFI. E sad, verovatno će Messi i komapnija da imaju finije kretanje u odnosu na ostale, to su i naveli još pre 2-3 meseca pa će i to 360 kretanje biti izraženije.
 
Nazad
Vrh Dno